Viilla surrounded by greenery 1 km from the sea and adjacent to the town.
The villa, located in Capaci, famous for its long sandy beach, consists of 2 finely furnished bedrooms, both with air conditioning -, 1 large bathroom with shower and living area with fully equipped kitchen, table, chairs and sofa (which can become a comfortable double bed). The villa is equipped to give our guests maximum comfort during their stay. The living room is equipped with satellite TV (so that guests can watch their national programs) and DVD player, also WF internet connection is available. The most important part of the villa is the outdoor space: in the front and in the back there are 2 very large areas equipped with table, chairs, deck chairs, surrounded by lots of flowers and plants. The villa also has private parking and a very nice barbecue area.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Chef-kokservice
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Boeken
Dvd-speler
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Tuin
Veranda
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Op het platteland
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Jetskiën in de buurt
Paardrijden in de buurt
Pretpark in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zeilen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
deze villa ligt in een landelijke omgeving en bij de zee in Capaci. Teatro Massimo en Kathedraal van Palermo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Haven van Palermo. Bioparco di Sicilia en Mondello Minigolf zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals jetskiën en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Capaci
Zijn huisdieren welkom bij Viilla surrounded by greenery 1 km from the sea and adjacent to the town.?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Viilla surrounded by greenery 1 km from the sea and adjacent to the town. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Viilla surrounded by greenery 1 km from the sea and adjacent to the town. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Viilla surrounded by greenery 1 km from the sea and adjacent to the town.?
Deze villa ligt bij de zee, op 2 km afstand van Spiaggia di Capaci en Strand van Isola delle Femmine. Ook Winkelcentrum Portobello - Le Gallerie del Risparmio en Kerk van Madre d'Isola delle Femmine liggen op 5 km afstand. Station Capaci ligt op 20 minuten wandelen.
Beoordelingen over Viilla surrounded by greenery 1 km from the sea and adjacent to the town.