dit appartement ligt aan het strand in Cambrils. Carrefour winkelcentrum en Central Park winkelcentrum zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Strand van Cambrils en La Llosa Beach verkennen. PortAventura World en Parc Samà zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cambrils
Zijn huisdieren welkom bij Apartamento Polux Vista Mar - 100A?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 50 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Apartamento Polux Vista Mar - 100A inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 80 kun je bij deze accommodatie tussen 19.00 uur en 01.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Apartamento Polux Vista Mar - 100A uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartamento Polux Vista Mar - 100A?
Dit appartement in Cambrils ligt aan het strand, op 2 km afstand van La Llosa Beach en Strand van Cambrils. Ook Platja de L'Horta de Santa María en Parc del Pescador liggen op 10 minuten wandelen. Station Cambrils ligt op 13 minuten wandelen.