Hostel Suites Florida bevindt zich in Microcentro, een wijk in Buenos Aires, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Obelisco en Casa Rosada zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Calle Florida en Palermo Soho. 9 de Julio Avenue en Centro Cultural Recoleta zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Florida 328, Buenos Aires, Capital Federal
In de buurt
Calle Florida
1 min. wandelen - 0.0 km
Galerías Pacífico
6 min. wandelen - 0.6 km
Obelisco
8 min. wandelen - 0.7 km
Plaza de Mayo
9 min. wandelen - 0.8 km
Casa Rosada
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Florida - 1 min. wandelen
Station Belgrano - 18 min. wandelen
Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 21 min. rijden
Restaurants
Chicken Show
2 min. wandelen
McDonald's
1 min. wandelen
The New Brighton
1 min. wandelen
La Panera Rosa
3 min. wandelen
La Sandwicherie
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hostel Suites Florida
Hotel vlak bij Obelisco
Calle Florida en Plaza de Mayo zijn niet ver van Hostel Suites Florida. De accommodatie biedt gasten een bibliotheek, een wasserij en een bar. Gratis wifi in de kamer, een businesscentrum en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en conciërgeservice
Meertalig personeel, bagageopslagruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Hulp bij uitstappen/tickets, een 24-uurs receptie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
De 92 kamers hebben veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
9 etages
Gebouwd in 2001
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Diep bad
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: ARS 2137.12 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hostel Suites Florida?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hostel Suites Florida inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hostel Suites Florida uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hostel Suites Florida?
Dit hotel ligt in Microcentro, op 10 minuten wandelen van Calle Florida, Obelisco en Plaza de Mayo. Ook Casa Rosada en Plaza San Martín liggen op een kwartiertje wandelen. Station Florida ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Catedral Station is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hostel Suites Florida
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,2
Netheid
8,8
Locatie
7,6
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 101 van 464 beoordelingen
10 - Uitstekend
101
Gastenscore: 8 - Goed. 186 van 464 beoordelingen
8 - Goed
186
Gastenscore: 6 - Redelijk. 112 van 464 beoordelingen
6 - Redelijk
112
Gastenscore: 4 - Matig. 38 van 464 beoordelingen
4 - Matig
38
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 27 van 464 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
27
Beoordelingen
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
6 nov 2017
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
De locatie is prima, maar erg verouderd en een beetje shabby allemaal. Ook adverteren ze op website met gratis dingem, bijv. Ontbijt, die dan niet gratis blijken te zijn.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Richard
24 okt 2013
Positief: Personeel en service
Great location, would stay again !
Great location, in the shopping area right in the centre. In walking distance of many touristic attractions, subway close. Very nice staff, I would go there again no doubt !
Richard
Geverifieerd
6/10 – Matig
Sai
23 apr 2020
Hostel suites stay
It wasn't too bad
Sai
2 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ian
31 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Por el precio la habitación es muy buena además d e que está limpia así como el baño, la atención del personal es excelente
Ian
4 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Megumi
18 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
o hostel tem excelente localização e um ótimo preço. Porém o Hostel deixa a desejar em sua estrutura, faltam ítens básicos como copos, xicaras, panelas, talheres, sabão para lavar a louça por exemplo. também são um pouco desorganizados no gerenciamento das reservas, confundindo nº de camas reservadas e valores a serem pagos. a limpeza dos quartos não era das melhores. Enfim, já me hospedei no hostel muitas vezes e notei que o serviço caiu muito de qualidade, espero que reavaliem seus procedimentos e voltem a prestar o ótimo serviço que sempre tiveram.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
8 mrt 2020
Gostei da localização
E acho que necessita de manutenção os elevadores e banheiros
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
Nijan
7 mrt 2020
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Not clean
Not clean
Nijan
1 nacht verbleven in maart 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Juan David
1 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente
Fue tal como lo esperaba, cómodo, tranquilo y seguro
Juan David
5 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buena ubicación, muy buena atención. .............
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Felipe
27 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Localização Excelente
Incrível localização e gostei muito bom pelo custo benefício
Felipe
2 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Relación precio-calidad, muy bueno. Ubicación Excelente. Personal Excelente
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gonzalo
18 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buena estancia
Buena
Gonzalo
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Laura
14 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Me gusto
Pase pocas horas en el hotel y fue agradable estar.
Laura
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JEAHYUN
13 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
잘지내고 갑니다.
마지막 까지 도움 주신 스탭분께 감사 인사 전하고 싶습니다. 모두 친절하고 훌륭한 곳이라 생각합니다. 위치도 시내에 위치해서 경찰들도 많이 돌아 다니고 관광지도 가깝고 편합니다.
JEAHYUN
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Facundo Adrian
12 feb 2020
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Soar moment
I took a shower in another room because the shower didn't work in my room.
Facundo Adrian
2 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
eva
12 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy buena estadia
Me pareció muy buena la ubicación, estábamos cerca del obelisco y casa rosada. Además los Subtes y colectivos muy cerca que nos conectaban con lo que íbamos a hacer. Gracias por la atención y recomendaciones
eva
4 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
11 feb 2020
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El hostel no es como lo muestran en las fotos, falta más limpieza, mantenimiento y aclarar con el hotel cuales son los tipos de habitaciones.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me encantó la ubicación.
No me gustó el Wi Fi, a veces no llegaba señal a mi cuarto, solo en EP.
Geverifieerde reiziger
12 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bien ubicado y muy comodas las instalaciones.
Expedia auncia las tarifas en ARS, el recibo del cobro es en ARS, pero el cobro es en dolares lo cual implica un impuesto del 30%. Eso no lo informa Expedia en ningun momento
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Natalia
3 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Ótima localização, e funcionários super atenciosos.
Café da manhã a parte é 180ARS.
Natalia
3 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
2 feb 2020
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Please try to keep genuine photos so that we can book for other hotels
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
26 jan 2020
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
The wi-fi sucks and only works in the first floor's reception. It doesn't work at the ground floor reception (there are two receptions for some reason) and IT DOESN'T WORK IN THE ROOMS!!!
Also, the location can get annoying after a couple of days because of the endless street noise. People yelling "cambio!" all day long gets really tiring
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Maria Ines
5 jan 2020
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bastante malo.nada que ver con las fotos
Había olor a humedad y no tenían toallas.sabanas rotas y el baño sucio