Hotel FRANQ bevindt zich in Oude Stad, een wijk in Antwerpen, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Vrijdagmarkt Antwerpen en Haven van Antwerpen zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Vleeshuis en Zoo van Antwerpen bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Lotto Arena of Sportpaleis. Bekijk onze reisgids voor Antwerpen
Kipdorp 10-12, Antwerp, 2000
In de buurt
Grote Markt
6 min. wandelen - 0.5 km
Onze-Lieve-Vrouwekathedraal
6 min. wandelen - 0.5 km
Universiteit van Antwerpen
3 min. wandelen - 0.3 km
Meir
4 min. wandelen - 0.4 km
Groenplaats
5 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
Tramhalte Antwerp Port House - 5 min. rijden
Station Antwerpen-Centraal - 15 min. wandelen
Antwerpen (ANR-Internationale luchthaven Antwerpen) - 23 min. rijden
Restaurants
Borze café
2 min. wandelen
Fiera
2 min. wandelen
Sapphire Bistro
3 min. wandelen
Sapphire Bistro
3 min. wandelen
Satay
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel FRANQ
Hotel met een luxe stijl en een chique stijl vlak bij Grote Markt
Geniet van een terras, een tuin en een bibliotheek bij Hotel FRANQ. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, vergaderruimtes en een kluis bij de receptie
Een lift, gratis kranten en fietsenstalling
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel FRANQ zorgen voor volop comfort dankzij 24-uurs roomservice en (laptop)kluisjes, bovenop leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 36 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 30 voor volwassenen en EUR 16 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
FRANQ
FRANQ Bar
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fietsenopslag
Sportschool
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
16 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Leuningen in de gangen (90 centimeter hoog)
Lift (99 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Trapleuningen (89 centimeter hoog)
Meer
Daktuin
Feestruimte
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 04.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in de lage-emissiezone van de stad: alleen voertuigen met lage emissie zijn toegelaten in dit gebied. Gasten met een niet-Belgisch nummerbord dienen hun voertuig op voorhand bij de stad registreren.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.58 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 30 voor volwassenen en EUR 16 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 90 per kamer (enkele reis)
Betaald parkeren (overdekt): EUR 36 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in België een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Franq Antwerp
Franq Antwerp
Franq
Hotel FRANQ Hotel
Hotel FRANQ Antwerp
Hotel FRANQ Hotel Antwerp
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel FRANQ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel FRANQ?
Vandaag, 27 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel FRANQ van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 208, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 36 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel FRANQ inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 04.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel FRANQ uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel FRANQ een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 90 per kamer.
Waar staat Hotel FRANQ?
Dit luxe hotel ligt in Oude Stad, op 10 minuten wandelen van St.-Carolus Borromeuskerk en Grote Markt. Ook AMVC (Archief en Museum voor het Vlaamse Cultuurleven) en Universiteit van Antwerpen liggen op 5 minuten wandelen. Station Antwerpen-Centraal ligt op 15 minuten wandelen en naar Antwerpen (ZWE-Station Antwerpen Centraal) is het 15 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel FRANQ
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,4
Locatie
9,2
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 190 van 275 beoordelingen
10 - Uitstekend
190
Gastenscore: 8 - Goed. 68 van 275 beoordelingen
8 - Goed
68
Gastenscore: 6 - Redelijk. 15 van 275 beoordelingen
6 - Redelijk
15
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 275 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 275 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
johan
Zakenreiziger
10 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed
johan
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Bert
Reisde met partner
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel en bijzonder goede service.
Bert
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Jessie V
Reisde met partner
9 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastisch verblijf! Stijlvol hotel op een toplocatie in Antwerpen. Zeer vriendelijk personeel, comfortabele kamers en een heerlijk ontbijt. Alles tot in de puntjes verzorgd. We komen zeker terug!
Jessie V
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Jetske, Hendrik Ido Ambacht
7 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jetske
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Diego
31 mrt 2025
Diego
2 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Yvonne
Reisde met partner
7 mrt 2025
Positief: Voorzieningen
Fijn verblijf
Yvonne
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
JayJay, OSS
20 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
JayJay
1 nacht verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Marleen
26 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Heel fijn verblijf maar verschrikkelijk gehorig.
Marleen
1 nacht verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Stijn
14 jun 2024
Stijn
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Sophie
14 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sophie
1 nacht verbleven in januari 2024
6/10 – Redelijk
Quince
1 jan 2024
Quince
2 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Wessel
Reisde met partner
23 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really enjoyed our stay. Great staff, room was spacious and good. Comfy bed. Really close to everything.
Wessel
1 nacht verbleven in december 2023
6/10 – Redelijk
Monique
23 dec 2023
Monique
2 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Hanko
Reisde met partner
3 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top hotel met een prachtige inrichting. Zeer vriendelijk personeel, gastvrij en perfecte service. Ligging is heel goed, rustige straat maar op loopafstand van centrum.
Hanko
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Patrick
Reisde met partner
29 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles netjes, fijn ontvangst
Patrick
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Helen
Reisde met een groep
18 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prachtig interieur hotel, bijzonder vriendelijk en gastvrij personeel. Ik voelde mij welkom en verwend.
Heerlijk bed met luxe bedlinnen, prima badkamer met fijne douche.
Werkelijk niets te klagen.
Helen
1 nacht verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Aleida
16 okt 2023
Aleida
2 nachten verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Boudewijn
15 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Boudewijn
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Rob
25 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rob
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
M.P.J.
Zakenreiziger
14 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi & charmant hotel in het centrum van Antwerpen
Mooi en charmant hotel. Fijn hotel om een weekend te verblijven.
M.P.J.
1 nacht verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Patricia
14 aug 2023
Patricia
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Inge
Reisde met partner
13 aug 2023
Positief: Voorzieningen
Heel vriendelijk personeel. Propere kamer
Inge
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Cynthia
Reisde met familie
13 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Fantastisch hotel qua luxe. Personeel heel aardig voor ons en ons dochtertje. Denken mee, niks was teveel. Wat dat betreft niks te klagen. Echter, veel wegwerkzaamheden met luid geslijp waardoor we bijna niet konden slapen. De straat ligt letterlijk open. Kan het hotel ook niks aan doen natuurlijk.
Cynthia
2 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Vincent
Zakenreiziger
27 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer