Fotogalerie voor Holiday apartment Zambratija for 1 - 5 persons with 2 bedrooms - Holiday apartment





Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 5 60 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Room for two with private bath, two steps from the sea, Zambratija, WiFi, parking
Room for two with private bath, two steps from the sea, Zambratija, WiFi, parking
- Uitzicht op zee
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Buitenruimte
8.6 van 10, Uitstekend, 10 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Servicetoeslag: EUR 7 per persoon, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DE210974596
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
3113281
Over deze buurt
dit appartement ligt in Umag. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Vuurtoren van Savudrija en Rigo Patriciërspaleis. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Aquapark Istralandia en Termaris Water Park een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Umag Centraal ATP Stadion Stella Maris of ATP-stadion Stella Maris. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals jetskiën, waterskiën en vissen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals paardrijden.

Zambratija, Istrien
In de buurt
- Katoro-strand - 17 min. wandelen - 1.5 km
- Vuurtoren van Savudrija - 5 min. rijden - 2.8 km
- Umag Centraal ATP Stadion Stella Maris - 5 min. rijden - 3.5 km
- ATP-stadion Stella Maris - 5 min. rijden - 3.5 km
- Strand van Umag - 8 min. rijden - 5.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Ravna Dolina - 5 min. rijden
- Grill Corta - 3 min. rijden
- Konoba Stella Maris - 4 min. rijden
- Long Beach - 3 min. wandelen
- Pizzeria Angel - 4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Holiday apartment Zambratija for 1 - 5 persons with 2 bedrooms - Holiday apartment
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.