Geheel appartement·Particuliere eigenaar
"SHIBUYA NOREN" ,Room wi-fi,New popular area
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Shibuya Crossing.
Fotogalerie voor "SHIBUYA NOREN" ,Room wi-fi,New popular area





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 538 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Shibuya Tokyo condo Scramble Crossing 6 min walk
Shibuya Tokyo condo Scramble Crossing 6 min walk
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 34 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie M130003202
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
"shibuya Noren" Room Wi fi New Popular Area / NEW Open
"shibuya Noren" Rom Wi fi Nytt Populært Område / Nytt Åpen
"shibuya Noren", Room Wi-fi, New Popular Area / NEW Open Tokyo
Over deze buurt

渋谷区, 東京都








