The OneFive Tokyo Shibuya bevindt zich in Shibuya, een wijk in Tokio, en ligt in de uitgaansbuurt. Meiji Jingu-altaar en Tokyotoren zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Tokio Midtown. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Tokyo Dome. Bekijk onze reisgids voor Tokio
1-8-11 Jinnan, Shibuya-ku, Tokyo, Tokyo, 150-0041
In de buurt
Yoyogi National Gymnasium
5 min. wandelen - 0.4 km
Yoyogipark
6 min. wandelen - 0.6 km
Shibuya Crossing
6 min. wandelen - 0.6 km
Love Hotel Hill
9 min. wandelen - 0.8 km
Shibuya Sky
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Shibuya - 6 min. wandelen
Station Harajuku - 10 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 38 min. rijden
Restaurants
Starbucks
2 min. wandelen
モスバーガー
2 min. wandelen
サンマルクカフェ
2 min. wandelen
THE SG CLUB
1 min. wandelen
FLIPPER'S
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
The OneFive Tokyo Shibuya
Hotel vlak bij Meiji Jingu-altaar
The OneFive Tokyo Shibuya bevindt zich dicht bij Tokio Midtown en Tokyotoren en biedt een koffiebar/café en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), rookvrije accommodatie en een 24-uurs receptie
Een lift
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 72 kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en toiletten met elektronische bidets
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Op werkdagen continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: JPY 1.650 voor volwassenen en JPY 1.650 voor kinderen
Een koffiebar/café
Restaurants ter plaatse
NEXT DOOR
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Tandenborstel en tandpasta
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Ontbijt is niet inbegrepen bij de ontbijttarieven voor kinderen van 0-12 jaar en kan ter plaatse worden aangevraagd tegen het vermelde tarief voor kinderontbijt.
De namen van de kamers geven afwijkende incheck- en uitchecktijden aan. Deze hebben voorrang op de vermelde incheck- en uitchecktijden.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer JPY 1650 voor volwassenen en JPY 1650 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The OneFive Tokyo Shibuya?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij The OneFive Tokyo Shibuya?
Vandaag, 26 jun. 2026, kost een verblijf bij The OneFive Tokyo Shibuya van één nacht voor twee volwassenen op 6 jul. 2026 min. € 74, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij The OneFive Tokyo Shibuya inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij The OneFive Tokyo Shibuya uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The OneFive Tokyo Shibuya?
Dit hotel ligt in Shibuya, op 1,7 km van Meiji Jingu-altaar en op 5 km afstand van Tokio Midtown en Tokyotoren. Ook Keizerlijk paleis van Tokyo en Tokyo Dome liggen op 15 km afstand. Station Shibuya ligt op 6 minuten wandelen en naar Metrostation Meiji-jingumae 'Harajuku' is het 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The OneFive Tokyo Shibuya
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,2
Locatie
8,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 408 van 882 beoordelingen
10 - Uitstekend
408
Gastenscore: 8 - Goed. 289 van 882 beoordelingen
8 - Goed
289
Gastenscore: 6 - Redelijk. 123 van 882 beoordelingen
6 - Redelijk
123
Gastenscore: 4 - Matig. 38 van 882 beoordelingen
4 - Matig
38
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 24 van 882 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
24
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabian
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Lage und Personal
Fabian
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marisyl
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff and convenient location
Marisyl
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Samsul
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good and ideal location for shopping
Samsul
10 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kiara
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The bed was really comfortable and check in was nice and easy
Kiara
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jessica
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, walking distance to shibuya crossing.
Jessica
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Noah
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Clean, friendly.
Noah
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carolina
28 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great experience! 100% recommend. Staff very helpful, amazing location and family friendly
Carolina
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kevin
12 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Kevin
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
AYAKO
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the area & property location, staff was very helpful too
Jason
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Benjamin
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay in shibuya
Benjamin
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
dominique
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location was great. The beds were larger than we thought but there was no room if we both had big suitcases.
dominique
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Robert
19 apr 2026
Negatief: Personeel en service
Great location, but small rooms and very basic amenities
Robert
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marianne Mendoza
31 mrt 2026
Positief: Netheid
Friendly Staff and Shops nearby
Marianne Mendoza
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jiyeon
20 mei 2026
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
The location was a bit far from the actual bustling of Shibuya Crossing but it was quaint. They had Blue Bottle and other small cafes. And the shopping was close too. Just wished it was a bit more cleaner and renovated.
Jiyeon
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Diana Teresa
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Small room but in a good location. If you have large luggage it can be a little tight. It’s across from a food store which is very convenient. Don’t plan on late check out unless you want to pay for a whole extra day.
Diana Teresa
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jarred
31 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location!
Jarred
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mario
2 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy variado y rico el desayuno. Personal amable
Mario
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Gina
8 mrt 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to places I wanted to explore.
Gina
10 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tony
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff uis awesome and so helpful! I just wish there were better washer and dryers. I enjoyed the cost but wish there was one more set. Also I wish there was a better air conditioning system like central air or the ability to go lower than 23 celsius. Other than that the price, the location and the staff were awesome! I can wait to come back!
Tony
11 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Samuel Leo William
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hehehe
Samuel Leo William
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thaís
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place has a very good location, the bed is a bit hard though. But it is clean and good.
Thaís
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Krisha
29 mei 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Baño sucio , lleno de pelos el lavamanos y bañera . La cama con olor a orina , cama dura se siente el metal , cama pequeña no es el tamaño que venden ,
Krisha
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ricky
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten