Geheel appartement

Rhodes Kagurazaka Hotel

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 66
15 apr - 16 apr

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Vierpersoonskamer, niet-roken (601or with view or the Top floor)

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Tweepersoonskamer, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Twin kamer, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Driepersoonskamer, niet-roken

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons zetelbed

Familiekamer ( 305 )

  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 tweepersoons zetelbed

Slaapzaal, alleen vrouwen

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoons stapelbed

Slaapzaal, gemengd, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoons stapelbed

Eenvoudige vierpersoonskamer, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons opklapbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Rhodes Kagurazaka Hotel bevindt zich in Shinjuku, een wijk in Tokio, en ligt vlak bij een metrostation. Keizerlijk paleis van Tokyo en Tokyotoren zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Tokyo Disneyland® en Tokyo DisneySea®. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Tokyo Dome. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Meer appartementen in Tokio
Kaart
1-17 Saikumachi, Shinjuku-ku, Tokyo, Tokyo, 162-0838

In de buurt

  • Yasukuni-tempel
    Yasukuni-tempel
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Waseda University
    Waseda University
    4 min. rijden - 1.4 km
  • Keizerlijk paleis van Tokyo
    Keizerlijk paleis van Tokyo
    5 min. rijden - 2.4 km
  • Nippon Budokan
    Nippon Budokan
    5 min. rijden - 2.4 km
  • Tuin van Chinzan-so
    4 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Ushigome-kagurazaka - 5 min. wandelen
  • Station Ichigaya - 9 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 49 min. rijden

Restaurants

  • 肉汁餃子のダンダダン
    2 min. wandelen
  • Rojiura Curry SAMURAI.
    2 min. wandelen
  • Saino
    2 min. wandelen
  • バルマコ
    2 min. wandelen
  • 牛込ビール館
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Rhodes Kagurazaka Hotel

Dit appartement beschikt naast een microgolfoven in de gemeenschappelijke ruimte over een koelkast in de gemeenschappelijk ruimte en een wasserij. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een gemeenschappelijke woonkamer, meertalig personeel en een automaat. Elk appartement biedt gratis wifi, een haardroger en douche. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Rhodes Kagurazaka Hotel heeft 35 kamers met pantoffels en een haardroger. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. In dit appartement in Tokio is wifi gratis. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en tandenborstels en tandpasta. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Gemeenschappelijke koelkast
  • Gemeenschappelijke microgolfoven
  • Keukenpapier

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Gemeenschappelijke woonkamer

Wasvoorzieningen

  • Wasmiddel
  • Wasserette

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Lift (78 centimeter brede deur)
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)

Diensten en faciliteiten

  • Automaat
  • Huishoudservice op verzoek
  • Kluisjes
  • Meertalig personeel
  • Receptie met beperkte tijden
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Verduisterende gordijnen
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een metrostation
  • Dicht bij een treinstation
  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Alarmsysteem
  • Brandblusser

Algemeen

  • 35 units
  • 6 etages
  • Handdoeken (verschoond op verzoek)
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Schoon beddengoed op verzoek
  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren. 
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De gemeentebelasting varieert van JPY 100-200 per persoon per nacht op basis van het gehanteerde kamertarief van de accommodatie. De belasting geldt niet voor tarieven lager dan JPY 10.000 per nacht. Houd er rekening mee dat er mogelijk verdere uitzonderingen van toepassing zijn.

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

Rhodes Kagurazaka Hotel Tokyo
Rhodes Kagurazaka Hotel Tokyo
Rhodes Kagurazaka Hotel Apartment
Rhodes Kagurazaka Hotel Apartment Tokyo

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rhodes Kagurazaka Hotel?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Rhodes Kagurazaka Hotel?

Vandaag, 12 apr. 2026, kost een verblijf bij Rhodes Kagurazaka Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 15 apr. 2026 min. € 66, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Rhodes Kagurazaka Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Rhodes Kagurazaka Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Rhodes Kagurazaka Hotel?

Dit appartement ligt in Shinjuku, op 2,1 km van Tokyo Dome en op 2,2 km van Keizerlijk paleis van Tokyo. Ook Tokyotoren en Shibuya Crossing liggen op 10 km afstand. Station Ushigome-kagurazaka ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Kagurazaka is het 9 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Rhodes Kagurazaka Hotel

7,2

Goed

7,6

Netheid

7,0

Locatie

6,4

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 46 van 177 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 54 van 177 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 42 van 177 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 21 van 177 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 177 beoordelingen

Beoordelingen

6/10 – Redelijk

かおる

宿泊費を抑えて他に回す点で言うとオススメです
1 nacht verbleven in maart 2026

6/10 – Redelijk

Betamir Terefe

Good
6 nachten verbleven in maart 2026

10/10 – Uitstekend

Hiu Tung

Positief: Netheid
Clean room, female dormitory is safe next to the 24 hours reception.
4 nachten verbleven in maart 2026

6/10 – Redelijk

みほ

1 nacht verbleven in maart 2026

6/10 – Redelijk

光伸

1 nacht verbleven in maart 2026

8/10 – Goed

Yoshikazu

Positief: Netheid
まあまあの部屋
1 nacht verbleven in maart 2026

10/10 – Uitstekend

Javaris

Positief: Netheid
2 nachten verbleven in februari 2026

6/10 – Redelijk

真弓

Reisde met familie en kleine kinderen
近くのご飯屋さんやスーパーもあって便利 スタッフは愛想はそんなに。 目的施設が近いからリピしてます。
1 nacht verbleven in januari 2026

6/10 – Redelijk

めぐみ

通路が狭く、大きなトランクなどが並んでいて通りにくいと感じた。寝床に上がるハシゴは、つかまる所が無く最初は難しいけど、何度か昇り降りするとコツが掴めた。
1 nacht verbleven in februari 2026

10/10 – Uitstekend

Ken

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
静かで清潔な場所でした。 丁寧に清掃されていました。
1 nacht verbleven in februari 2026

4/10 – Matig

masakazu

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
民泊ホテルですので、湯船、パジャマ、スリッパなどはありません。
1 nacht verbleven in februari 2026

4/10 – Matig

Ping

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The locker were too small to put my valuable items. The space is cramped.
1 nacht verbleven in december 2025

8/10 – Goed

Yasuhiro

1 nacht verbleven in januari 2026

6/10 – Redelijk

はる

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
施設はとてもきれいでシャワーやトイレも清潔で良かったです。チェックインも簡単でスムーズでした。海外の方が多かったですがマナー良く静かに休めました。寝るだけなのでいいですが個室はとても簡易的です。通路も狭くここで火事など起きたら助からないなと感じました。周囲の環境も静かで夜は早くお店が閉まります。買い物や食事は他所で済ませることをお勧めします。
1 nacht verbleven in december 2025

8/10 – Goed

Odontuya

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
It was close to the station, clean and comfortable
1 nacht verbleven in januari 2026

6/10 – Redelijk

Yuko

Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
設備の説明が、理解し難かった (ラウンジが、外にあると思わなかった)
1 nacht verbleven in december 2025

8/10 – Goed

door

Zakenreiziger
Positief: Netheid, voorzieningen
とても良い。また利用させて頂きます。ありがとうございました。 ただ、ルーム内で話を大きく話されていた海外の方がおられたのが残念でした。午前3時には流石にきつかったです。
6 nachten verbleven in december 2025

10/10 – Uitstekend

KEIICHI

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
よかタウン
1 nacht verbleven in december 2025

2/10 – Ontzettend slecht

butterflower

1 nacht verbleven in december 2025

6/10 – Redelijk

Mehmet Nur

Negatief: Comfort kamer
Uygun fiyatlı , tatilci iseniz ilk gece ve son gece için ideal
1 nacht verbleven in december 2025

8/10 – Goed

nestor

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
El lugar la ubicación y el lugar es increíble la comunicación con el personal nula
3 nachten verbleven in december 2025

4/10 – Matig

Takao

Reisde met familie
Negatief: Netheid
There were hairs in the room and some molds in shower room. Not too bad, we stayed there for 4 days. 4 out of 10
4 nachten verbleven in november 2025

8/10 – Goed

Javier

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Check in instructions were pretty clear. Contact the hotel ahead of time to deliver luggage via services like Yamato. The stay was pleasant as I enjoyed the area. The bed was a bit stiff and I had an issue with the room but the staff quickly resolved it. The whole room feels more like an apartment and the kitched amenities are quite nice.
5 nachten verbleven in september 2025

2/10 – Ontzettend slecht

Isaac

2 nachten verbleven in november 2025

8/10 – Goed

Hamada

Zakenreiziger
Positief: Netheid, voorzieningen
便利、快適。
7 nachten verbleven in november 2025