KAIGAN HAJIME HUB

2.0-sterrenaccommodatie
Hotel in Tokio, in de buurt van Baai van Tokio

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

401

  • Max. aantal: 12

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

KAIGAN HAJIME HUB ligt in Minato, een wijk in Tokio. Keizerlijk paleis van Tokyo en Sensō-ji-tempel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Dierentuin Ueno. Ga naar Tokyo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Tokyo Disneyland®, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Kaart
3-chōme-24-17 Kaigan, Tokyo, 108-0022

In de buurt

  • Park van Shiba
    Park van Shiba
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Rainbow Bridge toont nachtleven, een stad en algemene kustgezichten
    Rainbow Bridge (Reinbo Burijji)
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • Hamarikyu-tuin
    Hamarikyu-tuin
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • Tokyotoren
    Tokyotoren
    4 min. rijden - 2.1 km
  • Universiteit Keio
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Hinode - 6 min. wandelen
  • Station Tamachi - 17 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 28 min. rijden

Restaurants

  • マクドナルド
    8 min. wandelen
  • 丸亀製麺
    9 min. wandelen
  • ゆで太郎
    8 min. wandelen
  • ラヴェンナ
    9 min. wandelen
  • 湾岸食堂 波止場店
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

KAIGAN HAJIME HUB

Hotel vlak bij Baai van Tokio
KAIGAN HAJIME HUB ligt in de buurt van Tokyotoren en heeft veel te bieden.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
  • Rookvrije accommodatie, een lift en meertalig personeel

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Gastendiensten

  • Meertalig personeel

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Gebouwd in 2024
  • Rookvrije accommodatie

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij KAIGAN HAJIME HUB inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij KAIGAN HAJIME HUB uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat KAIGAN HAJIME HUB?

Dit hotel ligt in Minato, op 2 km afstand van Rainbow Bridge (Reinbo Burijji) en Baai van Tokio. Ook Tokyotoren en Keizerlijk paleis van Tokyo liggen op 5 km afstand. Station Hinode ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Shibaura-futo is het 7 minuten wandelen.