Geheel appartement

EDIFICE Nishi Shinjuku 101 A5

2.5-sterrenaccommodatie
Dit appartement biedt onder andere een diep bad. Je vindt het nabij Nationale tuin Shinjuku Gyoen.

Fotogalerie voor EDIFICE Nishi Shinjuku 101 A5

Een strijkplank/strijkijzer, beddengoed
Een koelkast, een kookplaat, een koffiezetapparaat/waterkoker
Extradiep bad
Interieur
Tuin

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 10

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

EDIFICE Nishi Shinjuku 101 A5

Dit appartement biedt onder andere een diep bad. Je vindt het nabij Nationale tuin Shinjuku Gyoen.
Dit rookvrije appartement beschikt over wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van een koelkast en een kookplaat. Een koffiezetapparaat/waterkoker, een haardroger en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Een koelkast en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn ook beschikbaar. Elke badkamer is uitgerust met een bad/douchecombinatie met een diep bad.

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad/douchecombinatie
  • Diep bad
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie M130006858
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

EDIFICE Nishi Shinjuku 101 A5 Tokyo
EDIFICE Nishi Shinjuku 101 A5 Apartment
EDIFICE Nishi Shinjuku 101 A5 Apartment Tokyo

Over deze buurt

dit appartement ligt in Shibuya, een wijk in Tokio. Keizerlijk paleis van Tokyo en Sensō-ji-tempel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Nationale tuin Shinjuku Gyoen en LaQua Tokyo Dome City. Ga naar Nationaal stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin Ueno, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Meer appartementen in Tokio
Kaart
3-13-3 Honmachi, Shibuya-ku, Tokyo, Tokyo, 151-0071

In de buurt

  • Centraal Park van Shinjuku
    Centraal Park van Shinjuku
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • what a fine architecture
    Hoofdstedelijk regeringsgebouw van Tokio
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Tokio Opera City (wolkenkrabber)
    Tokio Opera City (wolkenkrabber)
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Shinjuku Gyoen National Garden featuring heritage architecture and a park
    Nationale tuin Shinjuku Gyoen
    6 min. rijden - 3.0 km
  • Stedelijk Concertgebouw voor Opera in Tokio
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Nishi-shinjuku-gochome - 3 min. wandelen
  • Station Hatsudai - 16 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 51 min. rijden

Restaurants

  • マクドナルド
    5 min. wandelen
  • ニューナマステインディア西新宿店
    5 min. wandelen
  • 恵比寿餃子 大豊記 西新宿
    3 min. wandelen
  • 雪花苑
    3 min. wandelen
  • 富城屋
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij EDIFICE Nishi Shinjuku 101 A5?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij EDIFICE Nishi Shinjuku 101 A5 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij EDIFICE Nishi Shinjuku 101 A5 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat EDIFICE Nishi Shinjuku 101 A5?

Dit appartement ligt in Shibuya, op 0,5 km van Centraal Park van Shinjuku en op 5 km afstand van Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Shibuya Crossing. Ook Hoofdstedelijk regeringsgebouw van Tokio en Omoide Yokocho liggen op 2 km afstand. Station Nishi-shinjuku-gochome ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Nakano-sakaue is het 12 minuten wandelen.

Beoordelingen over EDIFICE Nishi Shinjuku 101 A5