Fotogalerie voor Oceania Palms resort on Singer Island beachfront that is super kid friendly!





Aparthotel
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit aparthotel ligt aan het strand in Singer Island. Port of Long Beach en PGA National zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Clematis Street en The Square. Ga naar iTHINK Financial Amphitheatre om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Waterpark Rapids, een topattractie die je zeker niet mag missen.
Riviera Beach, FL
In de buurt
- Sailfish Marina - 7 min. wandelen - 0.7 km
- Diving Blue Heron Bridge - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Phil Foster Park - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Strand van Riviera - 1 min. rijden - 0.0 km
- Port of Long Beach - 7 min. rijden - 4.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- McDonald's - 5 min. rijden
- Sailfish Marina Restaurant - 2 min. rijden
- Castaways Beer And Pizza - 10 min. wandelen
- Johnny Longboats - 11 min. wandelen
- Mulligan's Beach House Bar & Grill Singer Island - 9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Oceania Palms resort on Singer Island beachfront that is super kid friendly!
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.