Aparthotel
Elegant Apartment - 2bd/6p - Hotel de Ville
Dit aparthotel met een wasmachine/droogkast ligt op enkele stappen van Rue de Rivoli
Fotogalerie voor Elegant Apartment - 2bd/6p - Hotel de Ville





Beoordelingen
2,0 op 10 –
Aparthotel
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 661 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 339
inclusief belastingen en toeslagen
4 nov - 5 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Elegant Apartment - 2bd/6p - Hotel de Ville
Dit aparthotel met een wasmachine/droogkast ligt op enkele stappen van Rue de Rivoli
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast gratis parking over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit aparthotel beschikt over een wasmachine/droogkast, 2 een badkamer en digitale zenders. Je vindt er tevens een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit aparthotel is voorzien van een wasmachine/droogkast en een haardroger. Er is een televisie met digitale zenders.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Charming Apartment With AC - Le Marais
Charming Apartment With AC - Le Marais
- Wasmachine
- Droogkast
- Parkeren inbegrepen
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 15.60 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
- Elektriciteitstoeslag: EUR 0.38 per kWh, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor beddengoed: EUR 21.27 per bed, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Elegant 2bd 6p De Ville Paris
Elegant Apartment 2bd/6p Hotel de Ville
Elegant Apartment - 2bd/6p - Hotel de Ville Paris
Elegant Apartment - 2bd/6p - Hotel de Ville Aparthotel
Elegant Apartment - 2bd/6p - Hotel de Ville Aparthotel Paris
Over deze buurt
dit aparthotel ligt in Parijs in het stadscentrum. Musée du Louvre en Opéra Garnier zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar Jardin du Luxembourg en Jardin des Tuileries. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Accor Arena of Stade de France.
Paris, Île-de-France
In de buurt
- Rue de Rivoli - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Notre-Dame - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Musée du Louvre - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Jardin du Luxembourg - 5 min. rijden - 2.0 km
- Opéra Garnier - 5 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- McDonald's - 2 min. wandelen
- Le Renard - 2 min. wandelen
- The Green Linnet - 2 min. wandelen
- Benoit Paris - 1 min. wandelen
- Crêperie Beaubourg - 2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Elegant Apartment - 2bd/6p - Hotel de Ville
2,0
4,0
Netheid
Beoordelingen
Reisde met familie
2 jun 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
8 nachten verbleven in mei 2025








