Paris (CDG-Roissy-Charles de Gaulle)37 min. rijden
Kameropties
Over deze omgeving
Parijs
Generator Paris bevindt zich in Centrum van Parijs, een wijk in Parijs, en ligt vlak bij een metrostation. Musée du Louvre en Opéra Garnier zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Notre-Dame en Arc de Triomphe. Cité des Sciences et de l'Industrie en Jardin des Tuileries zijn ook een bezoek waard. De gunstige ligging van dit hostel nabij het openbaar vervoer is populair. Colonel Fabien Station ligt op een boogscheut en Bolivar Station op 6 minuten wandelen.
Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 37 min. rijden
Over deze accommodatie
Generator Paris
Hostel in Centrum van Parijs
Overweeg een verblijf bij Generator Paris en geniet van een buurtwinkel, een terras en een koffiebar/café. Bij Cafe fabien, het plaatselijke brasserierestaurant met internationale gerechten, kun je terecht voor brunch en een happy hour. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een lift en een tafeltennistafel
Karaoke, een bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Een 24-uurs receptie, een pool- of biljarttafel en een cadeauwinkel
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de nabijheid van het openbaar vervoer
Kamervoorzieningen
De 199 kamers hebben leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het algehele comfort van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Er wordt desinfectiemiddel gebruikt om de accommodatie schoon te maken.
Veelgebruikte oppervlakken worden tussen verblijven in schoongemaakt met desinfectiemiddel.
Beddengoed en handdoeken worden op minimaal 60°C gewassen.
Volgt de brancherichtlijnen voor schoonmaak en desinfectie van Safe Travels (WTTC - wereldwijd).
Social distancing
Contactloos uitchecken
In de belangrijkste ruimtes zijn schermen geplaatst
Er gelden maatregelen voor social distancing
Veiligheidsmaatregelen
Er worden door het personeel persoonlijke beschermingsmiddelen gedragen
Het personeel wordt regelmatig onderworpen aan temperatuurcontroles
Gasten kunnen gebruikmaken van de temperatuurcontroles
Er is ontsmettende handgel aanwezig
Afzonderlijk verpakt voedsel beschikbaar voor ontbijt, lunch en diner
Deze informatie wordt door onze partners verstrekt.
Accommodatievoorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
Beschikbaar in sommige openbare ruimtes: gratis wifi
Parking & vervoer
Parking op 75 meter van de accommodatie (EUR 20 per nacht)
Eten & drinken
Op werkdagen van 07.00 uur tot 10.00 uur en in het weekend van 07.00 uur tot 11.00 uur is er een betalend ontbijtbuffet beschikbaar: EUR 8.50 per volwassene en EUR 4.25 per kind
Één restaurant en één koffiebar/café
Één bar/lounge
Restaurants ter plekke
Cafe fabien
Activiteiten
Een pool- of biljarttafel
Karaoke
Een pingpongtafel
Gezinsvriendelijk
Een buurtwinkel
Een wasserette
Een snackbar/deli
Geluiddichte muren
Voorzieningen
Een lift
Een souvenirwinkel/krantenwinkel
Een buurtwinkel
Lockers
Services voor gasten
Een 24-uurs receptie
Een dagelijkse schoonmaakservice
Een droogkuisservice
Een wasserette
Een bagageopslagruimte
Meertalig personeel
Hulp bij uitstappen/tickets
Zakelijke voorzieningen
Een businesscentrum
Buiten
Een picknickplaats
Een terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsverzoeken? Neem dan contact op met de accommodatie. De contactinformatie vind je in de boekingsbevestiging die je hebt ontvangen na je boeking.
Aangepaste badkamer (bepaalde kamers)
Lift
Voorzieningen voor mindervaliden op de kamer (bepaalde kamers)
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.30 uur te arriveren.
Contacteer de accommodatie voor meer informatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De houder van de creditcard waarmee is geboekt, dient deze kaart met overeenkomende foto-identificatie te tonen tijdens het inchecken. Eventuele andere regelingen dienen voor aankomst met de accommodatie te worden overlegd.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per nacht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ca. EUR 8.50 voor volwassenen en ca. EUR 4.25 voor kinderen
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per nacht (op 75 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder.
Bereid je voor: controleer de laatste COVID-19-reisvereisten en de maatregelen die van kracht zijn op deze bestemming voordat je op reis gaat.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Generator Paris Hostel
Generator Hostel
Generator Paris
Generator Paris Paris
Generator Paris Hostel/Backpacker accommodation
Generator Paris Hostel/Backpacker accommodation Paris
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Generator Paris?
Ja, bij deze accommodatie zijn katten en honden toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost een verblijf bij ?
Vandaag, 5 feb. 2023, kost een verblijf bij van één nacht voor twee volwassenen op 27 feb. 2023 min. € 111,60, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik inchecken bij Generator Paris?
Inchecken is mogelijk van 14.00 uur tot 22.30 uur. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Generator Paris uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Generator Paris?
Dit hostel ligt in Centrum van Parijs, op 0,3 km van Canal Saint-Martin en binnen 5 km afstand van Musée du Louvre en Champs-Élysées. Ook La Machine du Moulin Rouge en Opéra Garnier liggen binnen 5 km afstand. Metrostation Colonel Fabien ligt op maar 2 minuten lopen en naar Metrostation Bolivar is het 6 minuten lopen.
Kan ik mijn reservering bij Generator Paris gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, bij Generator Paris kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van Generator Paris op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.
We verifiëren beoordelingen om er zeker van te zijn dat de reiziger bij Expedia Group heeft geboekt. Reizigers kunnen een kortingsvoucher ontvangen wanneer ze een beoordeling verzenden. We publiceren alle beoordelingen, positieve en negatieve, die aan onze richtlijnen voldoen.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 340 van 1005 beoordelingen" "
10 - Uitstekend
340
" "10 - Uitstekend 34%
Gastenscore: 8 - Goed. 367 van 1005 beoordelingen" "
8 - Goed
367
" "8 - Goed 37%
Gastenscore: 6 - Redelijk. 149 van 1005 beoordelingen" "
6 - Redelijk
149
" "6 - Redelijk 15%
Gastenscore: 4 - Matig. 65 van 1005 beoordelingen" "
4 - Matig
65
" "4 - Matig 6%
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 84 van 1005 beoordelingen" "
2 - Ontzettend slecht
84
" "2 - Ontzettend slecht 8%
7,7/10
Netheid
7,7/10
Personeel en service
7,6/10
Voorzieningen
7,7/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
7,9/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Patrick
13 sep. 2022
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Echt jongeren hotel , veel lawaai van de straat .
Kamer heel basic , geen tv bv .
wel vriendelijk ontvangst en goede ligging
Patrick
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Sarah
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
22 feb. 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ik vond de hele accommodatie een mooie hippe uitstraling hebben. In de avond kon je er gezellig een drankje doen. We waren met drie kids en het was helemaal prima. Zou er zo nog een keer naartoe gaan
Sarah
2 nachten verbleven in februari 2022
2/10 – Ontzettend slecht
Yassine
28 dec. 2021
Yassine
2 nachten verbleven in december 2021
4/10 – Matig
Mohammad
Reisde met familie
5 jan. 2021
Negatief: Personeel en service
Mohammad
2 nachten verbleven in januari 2021
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
26 dec. 2019
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
De kamer werd ons voorgesteld als een familyroom in een hotel, met twee enkel bedden en een stapelbed. De foto zag er heelgoed uit. In praktijk is het een hostel en kregen we een kamer met twee niet opgrmaakte stapelbedden en voorts een douche (handdoeken tegen betaling), een wc en... een stoel. Dat was de kamer. En met de wifi niks dan miserie. never again.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
12 aug. 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 aug. 2019
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
18 jul. 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Prima accomodatie. Alleen bij reservering kamer met privebadkamer gevraagd, die niet in reserveringssysteem van generator bleek te staan. Was niet meer beschikbaar. Wel ontbijtbonnen gekregen, maar zou de kamer (met 4 kinderen) nooit genomen hebben zonder toilet op de kamer. Was dus de halve nacht onrust. Dat was in combinatie met warme kamer en geluid van buiten geen succes.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 jun. 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
1 jun. 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten