Aparthotel

Art Hotel Paris Est

Aparthotels met kitchenettes, vlak bij Canal Saint-Martin

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt beschikbaar
  • Keuken
  • Schoonmaakservice
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 85
inclusief belastingen en toeslagen
7 dec - 8 dec

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Studio, 1 tweepersoonsbed

Hoogtepunten

Geluidsisolatie
Airconditioning
Kitchenette
Een koelkast
Flatscreentelevisie
Een privébadkamer
Een bad/douchecombinatie
Een haardroger
  • 22 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Appartement, 1 slaapkamer

Hoogtepunten

Geluidsisolatie
Airconditioning
Kitchenette
Een koelkast
Flatscreentelevisie
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een bad/douchecombinatie
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
23-25 Rue Scandicci, Pantin, 93500

In de buurt

  • Parc de la Villette - 4 min. wandelen - 0.4 km
  • Philharmonie de Paris - 6 min. wandelen - 0.5 km
  • Zenith de Paris - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Zenith - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Canal Saint-Martin - 15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Delphine Seyrig Tram Stop - 3 min. wandelen
  • Station Pantin - 8 min. wandelen
  • Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 31 min. rijden

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬6 min. wandelen
  • ‪Eau Canal - ‬6 min. wandelen
  • ‪Canal Burger - ‬4 min. wandelen
  • ‪Olympe - ‬4 min. wandelen
  • ‪La Java - ‬6 min. wandelen

Over deze accommodatie

Art Hotel Paris Est

Aparthotels met kitchenettes, vlak bij Canal Saint-Martin
Dit rookvrije aparthotel beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk aparthotel is voorzien van een flatscreentelevisie met kabelzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Art Hotel Paris Est heeft 53 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft premium kabelzenders. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Kitchenette

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met premium kabelzenders

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Receptie met beperkte tijden
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een metrostation
  • Dicht bij een treinstation

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 53 units
  • 9 etages
  • Geluiddichte muren
  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 100 per accommodatie per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 15.60 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
  • Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

A.R.T HOTEL PARIS EST Pantin
A.R.T PARIS EST Pantin
A.R.T PARIS EST
A.R.T HOTEL PARIS EST
Art Hotel Paris Est Pantin
Art Hotel Paris Est Aparthotel
Art Hotel Paris Est Aparthotel Pantin

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Art Hotel Paris Est?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Art Hotel Paris Est?

Vandaag, 4 dec. 2025, kost een verblijf bij Art Hotel Paris Est van één nacht voor twee volwassenen op 7 dec. 2025 min. € 53,55, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Art Hotel Paris Est inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Art Hotel Paris Est uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Art Hotel Paris Est?

Dit aparthotel in Pantin ligt op 2 km afstand van Parc de la Villette en Canal Saint-Martin. Ook Philharmonie de Paris en Zenith liggen op 10 minuten wandelen. Delphine Seyrig Tram Stop ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Metrostation Hoche is het 6 minuten wandelen.