Residhome Paris Opéra bevindt zich vlak bij een metrostation in 9e arrondissement, een buurt in Parijs die eenvoudig te voet te bezoeken is en vlak bij leuke winkelstraten ligt. Opéra Garnier en Musée du Louvre zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Champs-Élysées en Arc de Triomphe. Ga naar Stade de France om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Jardin du Luxembourg, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Parijs
Station Paris Haussmann-Saint-Lazare - 1 min. wandelen
Station Paris-St-Lazare - 9 min. wandelen
Luchthaven Orly (ORY) - 40 min. rijden
Restaurants
Le printanier
3 min. wandelen
Maison Noura
3 min. wandelen
McDonald's
2 min. wandelen
Le 99 Café
2 min. wandelen
Starbucks
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Residhome Paris Opéra
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een businesscentrum over een conciërgeservice en een droogkuis/wasserijservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een wasserij, een 24-uurs receptie en een limousine- of autoservice. Geniet in elk aparthotel van de kitchenette met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Geniet van gemakken zoals een zitruimte en een koffie/theemaker, naast leuke extraatjes zoals een espressoapparaat en badjassen. Het bed wordt op verzoek verschoond.
Residhome Paris Opéra heeft 90 kamers met een espressoapparaat en een kluis. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, badjassen, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Parijs is wifi gratis. Elke lcd-televisie van 42 inch heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
6 etages
90 units
Geluiddichte muren
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 10 kg per huisdier
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 8.45 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 40 per dag (op 200 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Residhome Appart Hotel Paris-Opéra
Residhome Appart Paris-Opéra
Residhome Appart
Residhome Appart Hotel
Residhome Appart Hotel Paris-Opéra Residence Paris
Residhome Appart Hotel Paris-Opéra Residence
Residhome Appart Hotel Paris-Opéra Paris
Residhome Appart Hotel Paris Opéra
Residhome Appart Paris Opera
Residhome Paris Opéra Paris
Residhome Paris Opéra Residence
Residhome Appart Hotel Paris Opéra
Residhome Paris Opéra Residence Paris
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residhome Paris Opéra?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 10 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Residhome Paris Opéra?
Vandaag, 27 mrt. 2026, kost een verblijf bij Residhome Paris Opéra van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 194, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Residhome Paris Opéra inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Residhome Paris Opéra uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Residhome Paris Opéra?
Dit aparthotel ligt in 9e arrondissement, op 2 km afstand van Opéra Garnier en Champs-Élysées. Ook Musée du Louvre en Arc de Triomphe liggen op 3 km afstand. Station Paris Haussmann-Saint-Lazare ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Havre - Caumartin is het 2 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Residhome Paris Opéra
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
9,0
Locatie
8,4
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 697 van 1956 beoordelingen
10 - Uitstekend
697
Gastenscore: 8 - Goed. 801 van 1956 beoordelingen
8 - Goed
801
Gastenscore: 6 - Redelijk. 264 van 1956 beoordelingen
6 - Redelijk
264
Gastenscore: 4 - Matig. 106 van 1956 beoordelingen
4 - Matig
106
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 88 van 1956 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
88
Beoordelingen
8/10 – Goed
Hélène
Reisde met een groep
22 feb 2026
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Ruime kamer, behulpzaam personeel.
Hélène
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Aaf
Reisde met familie en kleine kinderen
25 dec 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Achterstallig onderhoud, veel kapot, schimmel in badkamer, uitgewoond keukentje. Wandcontactdozen werkten Niet allemaal. Temperatuur heel hoog en niet te regelbaar. Kamer schoonmaak niet gelukt: schoonmaak kwam kort na ontbijt terwijl we ons aan het aankleden waren en is daarna niet meer geweest. Drie dagen op een rij. Mensen lief en locatie top. Daarom toch prima.
Aaf
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Maria
20 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Maria
3 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
M
8 mei 2022
M
2 nachten verbleven in mei 2022
6/10 – Redelijk
Martijn, Parijs
Reisde met een groep, Reisde met familie
3 aug 2020
Positief: Netheid
Inchecken ging snel en mochten eerder naar de kamer dan aangegeven. Kamer was schoon maar helaas waren er een paar dingen op onze kamer defect. Afvoerputje wastafel liep niet weg en we konden het bad niet gebruiken omdat de stop niet werkte. Ivm 1 overnachting dit pas kenbaarheid gegeven bij uitchecken. Onze spullen mochten de rest van de dag in het depot blijven liggen. Helaas konden we bij ophalen spulletjes geen gebruik meer maken van de wc
Martijn
1 nacht verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
28 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nette kamer, niet heel ruim maar wel voorzien van klein keukentje met ruime koelkast en magnetron. Beetje gehorig. Buurt voelt 's avonds niet heel veilig, veel zwervers in groepjes. Prijs ontbijt is niet in verhouding (15 euro/pp). maar prima supermarkt in de buurt/alternatieven op straat.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
11 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
ligging was goed, klantvriendelijkheid was ook goed
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
6/10 – Redelijk
Marco, Nederland
10 mrt 2018
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Het hotel schept valse verwachtingen op hun site
Hotel heeft geen eigen parkeergelegenheid en ook geen valet parking.
Op de foto op de site doet het hotel groot en ruim voorkomen, echter zit het "echte" hotel aan de zijkant van de foto en schept het hiermee valse verwachtingen.
Marco
4 nachten verbleven in maart 2018
10/10 – Uitstekend
A, Istanbul
6 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very centraly located, perfect!
Negative remark about the hotel is that the check-in time too late, 15:00
Rooms were clean towels were changed daily
A second negative remark is: On our return we ordered a taxi to the airport and the staff gave us a fare but next day the taxi came the driver gave us a higher fare and claimed that the list hotel had was old and the taxi levels were much higher now, this is not acceptable
A
3 nachten verbleven in juni 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
26 jan 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel!
Leuk hotel in het centrum van Parijs. De locatie js perfect. Winkels en restaurants in de straat. Aardig personeel.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
I R F, utrecht
19 okt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
echt appartement
tot onze verbazing 2 kamers op 2 verdiepingen, 2 toiletten 2 TC's goede wifi
Heel fijn met een puberjongen van 14
Keukentje met goede keukenuitrusting; zelfs afwasmachientje.
Alleen douchekop kwam steeds koud water uit maar we hadden geen zin 'om te zeuren' en het bad was prima.
Goede locatie ook
I R F
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
25 sep 2015
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Expected more
Ok location, nice rooms.
But so much noise, it looked like the walls were made out of paper, impossible to sleep if your neighbours are even just talking...
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
7 jun 2011
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
B, Leiden
16 jun 2009
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location - questionable street
We had the smallest room type in the hotel and it was quite small indeed. I really appreciated that there was a fan in the room! We had only a sleeper-sofa and the springs were quite noisy whenever you moved or rolled over, that said, for a sleeper sofa it was not too bad - and there was little space in the room after the bed was opened. Service at the desk was friendly and helpful.
The location on an RER and on the ST Lazare metro as well as just besice Haussmann is great - however the street just outside the hotel and on the corner is home to a large number of homeless people. They did not really get in the way or bother anyone, but when coming back to the hotel at nigth you find yourself walking through 30-40 homeless sleepers with their clothing hanging on all of the poles and boxes in the area. I can imagine that some would not feel so comfortable with that.
B
10/10 – Uitstekend
r, omg. utrecht
12 mei 2009
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
goede uitvalbasis om de stad te verkennnen
We hadden een 4- persoonskamer; bij aankomst bleek dat er een grote slaapbank beneden was en boven een ruim twee persoons bed. wij vonden het heerlijk om niet met de kinderen op een kamer te moeten liggen dat was een groot voordeel; de keuken unit was goed voorzien van alles, zelfs een afwasmachine! Er zijn veel winkels (supermark) in de nabije omgeving. Er bleek een RER station naast het hotel te liggen geen last van gehad, maar is er handig om direct op te kunnen stappen.
Een hele goede plek om te zijn!
r
4/10 – Matig
Jie Neng
Reisde met familie en kleine kinderen
25 mrt 2026
Broken everything. Asked 3 days to fix the light. Nothing happened. Toilet doesn’t flash, broken ceiling, half hanging light, broken base board corner. Shower door too small. Washroom is wet every time after shower even be very careful.
Jie Neng
5 nachten verbleven in maart 2026
4/10 – Matig
Megan
Reisde met familie en kleine kinderen
21 mrt 2026
Negatief: Netheid
The photogtaphs for this hotel are very misleading. The room we were in was dingy, a little broken down (the WC smelled like sewer gas and urine and had a flickering light reminding me of a horror movie), the shower was mildewy and was stocked only with hand soap instead of shampoo/body wash. The location is very convenient to several metro stations and shopping at Galleries Lafayette and Printemps. Our first night however, were kept awake by deafening truck loading/unloading, so keep that in mind for booking. Definitely not a 4 star hotel.
Megan
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Greg
Reisde met partner
21 mrt 2026
Positief: Netheid
A small studio apartment, all stocked with necessities, looked new and well maintained. Good local, market half block away. I would go again.
The hotel is in a great area for shopping and easy access to the metro. We walked down to the Louvre museum in about 20 minutes.
The grocery store, monoprix, is steps from the entrance to the hotel and has everything.
There's a busy little cafe which is just to the right. Also, if your looking for a Royal with cheese a Macdonlds is just past the little cafe
Jim
7 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Vahiana
Reisde met familie en kleine kinderen
2 mrt 2026
Positief: Netheid
Emplacement parfait proche de tout. Nous reviendrons.
Vahiana
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
shin sook
Reisde met familie en kleine kinderen
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, everything you need is near by. Clean room, friendly staff, great breakfast.
shin sook
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Gale
Reisde met een groep
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very courteous and helpful. The breakfast was very good, and the facilities were clean and comfortable.