Nieuwe Tuin

Potsdam inclusief historisch erfgoed, historische architectuur en een vijver
Potsdam inclusief historische architectuur, een huis en een meer of poel
New Garden inclusief een tuin en een monument
Potsdam bevat een meer of poel
Potsdam bevat historisch erfgoed, een huis en een tuin


Ontdek de mooie architectuur en de aangelegde tuinen van dit uitgestrekte park tussen Heilige See en Jungfernsee in het noordelijke district van Potsdam.

Neuer Garten in het noorden van Potsdam is een uitgestrekt parklandschap van 102 hectare bezaaid met gerestaureerde 18e-eeuwse gebouwen en Engelse tuinen. Maak een wandeling door de verzorgde paden van Neuer Garten en bewonder de monumentale gebouwen. Je ziet het gerestaureerde Marmorpalais, evenals de Orangerie, het Schindelhaus, huizen in Nederlandse stijl en Schloss Cecilienhof.

De aanleg van het park werd overzien door koning Friedrich Wilhelm II, die een rivaal wilde creëren voor de barokke schoonheid van het nabijgelegen Sanssouci. De Pruisische vorst werd geïnspireerd door zijn reizen in Anhalt-Dessau en begon met de bouw van het parklandschap in de tweede helft van de 18e eeuw.

Baan je een weg naar het midden van het park om het onnavolgbare Marmorpalais te bereiken. Dit prachtige paleis dateert uit de late achttiende eeuw. De voorzijde is zo ontworpen dat het lijkt op de gedeeltelijk begraven ruïnes van een tempel. Betreed het paleis om zijn prachtig gerestaureerde interieurs te zien, compleet met antiek meubilair en prachtig versierde bogen.

Daar dicht in de buurt zie je de huizen in Nederlandse stijl, gemaakt van rode baksteen. Ga verder zuidwaarts om de zogeheten Gotische Bibliothek te bekijken, een plechtig bouwwerk van twee verdiepingen dat werd gebouwd om de boekencollectie van de koning te huisvesten.

Terwijl je door de tuinen wandelt, zie je de mooie fonteinen en gebeeldhouwde figuren verspreid over de grasvelden. Bekijk de Orangerie, die een kenmerkende voorzijde in Egyptische stijl heeft. De marmeren obelisk die hier is geplaatst, beeldt de vier seizoenen af. De piramidevormige Eiskeller werd in 1791 toegevoegd.

Een van de recentere toevoegingen aan de Neuer Garten is Schloss Cecilienhof, dat in 1917 werd voltooid. Dit elegante paleis was de woning van kroonprins Wilhelm en zijn vrouw Cecilie. Als je je energiek voelt, kun je de Pfingstberg beklimmen om het spectaculaire Renaissancestijl paleis Belvedere te bereiken, dat een uitzonderlijk uitzicht over de stad biedt.

Potsdams Neuer Garten ligt in het noordelijke district van de stad. Neuer Garten is het hele jaar door van dinsdag tot en met zondag geopend. Het park is gratis te bezoeken, maar sommige gebouwen kunnen een toegangsprijs en verschillende openingstijden hanteren. Neuer Garten is gemakkelijk te bereiken met de bus vanaf het centraal station van Potsdam.

Plan een reis om Nieuwe Tuin te zien

De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.
ibis Berlin Kurfürstendamm
Pestana Berlin Tiergarten
Hotel BIRGIT Berlin Mitte

Populaire plekken om te bezoeken


Beste hotelaanbiedingen in Nieuwe Tuin

Dorint Hotel Potsdam

Dorint Hotel Potsdam

4.5 out of 5
Jaegerallee 20 Potsdam BB
Dorint Hotel Potsdam
Mercure Hotel Potsdam City

Mercure Hotel Potsdam City

4 out of 5
Lange Brucke Potsdam BB
Mercure Hotel Potsdam City
MAXX Hotel Sanssouci Potsdam

MAXX Hotel Sanssouci Potsdam

Allee nach Sanssouci 1, Potsdam, BB
MAXX Hotel Sanssouci Potsdam
Waveboard Hotel & Boardinghouse

Waveboard Hotel & Boardinghouse

Schiffbauergasse 13 Potsdam BB
Waveboard Hotel & Boardinghouse
Holiday Inn Express and Suites Potsdam by IHG

Holiday Inn Express and Suites Potsdam by IHG

AM KANAL 15 Potsdam
Holiday Inn Express and Suites Potsdam by IHG
Design Apartments Potsdam

Design Apartments Potsdam

Kurfürstenstraße 15, Potsdam
Design Apartments Potsdam
Holiday Inn - the niu, Amity Potsdam by IHG

Holiday Inn - the niu, Amity Potsdam by IHG

Leipziger Straße 1 Potsdam
Holiday Inn - the niu, Amity Potsdam by IHG
Hotel Brandenburger Tor Potsdam

Hotel Brandenburger Tor Potsdam

Brandenburger Str. 1, Potsdam, BB
Hotel Brandenburger Tor Potsdam
Hotel am Jägertor Potsdam

Hotel am Jägertor Potsdam

4 out of 5
Hegelallee 11 Potsdam
Hotel am Jägertor Potsdam
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

Ontdek de wereld met Expedia