Geheel appartement

Studio Flat in a Quiet Place

Fotogalerie voor Studio Flat in a Quiet Place

Studio | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Ingang accommodatie
Studio | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een oven, een kookplaat
Studio | Dineren op de kamer
Studio | Woonruimte | Flatscreentelevisie

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 230 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Studio Flat in a Quiet Place

  • Appartement vlak bij San Siro-stadion
  • Studio Flat in a Quiet Place bevindt zich vlak bij Fiera Milano City en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Meertalig personeel en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Studio Flat in a Quiet Place zorgen voor volop comfort dankzij aparte eetruimtes en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met regendouches en bidets
    • Flatscreentelevisies met digitale zenders
    • Aparte eetruimtes, keukens en grote koelkasten/vriezers

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Entertainment

  • Flatscreen-tv met digitale zenders

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Meertalig personeel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 9.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Ghisolfa, een wijk in Milaan. Teatro alla Scala en Santa Maria delle Grazie zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Galleria Vittorio Emanuele II en Corso Buenos Aires. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Monza Circuit. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Meer appartementen in Milaan
Kaart
piazzale Lugano, 31, Milan, MI, 20100

In de buurt

  • Fiera Milano City
    Fiera Milano City
    8 min. rijden - 2.5 km
  • CityLife Shopping District
    CityLife Shopping District
    10 min. rijden - 2.8 km
  • Polytechnische Universiteit van Bovisa
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Alcatraz Milano
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Fiera Milano Congressi
    10 min. rijden - 2.8 km

Lokaal vervoer

  • Bausan Tram Stop - 6 min. wandelen
  • Station Milano Bovisa - 9 min. wandelen
  • Luchthaven Linate (LIN) - 37 min. rijden

Restaurants

  • Dolci Storie
    5 min. wandelen
  • Al Padellone
    7 min. wandelen
  • Bovisa Urban Garden
    7 min. wandelen
  • La Vera Pizza
    8 min. wandelen
  • Bausan Cafè
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Studio Flat in a Quiet Place?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Studio Flat in a Quiet Place inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 50 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en middernacht laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Studio Flat in a Quiet Place uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Studio Flat in a Quiet Place?

Dit appartement ligt in Ghisolfa, op 1 km van Polytechnische Universiteit van Bovisa en op 5 km afstand van San Siro-stadion en Galleria Vittorio Emanuele II. Ook Alcatraz Milano en Vittore Buzzi-kinderziekenhuis liggen op 3 km afstand. Bausan Tram Stop ligt op 6 minuten wandelen en naar Via Imbriani Via Scalvini Tram Stop is het 6 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Studio Flat in a Quiet Place