Palazzo Viridis bevindt zich in Centrum van Milaan, een wijk in Milaan, en ligt vlak bij een metrostation. Kathedraal van Milaan en Galleria Vittorio Emanuele II zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via Montenapoleone en Corso Buenos Aires. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Monza Circuit. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Corso di Porta Vittoria 51, Milan, MI, 20122
In de buurt
Piazza Cinque Giornate
2 min. wandelen - 0.2 km
Via Montenapoleone
11 min. wandelen - 1.0 km
Kathedraal van Milaan
13 min. wandelen - 1.1 km
Piazza del Duomo
13 min. wandelen - 1.1 km
Galleria Vittorio Emanuele II
16 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Piazza Cinque Giornate Tram Stop - 3 min. wandelen
Station Milano Nord Cadorna - 5 min. rijden
Luchthaven Linate (LIN) - 17 min. rijden
Restaurants
Caffè Delle 5 Giornate
2 min. wandelen
Miscusi
1 min. wandelen
Globe Bistro
1 min. wandelen
La Casa Iberica
2 min. wandelen
Coll
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Palazzo Viridis
Hotel met een chique stijl niet ver van Piazza del Duomo
Via Montenapoleone en Kathedraal van Milaan zijn niet ver van Palazzo Viridis. De accommodatie biedt gasten een shoppingcenter ter plaatse, een bar en een fitnesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een verticale tuin en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Een 24-uurs receptie, bagageopslagruimte en een kruier/portier
Rookvrije accommodatie, een feestzaal en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
De 110 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 10.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 25 voor volwassenen en EUR 12.5 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Palazzo Viridis?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Palazzo Viridis?
Vandaag, 2 jun. 2026, kost een verblijf bij Palazzo Viridis van één nacht voor twee volwassenen op 26 jun. 2026 min. € 209, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Palazzo Viridis inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Palazzo Viridis uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Palazzo Viridis?
Dit hotel ligt in Centrum van Milaan, op 15 minuten wandelen van Piazza Cinque Giornate, Piazza del Duomo en Kathedraal van Milaan. Ook Via Montenapoleone en QC Termemilano liggen op 2 km afstand. Piazza Cinque Giornate Tram Stop en Corso di Porta Vittoria Tram Station liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Palazzo Viridis
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 288 van 386 beoordelingen
10 - Uitstekend
288
Gastenscore: 8 - Goed. 72 van 386 beoordelingen
8 - Goed
72
Gastenscore: 6 - Redelijk. 18 van 386 beoordelingen
6 - Redelijk
18
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 386 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 386 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Melanie Lisanne
14 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie en schone kamer. Hotel ligt op loopafstand van Duomo. Kortom, een aanrader als je naar Milaan gaat !
Melanie Lisanne
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adriana
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We Love the hotel and service
Adriana
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sheri
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and breakfast was great!
Sheri
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Megh Vikasbhai
4 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice Place
Megh Vikasbhai
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
philip t
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay. The hotel is very clean and the hotel and restaurant staff are friendly and efficient. We were particularly impressed with Lorenza at the front desk who was extremely helpful, and she made our visit to Milan memorable.
philip t
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
DAWON
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
객실 및 부대 시설 모두 깨끗하고 쾌적했습니다.
리셉션 직원분들도 친절하시구여 :)
DAWON
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joselito
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was accommodating, the room itself is very clean and features hi-tech stuff and the view was spectacular .
Joselito
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sabine
3 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gutes Frühstück. Betten sehr bequem!
Sabine
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Makanjuola
31 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice and elegant hotel. Accommodating reception staff. My room was spacious and clean and even had a beautiful balcony with a table a chairs which was a total surprise to me. I enjoyed my stay here and wish I could have stayed longer.
Makanjuola
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frank
11 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great time!!!
Awesome stay !!
Frank
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast menu was plentiful. Always fresh and a very good choice.
Peter
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luckshman
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast menu was great. Had lunch there to, which was very good. The staff were very helpful. Tram stop just outside the hotel.
Luckshman
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christopher
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed for two nights. We had a lovely clean room with one of the most comfortable beds I’ve ever experienced in a hotel. The staff were warm and welcoming on our arrival and the hotel was perfectly placed to walk into the tourist centre of Milan in about ten minutes. It was everything we needed from a hotel for a lovely weekend away and I’d happily recommend to others.
Christopher
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrew
27 feb 2026
Very helpful and courteous staff, great location for exploring Milan.
Andrew
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gelcynaret
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Si vuelvo a Milán lo volvería a escoger. Muy limpio la ubicación perfecta. El personal súper amable. Me sentí muy a gusto. Y créanme soy muy exigente.
Gelcynaret
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Linda
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was in a great location. The rooms were very spacious, clean and well maintained.
Breakfast was very good with a wide variety of choice.
The only thing that I did not like was the room window. Even went is was closed it very much sounded as if it was open.
Linda
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
marcos
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bueno un poco lejos del centro
marcos
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elena
29 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Hotel, prices and location !
Elena
5 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steven
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My room was clean & tidy with a fantastic balcony. Did not have food in hotel but the menu looked good and the prices reasonable. I would stay in this hotel again.
Steven
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Niamh
16 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great location
Niamh
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anas
23 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hôtel super et personnel au top
Anas
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ghaith
31 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Professional staff, extremely helpful, immediately changed my room when there was an issue with the balcony door.
Whatever u ask for will be sorted out in couple of minutes
Ghaith
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Isaac
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect
Isaac
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
GREGORY
28 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
From checkin to checkout everything was perfect. Room was great, very clean and most importantly for my wife, the bathroom was excellent.