Geheel appartement

Lovely apartment for 2 people with A/C, WIFI and TV

Fotogalerie voor Lovely apartment for 2 people with A/C, WIFI and TV

Appartement, Schaduw, Hotel, Zwembad, Balkon
Straatbeeld met een gebouw met een winkel, genaamd 'Paninoteca Piadineria Birre Artigianali'
Een gang met donkere houten deuren, een betegelde vloer en uitzicht op een gebouw met een gele gevel.
Een moderne keuken met witte kasten, een eethoek met een tafel en stoelen, en een groot raam voor natuurlijk licht.
Een eetruimte met een tafel voor vier personen, een grote hanglamp en een houten balkenconstructie.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Lovely apartment for 2 people with A/C, WIFI and TV

  • Beschrijving van de accommodatie

    "Terraggio Mansard" is een historisch pand uit 1820 gelegen in het hart van Milaan, Italië. Het gebouw beslaat 4 verdiepingen en bevindt zich in een rustige woonwijk die een evenwicht biedt tussen centrale ligging en rustige omgeving. Ondanks de centrale positie in de stad blijft het omliggende gebied opvallend stil. Het pand is voorzien van een lift die toegang biedt tot de 3e verdieping.

    Buitenruimtes

    "Terraggio Mansard" is een stedelijke woning ingebed in het architectonische weefsel van historisch Milaan. De ligging in een zone met beperkt verkeer draagt bij aan een kalme en aangename sfeer direct buiten het gebouw. De wijk zelf, met zijn elegante historische karakter uit het begin van de negentiende eeuw, biedt een karakteristieke buitenomgeving die het rijke culturele erfgoed van de stad weerspiegelt.

    Praktische informatie

    Het pand bevindt zich in een zone met beperkt verkeer. De lift in het gebouw biedt toegang tot de 3e verdieping. Gedekte gemeenschappelijke parkeerplaatsen bevinden zich op 200 meter van het pand en zijn beschikbaar tegen meerprijs; openbare parkeerplaatsen langs de weg zijn eveneens beschikbaar tegen meerprijs. Wi-Fi is beschikbaar tijdens het verblijf. Het pand dateert uit 1820 en gasten worden verzocht het historische karakter van deze onderscheiden woning te respecteren.

    Afstanden en bezienswaardigheden

    Restaurants, bars en cafés bevinden zich op slechts 50 meter afstand. Een tram- en bushalte liggen op 100 meter van het pand. Het station Cadorna (MXP Express Train) bevindt zich op 400 meter en biedt directe verbindingen naar Milaan Malpensa Airport; de metrostations Cadorna (M2) en Sant'Ambrogio (M4) zijn eveneens bereikbaar binnen 400 meter. Het Parco Sempione ligt op 500 meter en biedt een welkome groene uitspanning in het stedelijk landschap. De Basilica di Sant'Ambrogio bevindt zich op 450 meter; Santa Maria delle Grazie, waar Leonardo da Vinci's iconische Laatste Avondmaal zich bevindt, ligt op 500 meter. Het Castello Sforzesco is bereikbaar op 600 meter en het iconische Piazza del Duomo ligt op 1,2 kilometer. De sfeervolle Navigli-wijk bevindt zich op 1,4 kilometer van het pand. De Terme Milano liggen op 2,8 kilometer; de Fiera Milano City en het MiCO-congrescentrum bevinden zich op 2,6 kilometer. De bekende meren van het Italiaanse Merengebied, waaronder Lago di Como, zijn gemakkelijk bereikbaar vanuit deze centraal gelegen locatie.

    ===== ACCOMMODATIE BESCHRIJVING =====
    Indeling van de accommodatie

    Dit vakantieappartement is een studio van 38 vierkante meter op de vierde verdieping en biedt plaats aan maximaal 2 gasten. Het beschikt over 1 slaaphoek en 1 badkamer. De studio ligt aan de zuidzijde en wordt gekenmerkt door schuin aflopende plafonds. De woonkamer fungeert als woon- en eetruimte en is ingericht met een tweepersoonsbed-slaapbank en een eettafel. De kitchenette beschikt over 2 kookplaten, een magnetron, een broodrooster en een waterkoker. De badkamer is voorzien van een douche, bidet en toilet.

    Voorzieningen

    De kitchenette is uitgerust met een magnetron, een koelkast zonder vriesvak, een broodrooster en een waterkoker. De studio beschikt over airconditionering en geforceerde luchtverwarming; een wasmachine staat ter beschikking van de gasten. De woonkamer is voorzien van een televisie. Het appartement is uitgerust met een strijkijzer, een föhn, een boiler en gratis Wi-Fi-verbinding.

    Overige informatie

    Het vakantieappartement draagt registratiecode IT015146C28VIYSZ2Y. De accommodatie ligt aan de binnenplaatszijde. Het geldende rookbeleid is absoluut rookvrij. Het appartement is voorzien van een rookmelder en een brandblusser.

    The following might be to be paid extra: Toeristenbelasting.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Centrum van Milaan, een wijk in Milaan. Castello Sforzesco en Teatro alla Scala zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Galleria Vittorio Emanuele II en Via Montenapoleone. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Meer appartementen in Milaan
Kaart
Milan, Lombardy

In de buurt

  • Een straat met een kleurrijke sculptuur, gebouwen en verkeersborden.
    Piazzale Cadorna
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een historisch gebouw met een koepelvormig dak en boogvensters.
    Santa Maria delle Grazie
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een historisch gebouw van baksteen met een ronde toren en boogvormige doorgangen.
    Castello Sforzesco
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een statige kathedraal met ingewikkelde gotische architectuur, een historisch bogenpoort en een ruim plein.
    Piazza del Duomo
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Museum Cenacolo Vinciano
    6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Largo D'Ancona Tram Stop - 2 min. wandelen
  • Station Milano Nord Cadorna - 4 min. wandelen
  • Luchthaven Linate (LIN) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Atelier Prato
    2 min. wandelen
  • SISU.
  • Tutto Bene, Grazie Bistrò
    2 min. wandelen
  • Ai Tre Morsi
    1 min. wandelen
  • Pizzeria Positano
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Beautiful apartment for 2 people with WIFI, A/C and TV?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beautiful apartment for 2 people with WIFI, A/C and TV inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beautiful apartment for 2 people with WIFI, A/C and TV uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Beautiful apartment for 2 people with WIFI, A/C and TV?

Dit appartement ligt in Centrum van Milaan, op 10 minuten wandelen van Piazzale Cadorna, Santa Maria delle Grazie en Castello Sforzesco. Ook Piazza del Duomo en Galleria Vittorio Emanuele II liggen op een kwartiertje wandelen. Largo D'Ancona Tram Stop en Corso Magenta - Via Nirone Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk