NIEUWE AANBIEDING – Dimora Italia / VOV gaat van start in Milaan!
Het toppunt van exclusiviteit aan de legendarische Via Tortona
Een van de beroemdste straten in het hart van de mode- en designwereld van Milaan!
Een prachtig voorbeeld van meesterlijk vakmanschap en Italiaanse stijl in één. Of je nu voor je werk of voor je plezier komt, La Zafferana is een adres om te koesteren...
Het deelt zijn chique, industrial-chique locatie (dé plek om te zijn tijdens de Milan Fashion Week!) met onder andere het Armani Silos Fashion Museum, het MUDEC Cultuurmuseum (ontworpen door de beroemde architect David Chipperfield), het BASE Milano Cultuurcentrum, een overweldigende hoeveelheid verleidelijke boetiekjes en restaurants (en niet te vergeten de hoofdkantoren van topontwerpers en -merken, plus het kantoor van Deloitte!), is het geen wonder dat de directe buurt bruist van Italiaanse energie en innovatie.
Het appartement is in nauwe samenwerking met onze architectuurpartners ArchFlorence ontworpen en klopt 100% qua uitstraling en luxe, functionaliteit en vorm. Het appartement is voorzien van airco en biedt plaats aan 2 (+2) in een accommodatie met één slaapkamer en een terras, op de 1e verdieping van een mooi gebouw aan het oostelijke deel van de ‘via’.
Met de vriendelijke ondersteuning van onze lokaal aangestelde Dimora Italia-conciërge, die ervoor zorgt dat je tijdens je verblijf de allerbeste zorg en aandacht krijgt, en vernoemd naar het ingrediënt saffraan (onmisbaar bij het maken van risotto milanese en het belangrijkste kleurenthema van het interieur van het appartement), is La Zefferana de synthese van de kenmerkende elementen van Dimora Italia tegen een typisch Milanese achtergrond – een luxueus verblijf gegarandeerd...
Je bereikt het appartement via de gemeenschappelijke hoofdingang van het gebouw op de begane grond, via een trap (geen lift) die naar de ingang van La Zefferana op de 1e verdieping leidt. De accommodatie bestaat uit:
De deur van het appartement die uitkomt in de hal
Een adembenemend elegante zitkamer met uitzicht op de Via Tortona, meesterlijk ingericht in saffraangeel, Frans marineblauw en salviagroen, met een paar prachtig gestoffeerde, op maat gemaakte banken met paswerk – waarvan één een comfortabele tweezitsslaapbank is, die op verzoek in twee eenpersoonsbedden kan worden omgevormd (let op de ‘ramen’ van Dimora Italia die de kussens sieren) – en een schitterend paar zijden, schelpvormige lampen die een gouden gloed werpen op het prachtige IKSEL ‘Japanese Cranes'-wandbekleding (geïnspireerd op Japanse kamerschermen) en die alle kleurtinten in de kamer mooi bij elkaar brengen
Een perfecte plek om ‘a casa’ te dineren of te ontbijten met vers gebak van bakkerij ‘Pan per Foccacia’ bakkerij, net om de hoek – een prachtige, handgemaakte keuken/eetkamer in kleuren die aansluiten bij die van de zitkamer, goed uitgerust met inbouwapparatuur (inclusief ingebouwde wijnkoeler – heel belangrijk!), marmeren werkbladen met spiegelachterwanden, een ronde eetset voor 4 gasten en een glazen deur die uitkomt op de...
Een betimmerd en op twee niveaus ingericht terras aan de achterzijde van het gebouw, met beneden een privé-eethoek en boven een chill-out-hoek – wat een genot na een drukke dag vol ontdekkingen in de design- en modehoofdstad van de wereld!
Terug binnen vind je de fantastische hoofdslaapkamer – die qua elegantie en kleur perfect bij de zitkamer past, ingericht met een prachtig opgemaakt tweepersoonsbed, bekleed met fijne stoffen, en met uitzicht aan de voorzijde over de Via Tortona
En om de uitzonderlijke accommodatie van La Zafferana compleet te maken...
Een luxe badkamer met aan de buitenkant spiegelkasten, gepolijste marmorino-wanden, gepolijste messing beslag en, last but not least, een marmerenomrande douche
ONS COMMENTAAR
We delen de eerste plek op het ‘podium van heel bijzondere plekken om te verblijven in Italië’ van Dimora Italia – onze allereerste vestiging in Milaan!
Een schattige en schitterende uitvalsbasis in het stadscentrum, die zijn mooie ligging aan een van de meest legendarische straten in de commerciële hoofdstad van Italië meer dan waard is.
Niet te groot, niet te klein, maar precies goed van omvang, en op een steenworp afstand van een geweldige verscheidenheid aan bars en restaurants, waaronder het veelgeprezen Quantico recht tegenover je en La Esse Romagnolo, Enrico Bartolini, Osteria del Binari, Belle Donne Bistrot, God Save the Food, Polpetta Milano (en nog veel meer!) vlakbij.
Een korte wandeling naar metrostation Porta Genova om met de metro door de stad te reizen, een goed gesorteerde supermarkt ‘Esselunga’ voor al je zelfverzorgingsbenodigdheden, en een parkeergarage op slechts een paar deuren afstand van het appartement als je met de auto komt – aarzel niet om contact op te nemen als je meer details wilt, of als je informatie of hulp nodig hebt bij het reizen van of naar een van onze andere Italiaanse bestemmingen!
Bij aankomst tussen 20.00 uur en middernacht geldt een toeslag van 50 euro voor ‘late aankomst’, die je bij aankomst contant moet betalen. We regelen aankomsten tussen middernacht en 01.00 uur tegen een toeslag van 100 euro; na dit tijdstip behouden we ons het recht voor om de gast te ontvangen, altijd tegen een toeslag die wordt bepaald op basis van het tijdstip van aankomst.
De bedden worden ingericht als tweepersoonsbedden of als twee aparte bedden, zoals te zien is op de foto’s. De mogelijkheid om een tweepersoonsbed om te zetten in twee aparte bedden of andersom staat vermeld in de beschrijving en moet minstens 7 dagen voor aankomst worden aangevraagd.
dit appartement ligt in Porta Genova, een wijk in Milaan. Kathedraal van Milaan en Santa Maria delle Grazie zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via Montenapoleone en Galleria Vittorio Emanuele II. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Zijn huisdieren welkom bij La Zafferana Terrace Milano?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij La Zafferana Terrace Milano inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Zafferana Terrace Milano uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La Zafferana Terrace Milano?
Dit appartement ligt in Porta Genova, op 2 km afstand van Via Tortona en Santa Maria delle Grazie. Ook Piazza del Duomo en Kathedraal van Milaan liggen op 3 km afstand. Piazza del Rosario Tram Stop ligt op 6 minuten wandelen en naar Via Montevideo Tram Stop is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Zafferana Terrace Milano
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
ha r.
12 feb 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful house, spacious, clean. Very friendly host. Perfect location.
4 nachten verbleven in februari 2026
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
amy
16 jul 2026
Perfection
What didn’t we like?! The reviews don’t lie! This place was so beautiful and the intricate details and interior design were perfection! Definitely one of the best interior spaces I’ve ever stayed in! Highly recommend!
Nothing!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
AMANDA
20 mei 2026
Lovely Milan rental. Great design detail.
Interior Design
Terrace
Overall Ambiance
Cleanliness
Quick Response from Sofia friendly and very professional.
Not much to improve. Perhaps you could paint the main hallway right up to the flat.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Jamie
23 nov 2024
Lovely apartment!
Perfectly comfortable and attractive. Very pleased with the accommodations on all counts, including the bottled waters, coffee, Prosecco and wine glasses.
Kleenex. Broom. And an extra dish towel or two.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Ann
2 apr 2025
Stunning, stylish, comfortable, convenient!
We spent a heavenly week at this beautiful Milano flat. The apartment exceeded every expectation. Stunning design. A large and comfortable terrace oasis that we enjoyed every day. Outfitted with everything you could want including for preparing meals in the stylish kitchen. They truly thought of everything. The neighborhood is full of shops and restaurants, and steps from the Porta Genova metro stop. We used the metro but also walked everywhere - the location was amazing. There were some days that we arrived home super early from seeing the sights and shopping just to spend time in the apartment, as it was such a highlight to be there. I want to live here! Having rented in Venice from this company I knew the service would be of the highest quality, and that was surely the case. Our deepest thanks to Sofia for her attentiveness and professionalism - she is the best ambassador for a company that we could ever think of. Thank you!
Absolutely nothing. The apartment was perfection in every respect, as was the service