La Residenza Isabella bevindt zich in Centrum van Milaan, een wijk in Milaan, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Kathedraal van Milaan en Santa Maria delle Grazie zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij QC Termemilano. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Via Lamarmora - Via Commenda Tram Stop - 3 min. wandelen
Station Milano Porta Genova - 5 min. rijden
Internationale luchthaven Malpensa (MXP) - 69 min. rijden
Restaurants
Crocetta Panini D'Autore 1982
4 min. wandelen
Pizza AM
4 min. wandelen
Banaras
4 min. wandelen
La Bettola di Piero
3 min. wandelen
Joe’s American Smashburger
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Residenza Isabella
Pension met een luxe stijl niet ver van Ziekenhuis Milano Policlinico
La Residenza Isabella bevindt zich dicht bij Ospedale Maggiore en QC Termemilano en biedt shoppen ter plaatse. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit pension zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, vervoer naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Een lift, meertalig personeel en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en bars met spoelbak, naast extra's zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed, Italiaanse Frette-lakens en bedden met traagschuimmatrassen
Badkamers met regendouches en bidets
Smart-tv's van 30 inch met streamingdiensten en premium tv-zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 25 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Kinderwagen
Voorzieningen
Gemeenschappelijke microgolfoven
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Italiaanse Frette-lakens
Matras van memory foam
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 30 inch met premium satellietzenders
Streamingsdiensten
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Natte bar
Meer
Airconditioning
Bureau
Individuele aankleding
Kluis
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 11.30 uur tot 19.30 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Via della commenda 25-seconda vetrina alla destra del portone].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, WHATSSAPP, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 9.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 110 per voertuig (voor maximum 3 personen)
Betaald parkeren (overdekt): EUR 25 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT015146B4YZJEGZI3, 015146-FOR-00411
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Residenza Isabella?
Ja, bij dit pension zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij La Residenza Isabella?
Vandaag, 13 sep. 2026, kost een verblijf bij La Residenza Isabella van één nacht voor twee volwassenen op 14 sep. 2026 min. € 180, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 25 per nacht.
Hoe laat kan ik bij La Residenza Isabella inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij La Residenza Isabella uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt La Residenza Isabella een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 110 per voertuig.
Waar staat La Residenza Isabella?
Dit luxe pension ligt in Centrum van Milaan, op 10 minuten wandelen Ospedale Maggiore, Ziekenhuis Milano Policlinico en QC Termemilano. Ook Kathedraal van Milaan en Teatro alla Scala liggen op 2 km afstand. Via Lamarmora - Via Commenda Tram Stop en Crocetta M3 Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.