Fotogalerie voor easyhomes - Central Tower





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Appartement laden

Appartement
Hoogtepunten
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
Wasmachine
Aparte slaapkamer
Alle foto's voor Appartement laden

Appartement
Hoogtepunten
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
Wasmachine
Aparte slaapkamer
Misschien vind je dit ook leuk

Avani Palazzo Moscova Milan Hotel
Porta Nuova
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
8.4 van 10, Zeer goed, 353 beoordelingen
De prijs is € 192
inclusief belastingen en toeslagen
16 nov - 17 nov
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
dit appartement ligt in Milaan in het stadscentrum. Kathedraal van Milaan en Galleria Vittorio Emanuele II zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via Montenapoleone en Corso Buenos Aires. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum.

Largo Corsia dei Servi 11, Milan, MI, 20122
In de buurt
- Via Montenapoleone - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Galleria Vittorio Emanuele II - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Kathedraal van Milaan - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Piazza del Duomo - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Teatro alla Scala - 8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Tre Gazzelle - 2 min. wandelen
- Langosteria Café - 2 min. wandelen
- Five Guys - 2 min. wandelen
- Gino Sorbillo - Lievito Madre Al Duomo - 2 min. wandelen
- Salsamenteria di Parma - 3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Palazzo Viridis
Palazzo Viridis
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Fitnessruimte
9.2 van 10, Fantastisch, 217 beoordelingen
De prijs is € 197
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 6.30 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT015146C2L79QR52H, 015146-CNI-05394, 015146-CNI-04449, IT015146C2TNUEBKYT
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
easyhomes Central Tower
Easyhomes Central Tower Milan
easyhomes - Central Tower Milan
easyhomes - Central Tower Apartment
easyhomes - Central Tower Apartment Milan
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over easyhomes - Central Tower
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
Reisde met familie
30 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Karen
10 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Recommended
Karen
2 nachten verbleven in juni 2024