Twee slaapkamers penthouse voor 6 personen, heeft een volledig ingerichte kitchenette en twee badkamers met douche en bidet (een met eigen badkamer). De klant kan dubbele of enkele bedden in de slaapkamers aanvragen. In het appartement kan geen extra fauteuil / bed worden geplaatst. Het is ingeschakeld om een babybedje te huisvesten. The New Point Opera bevindt zich in Madrid, op 600 meter van het Koninklijk Paleis van Madrid en op minder dan 1 km van de Gran Vía. Het aparthotel ligt op 1,3 km van het Thyssen-Bornemisza-museum en op 2 km van de Debod-tempel. Het dichtstbijzijnde vliegveld is de luchthaven Adolfo Suarez Madrid-Barajas, op 25 km van de New Point Opera. Een pendeldienst van / naar de luchthaven is tegen betaling beschikbaar. Centro de Madrid is een geweldige keuze voor reizigers die geïnteresseerd zijn in het eten van tapas, architectuur en parken.
dit appartement ligt in Madrid Centro, een wijk in Madrid. Palacio Real de Madrid en Plaza de Cibeles zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Gran Via en Paseo de la Castellana. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion Santigo Bernabéu of WiZink Center. Bekijk onze reisgids voor Madrid
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 24 min. rijden
Restaurants
Chocolatería San Ginés
3 min. wandelen
Chocolateria 1902
2 min. wandelen
Tapa Tapa
1 min. wandelen
Steakburger Arenal
1 min. wandelen
Paraíso del Jamon
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Two bedroom penthouse with terrace for 6 people?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Two bedroom penthouse with terrace for 6 people?
Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij Two bedroom penthouse with terrace for 6 people van één nacht voor twee volwassenen op 17 nov. 2026 min. € 396, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Two bedroom penthouse with terrace for 6 people inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Two bedroom penthouse with terrace for 6 people uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Two bedroom penthouse with terrace for 6 people?
Dit appartement ligt in Madrid Centro, op 5 minuten wandelen van Plaza Mayor en Puerta del Sol. Ook Gran Via en Palacio Real de Madrid liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Opera ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Sol is het 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Two bedroom penthouse with terrace for 6 people
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kate S.
31 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location in the heart of the shopping area near Sol, and a short walking distance to the royal palace and other attractions. Very convenient to have luggage storage after we checked out.