Geheel appartement

Royal Apartment Gran Vía.

Fotogalerie voor Royal Apartment Gran Vía.

Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Dineren
Interieur
Exterieur
4 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, reisbedje, gratis wifi

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 9180 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Royal Apartment Gran Vía.

  • Our apartment is just 90 meters from Gran Vía Avenue, one of the most important arteries of the city and in an area full of shops and all the services of a big city. With access from Desengaño street, it is located on the second floor of a building protected for its architectural value and recently remodeled. The apartment is comfortably accessed from the elevator, where upon opening the door we find a cozy hall followed by the living room, dining room and open-plan kitchen (fully equipped), the latter with large doors leading to the balconies, from where you can see all the street and immediate buildings in addition to providing plenty of lighting and natural ventilation to the entire social area. In the background are the bedrooms, the main one with a king size bed and a full bathroom, another with a queen size bed, another with two single beds and one with a single bed and space to also place a cot; all could use another full bathroom for the rest of the rooms. These spaces are located around a central patio that illuminates the entire corridor that gives them access. Each room has its wardrobe with hangers, in the bathrooms there is a hairdryer, bath gel and shampoo. In the social area there is a toilet and a laundry room with a washing machine, iron and ironing board, a laundry area and a cleaning closet. The spaciousness of the open spaces provides a lot of comfort and well-being that will be very well received by the visitor.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto niet vereist
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • IJsmachine
  • Keukeneiland
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Pan voor kreeft/krab

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een outletcentrum
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Handdoeken (verschoond op verzoek)
  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Ramen met dubbelglas
  • Schoon beddengoed op verzoek
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Unitgrootte: 180 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine opzetten
Het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VT5896, ESFCNT00002810800031433500000000000000000000000000007
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Madrid in het stadscentrum. Museo del Prado en Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Gran Via en Paseo de la Castellana. Ga naar Stadion Santigo Bernabéu om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Zoo Aquarium de Madrid, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Madrid
Meer appartementen in Madrid
Kaart
Madrid, Comunidad de Madrid

In de buurt

  • Een stadsgezicht in de schemering met historische gebouwen, een opvallende Rolex winkel, en een drukke straat.
    Gran Via
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Stadsgezicht met historische gebouwen, een opvallende koepel en een heldere blauwe lucht.
    Plaza de Callao
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een groot openbaar plein met een centraal monument, omringd door bomen en hoge gebouwen.
    Plaza de España - Princesa
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een openbaar plein met een fontein, omringd door weelderige begroeiing en historische gebouwen.
    Puerta del Sol
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een standbeeld van een man te paard voor een rood gebouw met witte ramen en balkons.
    Plaza Mayor
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Gran Via - 2 min. wandelen
  • Station Madrid Recoletos - 17 min. wandelen
  • Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 28 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks
    2 min. wandelen
  • Boyberry Madrid
    1 min. wandelen
  • EatMyTrip Gran Via | Brunch Madrid
    1 min. wandelen
  • Le Tavernier Gran Vía
    2 min. wandelen
  • Zurch Café & Kitchen
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Royal Apartment Gran Vía.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Royal Apartment Gran Vía. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Royal Apartment Gran Vía. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Royal Apartment Gran Vía.?

Dit appartement ligt in Madrid Centro, op 10 minuten wandelen van Gran Via, Puerta del Sol en Plaza de España - Princesa. Ook Plaza Mayor en Palacio Real de Madrid liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation Gran Via en Metrostation Callao liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen over Royal Apartment Gran Vía.

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 28 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 31 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Pete

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very comfortable accommodation in a convenient location
4 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jan Erik K.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect location, perfect apartment and perfect host. Highly recommended.
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cristin R.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great stay

Beautiful place. Excellent location!
3 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nitsa W.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Location was awesome! Place was huge.. so much room. Very clean, fullly equipped kitchen. Highly recommend staying here. Liliana was very quick to respond to any questions we had.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Franky H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Madrid

Nice and clean appartement and we had a good stay. Perfect location in the heart of Madrid
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tammy K.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Girls trip to Madrid

The property was great. Very clean, a lot of space for 5 ladies and great location to walk around Madrid.
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jael R.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Absolutely FABULOUS

Perfect location, very clean and modern. Host is communicative and friendly.
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rodolfo P.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

excellent property

Excellent place, clean, secure, well maintained, many pluses. Everything went well. Will come back anytime
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Pedro U.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Best place in Madrid

This is one of our top stays in VRBO. The place is elegant and beautiful; the location unbeatable and the host is very communicative. 5/5
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniel K.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Super location

We had 6 adults and wwe were very comfortable.
4 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Brad H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfect Grand Via location.

This was a beautiful property and a great location. We waled to the palace and explored the Grand Via area. Very comfortable and great that it has AC during the Madrid heat snap. Highly recommend.
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Anja K.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great apartment

To make it short: everything was good.
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jeanette H.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great apartment in Madrid

Loved the size of the apartment. Lots of room for our party of 6. Location is great. The only issue we had was the apartment above us in the mater bedroom was very noisy all night long.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Leticia M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Stay here!

We had a great week in Madrid. This property is just as listed. The location is so walkable. The metro is five minutes away. Its quiet. There’s room to spread out a bit. A beautiful apartment with a great host.
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lynne M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

A wonderful apartment

So close to the centre of Madrid! A great apartment that is so well maintained and serviced - and looks exactly like it does on the website. Liliana was so easy to communicate with and was very flexible in accommodating our needs. I would highly recommend!
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

beth b.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nice flat

Looks like photos - well equipped kitchen - steps to grab via shopping and restaurants - flight of steps at entrance - makes It difficult to get luggage in and out - and WiFi does not work in any of the bedrooms - owner responds quickly - near and clean
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Heather P.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Classy, spacious, comfortable, clean

The property 100% matches the beautiful fotos. It was very comfy and luxurious for 2 couples. We could have easily added extra people in the additional 2 bedrooms. It’s right off the Gran Via so east access to everything and the host is friendly, available and very communicative. It’s a gem of a property.
4 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Catherine W.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent location, great host, clean and spacious apartment.

Three generations of family all enjoyed this clean and spacious property. Host Liliana was quick with responding and even let us drop our suitcases off before check in. The apartment was spotless, and was stocked with paper products, coffee/tea supplies, laundry soap, and all bathroom supplies. One block to Gran Via and we were able to walk everywhere, and two metro stations nearby for transit into and out of the city. Highly recommend this modern apartment!
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Susan S.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Celebration!

We thoroughly enjoyed our stay! The property was beautiful and was close to many attractions. Lilliana was very attentive, checking in with us upon our arrival and making sure we had settled in. We did have an issue with the hot water. She went out of her way to come over at 6:45 am to remedy the situation so that the six of us had hot showers before our 8:30 am tour. She went above and beyond to help us. I highly recommend this property for family/friend groups!
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Paul A.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Vibrant Location and Stylish Accommodations

Perfect location for a family stay in the heart of the Gran Via area. Very close to great food, entertainment, shopping, and night life. Location is central for walking to a number of major attractions, and we enjoyed the night walks as much as the day since the city is well lit, the architecture stunning, and the people/traffic well behaved! If you want a local feel, taking walks away from Gran Via you will encounter regular life such as parents walking their kids to school and family run coffee shops where there is hardly a tourist in sight. The area is urban so you encounter all sorts of people out and about, yet we always felt safe, there is a police station just down the road, and it was easy to take the subway, taxi/uber, or walk. The place is nicely furnished, comfy beds towards the back for nights of silent sleeping despite being so close to the action, and we enjoyed being able to drink wine with the windows open and peek out from the balconies once in a while to see the outside.
3 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lisa K.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The apartment is lovely and spacious. So conveniently located to Gran Via and many safe and fun walking areas and sites. The kitchen has everything we needed and our host, Liliana, was easy to reach and very helpful. We were so lucky to find this place an will come back on our next visit to Madrid!
4 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carl K.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Amazing apartment in Madrid (Gran Via)!

This apartment was simply amazing and the property manager/owner was fantastic to work with. Immaculately clean and very spacious and open. Close to Gran Via metro and east walk to Centro as well as sites north. Highly recommend.
3 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

barbara d.

Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Christmas in Madrid

Great place to stay with family in Madrid for Christmas. We could walk to most everything and apartment was very comfortable. Please give instructions before stay about how renter will get keys. Also, give instructions on trash/recycling.
3 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Caroline C.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place!

We loved our stay in Madrid in this beautiful property! It had everything we needed and the location was perfect for easily accessing all the amazing sites and shopping areas. We hope to be back again!
3 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Agustin D.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
4 nachten verbleven in juni 2025