Geheel appartement·Particuliere eigenaar

MADRID. C30 VacaHome Management

Fotogalerie voor MADRID. C30 VacaHome Management

Hotelkamer met een bed, een radiator, een raam met geëtste glas en een muur met een zwart-wit kunstwerk.
Een woonkamer met een bank, een televisie, een plank met boeken en een kandelaar, en een tafeltje met glazen.
Een moderne keuken met witte tegels, een roestvrijstalen spoelbak, een afzuigkap en inbouwplanken.
Een kamer met een gesloten raam, een bord met het Wi-Fi wachtwoord, een rood boek, een boek van Shakespeare, een vaas met bloemen en een decoratieve kandelaar.
Een gang met een groot flatscreen televisietoestel, een wandlamp en een lijst met een kunstwerk.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 2

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 200
inclusief belastingen en toeslagen
9 nov - 10 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

MADRID. C30 VacaHome Management

  • Studeer in het hart van Madrid:
    Geniet van uw bezoek aan Madrid vanuit een appartement in het hart van de stad. Beleef de nacht van Madrid met tapas, wijnen en muziek in dezelfde straat, maar als je gaat rusten, hoor je geen enkel geluid.
    Bekijk alles wat u vanuit ons appartement kunt doen; https: // madridandgo. com?ref = ag2
    LICENTIE Nº: VT-1341
    Breng uw vakantie door in een klein maar zeer gezellig en voordelig appartement in het centrum van Madrid. Het is een 5e verdieping met lift, waarin u een kamer vindt met een bed van 160x200 cm, ideaal voor koppels, en een woonkamer met televisie, tweezitsbank. Het heeft ook een aparte keuken met alle apparatuur. Van de koelkast tot het koffiezetapparaat, van de vaatwasser tot de broodrooster .... ALLES. Het heeft ook een complete badkamer met douche.
    Bij het betreden van het portaal zult u zich realiseren dat u zich op een andere plaats bevindt. Waarom?, omdat je zult zien dat in hetzelfde portaal het best bewaarde doek van de oude christelijke muur van de XXII eeuw van Madrid staat. Eenmaal in het appartement voelt u hetzelfde gevoel weer. Zodra je uit het raam kijkt, ontvang je LA ALMUDENA (de kathedraal van Madrid) en als het bij zonsondergang is, wordt het voor je verlicht met al zijn pracht.
    De omgeving is uitzonderlijk als je Madrid van binnenuit wilt leren kennen. Het ligt in het midden van de straat Cava Baja, op een paar meter van alles wat u wilt vinden. DE PLAZA MAYOR, DE DEUR VAN DE ZON, DE KATHEDRAAL VAN LA ALMUDENA, DE DEUR VAN TOLEDO, EL RASTRO, DE BUURT VAN LAVAPIÉS, DE BUURT VAN LA HUERTAS, LA LATINA. En in al die mogelijkheden meer vrije tijd en cultuur dan u zich kunt voorstellen.
    Ongeacht alle culturele en recreatieve aanbod in het centrum van Madrid, wordt Cava Baja gekenmerkt als het typische wijn- en tapasgebied van Madrid. Bij het verlaten van de portal vindt u alle activiteit. Deze activiteit heeft echter helemaal geen invloed op de nachtrust, omdat het appartement aan de achterkant ligt en erg stil is

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad
  • Haardroger

Entertainment

  • Tv

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Madrid Centro, een wijk in Madrid. Palacio Real de Madrid en Plaza de Cibeles zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Gran Via en Paseo de la Castellana. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij WiZink Center of Stadion Santigo Bernabéu. Bekijk onze reisgids voor Madrid
Meer appartementen in Madrid
Kaart
Madrid, Madrid

In de buurt

  • Een standbeeld van een man te paard voor een rood gebouw met witte ramen en balkons.
    Plaza Mayor
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een overdekte markt met versierde architectuur en een grote klok.
    Markt van San Miguel
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een standbeeld van een beer die een boom vasthoudt, met de tekst '50 AÑOS EN SOL'.
    Puerta del Sol
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een statig historisch gebouw met klassieke architectuur, met kolommen, beelden en een koepel.
    Palacio Real de Madrid
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een stadsgezicht in de schemering met historische gebouwen, een opvallende Rolex winkel, en een drukke straat.
    Gran Via
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Madrid Principe Pio - 3 min. rijden
  • Metrostation La Latina - 4 min. wandelen
  • Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 26 min. rijden

Restaurants

  • La Taberna de Peñalver Cava Baja
    1 min. wandelen
  • Casa Lucio
    1 min. wandelen
  • Cava Baja 17
    1 min. wandelen
  • Café Dude
    3 min. wandelen
  • La Perejila
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij MADRID. C30 VacaHome Management?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij MADRID. C30 VacaHome Management?

Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij MADRID. C30 VacaHome Management van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 200, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij MADRID. C30 VacaHome Management inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij MADRID. C30 VacaHome Management uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat MADRID. C30 VacaHome Management?

Dit appartement ligt in Madrid Centro, op 5 minuten wandelen van Sobrino de Botin en Plaza Mayor. Ook Puerta del Sol en Gran Via liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation La Latina ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Metrostation Tirso de Molina is het 6 minuten wandelen.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk