Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Puerta América bevindt zich in Chamartín, een wijk in Madrid, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij de luchthaven. Puerta de Alcalá en Palacio Real de Madrid zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía en Zoo Aquarium de Madrid. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion Santigo Bernabéu of WiZink Center. Bekijk onze reisgids voor Madrid
Avenida de America, 41 or, Corazón de María,10, Madrid, Madrid, 28002
In de buurt
Las Ventas
18 min. wandelen - 1.5 km
Calle de Alcalá
20 min. wandelen - 1.7 km
Paseo de la Castellana
3 min. rijden - 1.8 km
WiZink Center
3 min. rijden - 2.2 km
Torres Blancas
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Metrostation Cartagena - 3 min. wandelen
Metrostation Nuevos Ministerios - 5 min. rijden
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 19 min. rijden
Restaurants
La Taberna del Cardenal
4 min. wandelen
Skynight
1 min. wandelen
la chalana
4 min. wandelen
Reblochón
4 min. wandelen
La Tasquita de Pereira
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Puerta América
Hotel met een luxe stijl en een boetiekstijl vlak bij Stadion Santigo Bernabéu
Overweeg een verblijf bij Hotel Puerta América en geniet van een poolbar, een dakterras en een koffiebar/café. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden. Naast een tuin en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en huwelijksservices
Meertalig personeel, een kruier/portier en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 315 kamers bieden leuke voordelen zoals 24-uurs roomservice en kussenmenu's, bovenop extra's zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Kinderopvang en gratis kinderbedden
Gratis toiletartikelen en haardrogers
Digitale zenders, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 30 per dag)
Lang parkeren ter plaatse (EUR 30 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 10.30 uur op werkdagen en van 07.30 uur tot 11.00 uur in het weekend: EUR 30 voor volwassenen en EUR 12,50 voor kinderen
2 bars/lounges
2 restaurants
Een bar aan het zwembad
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Karrara Terrace
Lobby Bistro
The Observatory
Dingen om te doen
Bibliotheek
Seizoensgebonden buitenzwembad
Sportschool
Stereo-installatie
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Kinderopvang op de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
5 vergaderruimtes
Businesscentrum
Conferentiecentrum
Buiten
Dakterras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
12 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Gebouwd in 2005
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Kussenkeuzemenu
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 15 september tot 15 juni:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 60.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 50 per accommodatie per dag
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 30 voor volwassenen en EUR 12.50 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 30.00 per dag
Toeslag voor lang parkeren: EUR 30.00 per nacht
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor extra bed: EUR 60.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 23 juni tot 15 september
Het zwembad is toegankelijk van 11.00 uur tot 20.00 uur
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden niet tot de fitnessruimte toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Puerta América over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 11.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 15 september tot 15 juni.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Puerta América?
Vandaag, 15 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Puerta América van één nacht voor twee volwassenen op 8 jun. 2026 min. € 142, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Puerta América?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 30.00 per dag. Lang parkeren is beschikbaar voor EUR 30.00 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel Puerta América inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Puerta América uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Puerta América?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Madrid ligt vlak bij de luchthaven, op 2 km afstand van San Camilo Hospital Quirón en Paseo de la Castellana. Ook Stadion Santigo Bernabéu en Gran Via liggen op 5 km afstand. Metrostation Cartagena ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Metrostation Prosperidad is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Puerta América
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
7,6
Locatie
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 554 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
554
Gastenscore: 8 - Goed. 284 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
284
Gastenscore: 6 - Redelijk. 92 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
92
Gastenscore: 4 - Matig. 51 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
51
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 19 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
19
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ronald Henry Adrien Gijsbert
29 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geweldige design kamers en suites, erg vriendelijk en behulpzaam prsoneel. De bedden zijn veel beter dan in de meeste hotels, ontbijt en drankjes voortreffelijk ! Metro op loopafstand maar ook taxis tot aan de voordeur! Echt een aanrader! Met speciale dank aan Alex die een geweldige verrassing voor ons regelde!
Ronald Henry Adrien Gijsbert
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nancy
7 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
zeer goede inloopdouche, uitstekend ontbijt.
Vrij ver uit het centrum gelegen, aan een zeer drukke baan gelegen, 's nachts kon je venster niet openzetten van het lawaai van de auto's.
Nancy
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Chantal
3 mei 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vriendelijk personeel, zeer uitgebreid ontbijtbuffet. Bus stopt voor de deur, metro 200m verderop. Prima
Chantal
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cornelis
30 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Uitstekend hotel, mooi ruime kamers en ziet er nieuw uit. Fantastisch ontbijt. De 4 liften aan de buitenkant geven een mooie aanschouwing van de omgeving.
De metro is dicht bij. Wij hadden steeds een 10-ritten kaart gekocht. Die is overdraadbaar aan je medereizigers. Kosten € 6,10.
Cornelis
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Estefania
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place is amazing, from the staff to the amenities, restaurants. 100% recommended
Estefania
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ferney
29 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Nice location, i would stay here again
Ferney
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roxanna
31 mrt 2026
Excellent
Roxanna
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adam
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a fantastic hotel. Great rooms, comfy beds and the decor on each floor is amazing. The staff are exceptionally friendly and helpful too. The observatory bar and resteraunt has great veiws over the city and the hotel is only 15mins from the siaport by taxi and has a metro station conveniently located 150m away. Will be staying again, its faultless.
Adam
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carlos
27 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy contento durante la estancia
Carlos
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pablo
16 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel with great art and location.
Pablo
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jan Calle
1 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Muy bueno. Me encanta el hotel y que cada vez hay otro tipo de habitacion un concepto top.
Personal muy amable y buena ubicación
Jan Calle
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juan Manuel
28 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El menú del desayuno abundante.
Juan Manuel
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cleyde REJANE
7 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
É um hotel icônico , os andares projetados por arquitetos são maravilhosos. Hotel é serviço muito bom . Café da manhã excelente.
Cleyde REJANE
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brenda
14 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing hotel and an amazing experience!
Brenda
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gregory
15 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very helpful staff and beautiful interior design. A unique stay in Madrid.
Gregory
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maide
29 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Clean and unique design
Maide
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Trutz
7 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect the rooms was so beautiful
Trutz
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Neil
15 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Good
Neil
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Patricia
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El hotel impecable, si bien es verdad que esperar mas de 25 min para hacer el check in en un hotel de estas características me parece una cosa a mejorar, por lo demás genial!
Patricia
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alastair
29 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic hotel, brilliant location, welcoming staff, amazing facilities and a great pool area!
Alastair
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicolás
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo perfecto
Nicolás
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claudia
19 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel muito confortável só faria uma observação de mais luz nos quartos,achei um pouco escuro
Claudia
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Petteri
23 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice design hotel
Petteri
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luis
20 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gran diseño, cercanía al metro, buen desayuno y personal muy amable
Luis
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
keith
13 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed here multiple times. Staff, location and amenities are great.
Only negative, is the lighting controls in the bedroom are a nightmare.