Hotel La Moraleja in Alcobendas bevindt zich bij een winkelcentrum. Palacio Real de Madrid en Puerta de Alcalá zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía en Zoo Aquarium de Madrid. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion Santigo Bernabéu of Ciudad Real Madrid. Haal je golfclubs tevoorschijn en ga de dichtbijgelegen linksbaan op voor een golfles of kies voor een activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Alcobendas
Metrostation Ronda de la Comunicacion - 13 min. wandelen
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 16 min. rijden
Restaurants
Starbucks
2 min. wandelen
Restaurante Áurea
13 min. wandelen
Café Pino
13 min. wandelen
La Maquina de La Moraleja
13 min. wandelen
El Barril de la Moraleja
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel La Moraleja
Dit aparthotel beschikt over een buitenzwembad, een restaurant en een fitnesscentrum. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een bar/lounge, een sauna en een koffiebar/café. Elk aparthotel biedt gratis wifi, een gemeubileerd balkon, en een flatscreentelevisie met digitale zenders. Een eetruimte, een minibar en roomservice (beperkte tijden) zijn enkele van de overige voorzieningen.
Hotel La Moraleja heeft 37 kamers met een minibar en een kluis. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Deze kamers met een eetruimte zijn individueel gedecoreerd. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, badjassen, een bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Ook heeft elke kamer een haardroger en verduisterende gordijnen. Een microgolfoven en een strijkplank/strijkijzer zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel zijn onder andere een buitenzwembad, een sauna en fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Autoverhuur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderopvang (toeslag)
Eten en drinken
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar: EUR 18,50 per persoon
Beperkte roomservice
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Minibar
Slaapkamers
Extra bed: EUR 33 per nacht
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Gemeubileerd balkon
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Conferentieruimte
Vergaderruimtes
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Gratis kranten in de lobby
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een metrostation
Direct bij een winkelcentrum
In de buitenwijken
In een zakendistrict
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Sportschool
Golfbaan in de buurt
Golflessen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
37 units
4 etages
Gebouwd in 1992
Geluiddichte muren
Individueel ingericht
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 01.30 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een extra toeslag (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 2 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 33 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 18.50 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 34.45 per persoon (retour)
Huisdiertoeslag varieert op basis van verblijfsduur
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 33 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel La Moraleja
Hotel La Moraleja Alcobendas
Hotel La Moraleja Aparthotel
Moraleja Hotel
Hotel La Moraleja Alcobendas
Hotel La Moraleja Aparthotel Alcobendas
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel La Moraleja over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel La Moraleja inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 01.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel La Moraleja uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel La Moraleja een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 34.45 per persoon.
Waar staat Hotel La Moraleja?
Dit gezinsvriendelijke aparthotel ligt vlak bij de luchthaven, op 10 km afstand van Cuatro Torres Business Area, Plaza de Castilla en Paseo de la Castellana. Ook Centro Comercial Plaza Norte 2 en Parque de Berlin liggen op 10 km afstand. Metrostation Ronda de la Comunicacion ligt op 13 minuten wandelen en naar Metrostation La Granja is het 19 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel La Moraleja
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
7,4
Locatie
8,0
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 45 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 27 van 45 beoordelingen
8 - Goed
27
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 45 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 45 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 45 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Leuk rustig hotel, geschikt voor stellen
Leuk rustig hotel, geschikt voor stellen die houden van wandelen en verkennen. Het ligt in de buurt van een industrie terrein. 100 a 200 meter van een winkelcentrum en 500 meter van de metro. Als je houdt van veel lopen en graag slaapt in een rustig gebied dan is het een zeer geschikte hotel. Zo niet, kan je beter een hotel in het centrum zoeken. Verder zeer vriendelijke personeel, ons kamer was heel ruim en het werd elke dag goed schoongemaakt. Het interieur was wel wat gedateerd maar het had wel zijn charmes. Kamer waren wel heel warm, we kregen de airco niet aan de praat maar we hebben verder niet aan de staff gevraagd dus dat nemen we verder niet kwalijk.
In het algemeen een top verblijf! We zouden het zeker aanraden aan anderen.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Rini, Nunspeet
1 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Uitstekend Hotel voor ons zakelijk verblijf
Niet geschikt voor toeristen die voor Madrid komen (te ver uit het centrum).
Uitstekend geschikt voor zakelijke doeleinden in het gebied ten noorden van Madrid.
Kleine shoppingmol op 300 meter, zeer exclusieve hele grote, Plaza Norte, op 10/15 minuten rijden (taxi/auto).
Hotel van alle gemakken voorzien.
Zeer ruim van opzet, uitstekend ontbijtbuffet, goede maar eenvoudige keuken, maar gelegen naast topklasse restaurant La Albufera. Kamers als suite zeer ruim, schoon en comfortabel met privé terras.
Heel vriendelijk personeel dat zeer behulpzaam is. Minder geschikt voor de echt verwende zakenman, want alles is wel een beetje gedateerd. Voor wie dat niet zo belangrijk is: GO!!
Wij waren er nu in Maart, maar koene zeker een keer terug in de zomer als het zwembad en alle buiten terrassen open zijn.
Rini
8/10 – Goed
alexandra
10 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
hotel con falta de mantenimiento en las instalaciones. seguramente conoció épocas mejores.
alexandra
2 nachten verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
nestor
7 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cómodo y familiar
Excelente
nestor
4 nachten verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Seungsoo
5 jul 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Seungsoo
1 nacht verbleven in juli 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 jun 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
No estaba abierta la piscina, y el wifi era muy baja calidad en las habitaciones
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Víctor Pinto
Muito boa
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2017
10/10 – Uitstekend
nestor
6 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy buena
nestor
9 nachten verbleven in mei 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good if you come to a meetings with Telefonica
The place are quiet and near to Telefonica. The metro is in Telefonica but there are not much places near by, just the small mall la moraleja green.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Andres
13 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotel cómodo y limpio
El hotel un poco dejado , necesita un poco de cambio como pintura o cambio de moqueta.
Por lo demás las habitaciones muy cómodos grandes y limpias.
Todo el personal muy amable.
Andres
8/10 – Goed
Desirée
2 mei 2017
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Gran hotel, habitación amplia y completa.
Estancia agradable, hotel muy completo en zona comercial.
Desirée
8/10 – Goed
Marie
25 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very big room and serviceminded staff!
Marie
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
13 mrt 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
No heater, had to change rooms
I guess location is the key to this one. If you are working near by, since this is a business district, then its ok to walk. There is a mall near by. dont expect anything to be open on weekends. Not allot of food choices but a great resturaunt connected to the Hotel ( la buferia? ). The wine is exceptional around here. My hotel room was outdated and carpets stained and moldy. The rooms are huge but not much maintenance has been done. Toilet ran all night, no heat. Had to swap rooms
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
María José
5 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel muy cómodo, limpio, y bien comunicado
Fue estupenda, un solo y pequeño fallo, la falta de personal a la hora del desayuno. El camarero hizo todo lo que pudo, pero dos manos no son suficientes para complacer a un comedor lleno
María José
8/10 – Goed
Vikas, Cambridge
31 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good business hotel
Overall a good business hotel, I would rate it as the best in Alcobedas!
Vikas
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel La Moraleja - Voyage d'affaire
L'Hotel La Moraleja est parfaitement placé pour un voyage d'affaire si vous allez voir les entreprises qui se trouvent dans les environs comme Telefonica par exemple.
Il est par contre à près d'une demi-heure en voiture du centre ville. Il est recommandé uniquement pour les voyages d'affaires par pour les voyages de tourisme.
Geverifieerde reiziger
2/10 – Ontzettend slecht
Jason, Brussels, Belgium
3 jun 2016
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Near Telefonica, but very old fashion and run down
Hotel is a dump. Will not stay here again. The sound from the water pipes or air conditioning was so loud that it disrupted sleep. Room looked like it was designed in the '80s.
Jason
8/10 – Goed
Shwetank, Paris,France
6 apr 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good and comfortable hotel to stay, great rooms an
The stay was great at this hotel. There is a big mall with lots of shopping and eating options close by. The rooms are really big with separate bedroom and living/study area with kitchenette.
Shwetank
10/10 – Uitstekend
MARIA ANGELES, Sevilla
10 mrt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy confortable el hotel. Personal muy amable y servicial
MARIA ANGELES
4/10 – Matig
Gavin, Dublin
5 feb 2016
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Not as advertised
Hotel is old, rooms were old.
Gym is completely outdated - based on residential exercise equipment, in which only 2 out of 4 machines worked.
Overall I would never stay here again.
Gavin
8/10 – Goed
Joe
28 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stop over
Good hotel for stop over It is really for business users but has REALLY big comfortable rooms and free parking with easy access to the Madrid underground. Breakfast is ok but eat out at night if you can.
Joe
10/10 – Uitstekend
Michael
19 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Michael
10/10 – Uitstekend
Stephen, Dublin
29 nov 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ideally located with huge rooms
Great hotel, spacious, friendly staff, ideally located near the business centre I was visiting and... Slightly below average breakfast. Would start again.
Stephen
8/10 – Goed
Kjetil, Oslo
19 nov 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good standard, big rooms.
A good stay, good spacy rooms, minus on poor Wi-Fi. Location for me was OK because of business in the area.
Kjetil
2/10 – Ontzettend slecht
Regina W.
3 nov 2015
Negatief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Super für eine Reise nach Madrid.
Tolles Hotel . Das Zimmer wie eine Suite, grosszügig und perfekt ausgestattet.
Wir würden immer wieder dieses Hotel wählen, wenn wir Madrid besuchen wollten.