Geheel appartement

Apartment 'Caldas' with Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'Caldas' with Wi-Fi

Een hotelkamer met een houten vloer, een bed, een bureau met stoel, en een aan de muur bevestigde telefoon.
Een kamer met een witte muur, een houten bank, een witte deur en een raam met uitzicht op gebouwen en een boom.
Een gebouw met meerdere balkons, een gebeeldhouwd muur en een kinderafdekkingsstraat.
Een keuken met witte kastjes, een magnetron, een spoelbak en een houten aanrecht.
Een eetgedeelte met een ronde tafel, stoelen en een vloerlamp.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
De huidige prijs is € 341
inclusief belastingen en toeslagen
29 okt - 30 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Caldas' with Wi-Fi

  • Gelegen in Lissabon is Casa Do Caldas een appartement van 40 m² dat plaats biedt aan maximaal 3 gasten. Jullie beschikken over 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en een woonkamer met een comfortabele slaapbank. Het appartement heeft 1 badkamer en een privékeuken. Wi-Fi is aanwezig voor jullie gemak.



    Het appartement beschikt niet over een buitenruimte.



    Straatparkeren is gedeeld beschikbaar en het openbaar vervoer is gemakkelijk bereikbaar. Feesten zijn niet toegestaan in de accommodatie.



    Dit eenvoudige en functionele appartement biedt alles wat jullie nodig hebben voor een praktisch en zorgeloos verblijf. Jullie verblijven in het hart van Lissabon, in een van de beste wijken van de stad, met supermarkten, openbaar vervoer en bezienswaardigheden op loopafstand. Dankzij de ligging hebben jullie eenvoudig toegang tot zowel de wijken Alfama als Baixa Pombalina, zodat jullie de meest iconische attracties en voorzieningen van de stad gemakkelijk te voet kunnen bereiken.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Stadscentrum van Lissabon, een wijk in Lissabon. Santa Justa-lift en Kathedraal van Lissabon (Se) zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estádio José Alvalade of Estádio da Luz. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Meer appartementen in Lissabon District
Kaart
Lisbon

In de buurt

  • Een plein met een fontein, een monument en versierde bestrating.
    Rossio Square
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een historische brug met versierde metalen details en een uitzicht op een stadsbeeld met rode pannendaken.
    Santa Justa-lift
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een historische stad met een opvallend kasteel op een heuvel, omringd door kleurrijke gebouwen en weelderige begroeiing.
    Kasteel van São Jorge
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een historisch gebouw met versierde architectuur, een klokkentoren en een tram op de voorgrond.
    Kathedraal van Lissabon (Se)
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een plein met een standbeeld, een grote poort en gele gebouwen.
    Praça do Comércio
    5 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Igreja Sta. Maria Madalena - 3 min. wandelen
  • Treinstation Rossio - 9 min. wandelen
  • Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 36 min. rijden

Restaurants

  • As Bifanas do Afonso
    1 min. wandelen
  • Zambeze
    2 min. wandelen
  • Copenhagen Coffee Lab
    3 min. wandelen
  • São Jorge Restaurant
    2 min. wandelen
  • Taberna Da Baixa
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Caldas' with Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Caldas' with Wi-Fi?

Vandaag, 28 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Caldas' with Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 29 okt. 2026 min. € 341, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Caldas' with Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Caldas' with Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Caldas' with Wi-Fi?

Dit appartement ligt in Stadscentrum van Lissabon, op 10 minuten wandelen van Rua Augusta, Rossio Square en Kathedraal van Lissabon (Se). Ook Santa Justa-lift en Praça do Comércio liggen op 10 minuten wandelen. Tramhalte Igreja Sta. Maria Madalena en Tramhalte Praça da Figueira liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk