Park Axis Honjo Azumabashi South Residence ligt in Sumida, een wijk in Tokio. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Uenopark en Baai van Tokio. Tokyo Disneyland® en Tokyo DisneySea® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
3-chōme-25-3 Honjo, Tokyo, 130-0004
In de buurt
Sumida Park
8 min. wandelen - 0.7 km
Winkelcentrum Tokyo Solamachi
9 min. wandelen - 0.8 km
Tokyo Skytree
12 min. wandelen - 1.0 km
Sensō-ji-tempel
15 min. wandelen - 1.3 km
Ryogoku Kokugikan (sportarena)
17 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Honjo-azumabashi - 6 min. wandelen
Station Asakusa - 11 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 46 min. rijden
Restaurants
野口鮮魚店
5 min. wandelen
楽々亭
5 min. wandelen
もつ焼 稲垣
5 min. wandelen
二代目野口鮮魚店
3 min. wandelen
三代目綱元 さかなや道場 本所吾妻橋店
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Park Axis Honjo Azumabashi South Residence
Hotel vlak bij Tokyo Skytree
Park Axis Honjo Azumabashi South Residence bevindt zich niet ver van Sensō-ji-tempel en heeft veel te bieden.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, rookvrije accommodatie en een lift
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Gebouwd in 2022
Rookvrije accommodatie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Park Axis Honjo Azumabashi South Residence inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Park Axis Honjo Azumabashi South Residence uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Park Axis Honjo Azumabashi South Residence?
Dit hotel ligt in Sumida, op 2 km afstand van Kaminarimon-poort, Tokyo Skytree en Sensō-ji-tempel. Uenopark ligt op 3,1 km. Station Honjo-azumabashi ligt op 6 minuten wandelen en naar Metrostation Kuramae (Oedo) is het 14 minuten wandelen.