Entire apartment in Higashi Shinjuku

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 135
29 aug - 30 aug

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Entire apartment in Higashi Shinjuku ligt in Shinjuku, een wijk in Tokio. Tokio Midtown en Roppongi Hills zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Tokio en Uenopark. Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Tokyo Disneyland® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Kaart
2-19-12, Kabukicho, Tokyo, 160-0021

In de buurt

  • Een traditioneel Aziatisch paviljoen met pannendak, omgeven door weelderige begroeiing.
    Nationale tuin Shinjuku Gyoen
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Park van Okubo
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Samuraimuseum
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Tokyu Kabukicho Toren
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Shinjuku Isetan
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Higashi-shinjuku - 4 min. wandelen
  • Station Seibu-Shinjuku - 8 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 54 min. rijden

Restaurants

  • roof top bar & terrace G
    4 min. wandelen
  • Tully's Coffee
    3 min. wandelen
  • BAM BI COFFEE
    3 min. wandelen
  • 焼肉・手打冷麺 いたみ
    3 min. wandelen
  • MUSIC BAR CIRCLE
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Entire apartment in Higashi Shinjuku

  • Hotel vlak bij Nationale tuin Shinjuku Gyoen
  • Vlak bij Nationaal stadion biedt Entire apartment in Higashi Shinjuku alles wat je nodig hebt.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en een lift

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Voorzieningen

  • Kluisjes

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Gebouwd in 2024

Kamervoorzieningen

Entertainment

  • Kabel-/satellietzenders

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoeveel kost een verblijf bij Entire apartment in Higashi Shinjuku?

Vandaag, 23 aug. 2026, kost een verblijf bij Entire apartment in Higashi Shinjuku van één nacht voor twee volwassenen op 29 aug. 2026 min. € 135, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Entire apartment in Higashi Shinjuku inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Entire apartment in Higashi Shinjuku uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Entire apartment in Higashi Shinjuku?

Dit hotel ligt in Shinjuku, op 15 minuten wandelen van Shinjuku Isetan en Nationale tuin Shinjuku Gyoen. Ook Keizerlijk paleis van Tokyo en Shibuya Crossing liggen op 5 km afstand. Station Higashi-shinjuku ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Shinjuku-sanchome is het 8 minuten wandelen.