Oceanside Resort & Twin Towers ligt vlak bij het strand in Mount Maunganui, een buurt in Tauranga vlak bij leuke winkelstraten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij ASB Baypark. Ga voor waterpret zoals jetskiën en kajakken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Tauranga
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen 3 restaurants, maar ook een buitenzwembad en een fitnesscentrum. Parkeren is gratis. 6 koffiebars/cafés, een conferentiecentrum en wifi in gemeenschappelijke ruimtes zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel biedt gratis wifi, luxe beddengoed, en een televisie met digitale zenders. Een waterkoker, een strijkplank/strijkijzer en een bureau zijn enkele van de overige voorzieningen.
Oceanside Resort & Twin Towers heeft 30 kamers met een strijkplank/strijkijzer en gratis toiletartikelen. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Er is een televisie met digitale zenders. In dit aparthotel in Tauranga is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: wifi (NZD 10 per 24 uur)
De wifi in gemeenschappelijke ruimtes is beperkt tot 4 apparaten
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Onoverdekt lang parkeren ter plaatse (NZD 15 per nacht)
Beperkte plekken voor zelf parkeren ter plaatse per unit
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Eetopties
3 restaurants
6 koffiebars/cafés
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 42 inch met digitale zenders
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
2 vergaderruimtes
Conferentiecentrum
Laptopvriendelijke werkplek
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan de baai
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de oceaan
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
In de bergen
Dingen om te doen
Sportschool
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Buitenzwembad (toegang voor gasten) in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Jetskiën in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Parachutespringen in de buurt
Raften in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Surflessen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
3 etages
30 units
Feestruimte
Gebouwd in 1997
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 18.00 uur.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: NZD 250 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor wifi in gemeenschappelijke ruimtes: NZD 10 per 24 uur (maximaal aantal toestellen: 4, bedrag kan variëren)
Toeslag voor lang parkeren (openlucht): NZD 15 per nacht
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 08.30 uur tot 20.30 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Beschikt Oceanside Resort & Twin Towers over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.30 uur tot 20.30 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Oceanside Resort & Twin Towers?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Oceanside Resort & Twin Towers van één nacht voor twee volwassenen op 28 apr. 2026 min. € 112, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Oceanside Resort & Twin Towers?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Oceanside Resort & Twin Towers inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Oceanside Resort & Twin Towers uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Oceanside Resort & Twin Towers?
Dit aparthotel ligt in Mount Maunganui, op enkele stappen van Mount Hot Pools en op 2,5 km van Blake Park. Ook Classic Flyers NZ en ASB Baypark liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Oceanside Resort & Twin Towers
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
9,4
Locatie
8,4
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 458 van 1341 beoordelingen
10 - Uitstekend
458
Gastenscore: 8 - Goed. 449 van 1341 beoordelingen
8 - Goed
449
Gastenscore: 6 - Redelijk. 253 van 1341 beoordelingen
6 - Redelijk
253
Gastenscore: 4 - Matig. 116 van 1341 beoordelingen
4 - Matig
116
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 65 van 1341 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
65
Beoordelingen
4/10 – Matig
Laurie
Reisde met partner
28 mrt 2026
Positief: Netheid
room clean although needs refurbishing. some unusual requirements such as will be charged $30-50 if dishes not washed. carpark spaces are very narrow
Laurie
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Colin
Reisde met partner
27 mrt 2026
Positief: Netheid
Good location, undercover parking and comfortable room.
Colin
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Michael
Reisde met partner
24 mrt 2026
Negatief: Netheid
The mountain view was goodand the location was good too. The size of the room was good but the fridge was very noisy kerp us awake mosy of the night plus the head board was not fix the the bed or wall probably eveytime we move the head board keep moving/bang on thd wall.plus room wasn't sound proof for noise outside as it said on the website
Michael
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Alastair
Reisde met partner
22 mrt 2026
Positief: Netheid
The rooms are tired but the new pool and hot pool were great. Great location.
Alastair
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Manwinder
22 mrt 2026
Positief: Netheid
Everything was perfect location,stay,host
Manwinder
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Samir
17 mrt 2026
Positief: Netheid
The property very old
Samir
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Bobby, Perth
Reisde met partner
12 mrt 2026
Positief: Netheid
Lovely big rooms, well equipped, nice new pool and spa area. Great for families. Perfect location for town, main Mt Beach, Piolet Bay and at least 10 cafes and restaurants under the Towers. Easy underground car park.
Bobby
5 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Nick
5 mrt 2026
Positief: Netheid
Nice place to stay
Nick
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Janine
Reisde met partner
5 mrt 2026
Positief: Netheid
Lovely room, really enjoyed the pool area too
Janine
6 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Kara
Reisde met partner
2 mrt 2026
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice staff.
Kara
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Caroline
Reisde met partner
1 mrt 2026
Positief: Voorzieningen
Room was ok, for the cost for two nights it needs a revamp! Sheets and towers looked old a worn . It was advertised shampoo etc but it was a hand soap dispenser and an all in one !
Location good , did not see any staff members.
Pool and spa area was clean and nice .
Caroline
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Donna
Reisde met partner
26 feb 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Room was average, very noisy fan outside our room which was going all day & night. Take ear plugs to sleep. Conveniently located and nice pool but I would not stay here again.
Donna
4 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Katrina Lee
23 feb 2026
Katrina Lee
4 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
dominic
Reisde met partner
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
good location, clean, pool was cold, needs more amenities like a sharp knife, and more pots
dominic
6 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
winton
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was okay. But the notes on everything made you feel uncomfortable. Extra charges for not washing your dishes. The continues emails around checking and check out times. Wasn’t very inviting. Emails could use some help from AI.
Room was tired.
winton
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Laura
16 feb 2026
Laura
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Steve
13 feb 2026
Lovely staff member met us when we arrived and was only to happy to change our room. The room was nice and clean. Thoroughly enjoyed our stay. Will be back.
Steve
4 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Mason Luke
10 feb 2026
The pool and location was great, the bathroom and kit
Mason Luke
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Andrea
Reisde met partner
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes room was spotless & staff were wonderful
Andrea
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Yashmeen
Reisde met familie
6 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice staff
Yashmeen
1 nacht verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Mitchel
3 feb 2026
Mitchel
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
??
27 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
All very kind ^^
??
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
sherry
23 jan 2026
sherry
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Arshdeep
Reisde met partner, Reisde met familie
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a great stay here. The room was very clean and well‑kept, and the staff were absolutely amazing — polite, friendly, and always willing to help. The place was quiet and comfortable, making it easy to relax. Highly recommend if you’re looking for a quality stay at great value.