Comfort Inn by the Bay bevindt zich in Cow Hollow, een wijk in in San Francisco, en ligt in de uitgaansbuurt en bij de zee. SF Masonic Auditorium en San Francisco Museum of Modern Art zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Pier 39 en Ghirardelli Square. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Oracle Park of Chase Center. Ga voor waterpret zoals kajakken en parasailing. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor San Francisco
2775 Van Ness Ave, San Francisco, CA, 94109
In de buurt
Van Ness Avenue
1 min. wandelen - 0.1 km
Fort Mason
5 min. wandelen - 0.4 km
Lombard Street
5 min. wandelen - 0.5 km
Union Street
5 min. wandelen - 0.5 km
Ghirardelli Square
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station San Francisco - 6 min. rijden
Tramhalte Hyde St & Lombard St - 7 min. wandelen
San Francisco International Airport (SFO) - 35 min. rijden
Restaurants
The Coffee Berry
1 min. wandelen
Saint Frank
7 min. wandelen
Motoring Coffee
5 min. wandelen
First Cup Cafe
2 min. wandelen
Kopiku Coffee
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Comfort Inn by the Bay
Hotel vlak bij Lombard Street
In de omgeving van Ghirardelli Square en SF Masonic Auditorium ligt Comfort Inn by the Bay, waar je geniet van een gratis ontbijtbuffet. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Meertalig personeel, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een 24-uurs receptie
Een kluis bij de receptie, een automaat en een lift
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het ontbijt, het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 138 kamers zijn inclusief voordelen zoals luxe beddengoed en kussenmenu's, bovenop extra's zoals gratis wifi en airconditioning. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Pillowtopmatrassen, donsdekens en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
Hydromassagedouches, designer toiletartikelen en bad/douchecombinaties
Lcd-televisies van 32 inch met premium tv-zenders
Gratis kinderbedden, koffiezetapparaten/waterkokers en verwarming
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Beveiligde parkeerplekken ter plaatse (USD 35 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 06.30 uur tot 09.30 uur
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Extra bed (toeslag)
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice op verzoek
Zakelijke diensten
Computerstation
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift (102 centimeter brede deur)
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
11 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Hydromassagedouchekop
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met premium digitale zenders
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 17 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd; kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 30.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren (beveiligd): USD 35.00 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor kamerkluis: USD 1.75 per dag
Toeslag voor extra bed: USD 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Commitment to Clean (Choice) hanteert.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Comfort Inn by the Bay?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Comfort Inn by the Bay?
Vandaag, 5 jun. 2026, kost een verblijf bij Comfort Inn by the Bay van één nacht voor twee volwassenen op 8 jun. 2026 min. € 172, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 35.00 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Comfort Inn by the Bay inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Comfort Inn by the Bay uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Comfort Inn by the Bay?
Dit hotel ligt in Cow Hollow, op 10 minuten wandelen van Van Ness Avenue, Lombard Street en Ghirardelli Square. Ook Pier 39 en Presidio of San Francisco liggen op 3 km afstand. Tramhalte Hyde St & Lombard St ligt op 7 minuten wandelen en naar Tramhalte Hyde St & Greenwich St is het 8 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Comfort Inn by the Bay
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 727 van 1501 beoordelingen
10 - Uitstekend
727
Gastenscore: 8 - Goed. 443 van 1501 beoordelingen
8 - Goed
443
Gastenscore: 6 - Redelijk. 211 van 1501 beoordelingen
6 - Redelijk
211
Gastenscore: 4 - Matig. 68 van 1501 beoordelingen
4 - Matig
68
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 52 van 1501 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
52
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alain
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Is al een iets ouder hotel, soms wat gedateerde elementen, maar verder prima in orde. Zorg dat je om uiterlijk 09.00 uur ontbijt, want om stipt 09.30 uur en 0 seconden beginnen de medewerksters aan de wereldrecordpoging leegruimen. Dan kun je nog geen appel meer voor onder weg nemen.
Alain
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Wilhelmus Petrus johannes
4 dec 2024
Het hotel is gedateerd , vitrage was gescheurd en handdoeken worden niet verschoond, je moet zelf achter nieuwe aan . Ook je bed wordt niet opgemaakt . Geen rustige omgeving, veel overlast van verkeer vanwege druk kruispunt Van Ness/ Lombard . Ook in de nacht verkeersoverlast . Net personeel en aardig . Goede locatie dicht bij de Fisherman’s Wharf
Wilhelmus Petrus johannes
7 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi hotel maar prijzig.
Een hotel in San Francisco. Op ruime loopafstand van diverse bezienswaardigheden. Hotel was aardig aan de prijs. Boekte (dacht ik) met een parkeerplaats. Moest aan de receptie 35 dollar per nacht extra betalen. De hotelkamer heeft mij ruim 200 euro gekost per nacht. Zaten in een kamer naast de ijsmachine en een drankenautomaat. De gehele nacht hard gebrom en zeer hinderlijk geluid. De wifi is zeer zwak tot slecht. De bedden zelf zijn comfortabel. Op de kamer was geen magnetron of koelkastje. Het ontbijt was goed. Maar vind het alles bij elkaar het geld niet waard.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sophia
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect for couples and it was clean and quiet and the breakfast was great!
Sophia
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eunice
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, affordable, clean rooms, great breakfast.
Eunice
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kristina
29 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My family really enjoyed our stay!
Kristina
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anayancy
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
muy buen desayuno, muy amable el personal, y tuvimos una excelente vista.
Anayancy
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fernando
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bien ubicado y precio accesible
Fernando
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Miriam
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal lo más atento, excelente!! Muy buena ubicación, definitivamente volvería
Miriam
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kenneth
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were very helpful with advice where to go, breakfast was very good close to buses also
Kenneth
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jason
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice stay. Great location
Jason
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Napolean
22 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room and very helpful staff
Napolean
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zabrina Mae
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly and helpful staff. Comforting and homey room.
Zabrina Mae
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Julie
21 mei 2026
It was okay, close to Fisherman’s Wharf.
Julie
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Keith
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved my stay here! Staff was A1
Keith
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
elizabeth
13 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buen hotel, buena ubicacion, cerca de transporte publico,
buena relacion precio, calidad. volveria a hospedarme alli sin duda alguna.
elizabeth
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
SONIA
14 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
BUENA UBICACIÓN. PERSONAL DE RECEPCIÓN CHECK-IN MUY AMABLE
SONIA
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mehri
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is in a great location. Although it is an older property, it is well-maintained and clean. The breakfast was very basic, but more importantly, the hotel offers parking, which is a valuable amenity in that area. The staff was friendly, nice, and helpful throughout our stay.
Mehri
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Saman
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect
Saman
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Renette
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staffs are so helpful and has excellent customer service particularly Terry and Jonathan.
Renette
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yurika
4 mrt 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were super sweet and the hotel is overall really neat. Great place to stay!
Yurika
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
KARINA
3 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cerca de todo, bueno por el precio
KARINA
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Renette
31 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Terry and Jonathan helped us on our check in and it went so smooth. Excellent customer service .
Renette
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bryan
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfast. Nice clean hotel
Bryan
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arthur
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten