Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Cozy apartment 10min from the sea and the station to the center of Rome
Dit vakantiehuis is rookvrij. Geniet er van internet. Dit vakantiehuis beschikt over een bubbelbad. Geniet daarnaast van een keuken en 2 badkamers. Er zijn gemakken als een koelkast en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een smart-tv.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een bubbelbad en een bidet. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Bidet
Bubbelbad
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasserette in de omgeving
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
4 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Jetskiën in de buurt
Kajakken in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Paardrijden in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
4 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis bevindt zich in Lido di Ostia, een wijk in Rome, en ligt aan het water. Bezoek Pontile Di Ostia en Associazione Culturale Affabulazione, plaatselijke attracties, of ga naar Parco Leonardo en Parco Commerciale Da Vinci als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij PalaPellicone of kies voor een avondje uit bij Atlantico. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals paardrijden en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Rome
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 26 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Romolo e Luigi
10 min. wandelen
Ha-Hu
12 min. wandelen
Fraschetta La Romanella
9 min. wandelen
Birrifugio
11 min. wandelen
Bar della Stazione
17 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cozy apartment 10min from the sea and the station to the center of Rome?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 4 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Cozy apartment 10min from the sea and the station to the center of Rome?
Vandaag, 9 mrt. 2026, kost een verblijf bij Cozy apartment 10min from the sea and the station to the center of Rome van één nacht voor twee volwassenen op 10 mrt. 2026 min. € 315, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Cozy apartment 10min from the sea and the station to the center of Rome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy apartment 10min from the sea and the station to the center of Rome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy apartment 10min from the sea and the station to the center of Rome?
Dit vakantiehuis ligt in Lido di Ostia, op 3 km afstand van Il Curvone, Pontile Di Ostia en Spiaggia Libera Canale dei Pescatori. Ook PalaPellicone en Associazione Culturale Affabulazione liggen op 3 km afstand. Stella Polare Station ligt op 19 minuten wandelen.
Beoordelingen over Cozy apartment 10min from the sea and the station to the center of Rome
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
3,0
Netheid
2,0
Voorzieningen
3,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Chris
Reisde met familie
26 aug 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Horrible communication with host I would never recommend booking here. After sending multiple messages hours apart wih no reply from host. I wasted hours of my trip waiting for the host to bring the key after having to reach out to Vrbo.
Chris
1 nacht verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Gerson
Reisde met familie
16 aug 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten