Aparthotel
Port-royal Residence - Chic Apartment - 2br-4p
Dit aparthotel met een wasmachine/droogkast ligt op 5 minuten stappen van Place d'Italie
Fotogalerie voor Port-royal Residence - Chic Apartment - 2br-4p





Aparthotel
1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 643 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 419
inclusief belastingen en toeslagen
25 jan - 26 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Port-royal Residence - Chic Apartment - 2br-4p
Dit aparthotel met een wasmachine/droogkast ligt op 5 minuten stappen van Place d'Italie
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast gratis parking over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit aparthotel biedt 2 badkamers en een wasmachine/droogkast, naast een koelkast en digitale zenders. Er zijn gemakken als een microgolfoven en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een kookplaat en een vaatwasser.
Elke kamer in dit aparthotel is voorzien van een wasmachine/droogkast en een koffiezetapparaat/waterkoker. Er is een televisie met digitale zenders.
Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven op de kamer. Ook heeft elke kamer een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Paris Hôtel de Ville Le Marais
Paris Hôtel de Ville Le Marais
- Wasmachine
- Droogkast
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 15.93 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 7511314625447
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Paris, Île-de-France
In de buurt
Place d'Italie4 min. wandelen - 0.4 km
Parc Montsouris14 min. wandelen - 1.3 km
Catacomben van Parijs19 min. wandelen - 1.6 km
Jardin du Luxembourg15 min. rijden - 2.1 km- Italie 2 Winkelcentrum3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
- Metrostation Place d'Italie - 4 min. wandelen
- Station Paris Denfert-Rochereau - 19 min. wandelen
- Luchthaven Orly (ORY) - 22 min. rijden
Restaurants
- Chouchou4 min. wandelen
- Station Krishna - Restaurant et Traiteur4 min. wandelen
- Ti Amo3 min. wandelen
- La Manufacture3 min. wandelen
- Chez Meunier4 min. wandelen








