Particuliere eigenaar

Rent Magificent Castel 30mn from Paris, Roissy Charles de Gaulle,Stade de France

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor Rent Magificent Castel 30mn from Paris, Roissy Charles de Gaulle,Stade de France

Exterieur
Terras
Spa
6 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Interieur

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Fitnessruimte
  • Ontbijt inbegrepen
  • Wasservice
  • Gratis wifi

Kameropties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit kasteel ligt in Saint-Leu-la-Forêt. Moulin Rouge en Opéra Garnier zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Arc de Triomphe en Eiffeltoren. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan wat er te beleven valt bij Stade de France of ga naar La Machine du Moulin Rouge voor een avondje uit.
Kaart
Saint-Leu-la-Forêt, Val-d'Oise

In de buurt

  • Stade de France - 17 min. rijden - 18.6 km
  • Paris La Défense Arena - 19 min. rijden - 18.6 km
  • La Défense - 19 min. rijden - 18.0 km
  • Arc de Triomphe - 23 min. rijden - 22.1 km
  • Eiffeltoren - 27 min. rijden - 23.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Saint-Leu-la-Forêt - 10 min. wandelen
  • Épinay-Orgemont Tram Stop - 12 min. rijden
  • Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 41 min. rijden

Restaurants

  • ‪Quick - ‬6 min. rijden
  • ‪Burger King - ‬6 min. rijden
  • ‪Le Royal d'Or - ‬8 min. wandelen
  • ‪Sakura - ‬4 min. rijden
  • ‪Pizza House - ‬4 min. rijden

Over deze accommodatie

Rent Magificent Castel 30mn from Paris, Roissy Charles de Gaulle,Stade de France

Hoogtepunten van de accommodatie
Overweeg een verblijf bij Rent Magificent Castel 30mn from Paris, Roissy Charles de Gaulle,Stade de France en geniet van gratis ontbijt, een tuin en een wasserij. Gratis wifi in de kamer en een fitnesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Een verwarmd zwembad
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Rent Magificent Castel 30mn from Paris, Roissy Charles de Gaulle,Stade de France bieden leuke voordelen zoals privézwembaden en aparte eetruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • 6 badkamers met badkuipen en douches
  • Aparte eetruimtes, kinderstoelen en verwarming

Accommodatiebeheerder

Nathalie

Talen

Engels

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi

Eten en drinken

  • Gratis ontbijt beschikbaar

Dingen om te doen

  • Sportschool
  • Verwarmd zwembad

Voorzieningen

  • Wasserij

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)

Buiten

  • Tuin

Meer

  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 6 badkamers
  • Bad
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Privézwembad

Eten en drinken

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Meer

  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verwarming
  • Wasmachine

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 20

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Beschikt Rent Magificent Castel 30mn from Paris, Roissy Charles de Gaulle,Stade de France over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Rent Magificent Castel 30mn from Paris, Roissy Charles de Gaulle,Stade de France?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Rent Magificent Castel 30mn from Paris, Roissy Charles de Gaulle,Stade de France inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Rent Magificent Castel 30mn from Paris, Roissy Charles de Gaulle,Stade de France uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Rent Magificent Castel 30mn from Paris, Roissy Charles de Gaulle,Stade de France?

Dit kasteel in Saint-Leu-la-Forêt ligt op 20 km afstand van Seine, Stade de France en La Défense. Ook Basilique cathédrale de Saint-Denis en Vlooienmarkt van Saint-Ouen liggen op 20 km afstand. Station Saint-Leu-la-Forêt ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Vaucelles is het 22 minuten wandelen.

Beoordelingen over Rent Magificent Castel 30mn from Paris, Roissy Charles de Gaulle,Stade de France

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.