Aparthotel
Luxurious AC Apartment Beaubourg Le Marais
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen, op 6 minuten stappen van Rue de Rivoli
Fotogalerie voor Luxurious AC Apartment Beaubourg Le Marais





Aparthotel
3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 6108 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Luxurious AC Apartment Beaubourg Le Marais
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen, op 6 minuten stappen van Rue de Rivoli
Dit rookvrije aparthotel beschikt over gratis parking. Dit aparthotel biedt 3 badkamers en een koelkast, naast een microgolfoven en digitale zenders. Een koffie/theemaker en een vaatwasser zijn enkele van de overige beschikbare voorzieningen.
Elke kamer heeft een televisie met digitale zenders. Je kunt gebruikmaken van een koelkast, een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker op de kamer.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Merveil - Family Suite - Champs Elysees - Roosevelt
Merveil - Family Suite - Champs Elysees - Roosevelt
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 15.93 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Paris, Île-de-France
In de buurt
Les Halles1 min. wandelen - 0.1 km
Rue de Rivoli6 min. wandelen - 0.5 km
Hôtel de Ville9 min. wandelen - 0.8 km
Musée du Louvre17 min. wandelen - 1.5 km- Rue Montorgueil4 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
- Metrostation Etienne Marcel - 2 min. wandelen
- Station Châtelet-Les Halles - 7 min. wandelen
- Luchthaven Orly (ORY) - 40 min. rijden
Restaurants
- Tran Tran Zai2 min. wandelen
- Sacré Frenchy !1 min. wandelen
- Peppe1 min. wandelen
- Tosakko Ramen2 min. wandelen
- Le Grand Cerf2 min. wandelen








