Vlak bij Canal Saint-Martin biedt Cute Studio in Eclectic 18th District - 1 alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen van dit aparthotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cute Studio in Eclectic 18th District - 1 bieden veel comfort met laptopwerkplekken.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kookgerei, borden en bestek en wasmachines/droogkasten
dit aparthotel ligt in 18e arrondissement, een wijk in Parijs. Opéra Garnier en Basilique du Sacré-Cœur zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Île Saint-Louis en Champ de Mars. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stade de France of Stade Roland Garros. Bekijk onze reisgids voor Parijs
Zijn huisdieren welkom bij Cute Studio in Eclectic 18th District - 1?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Waar staat Cute Studio in Eclectic 18th District - 1?
Dit aparthotel ligt in 18e arrondissement, op 1,7 km van Vlooienmarkt van Saint-Ouen en op 5 km afstand van Opéra Garnier en Stade de France. Ook Musée du Louvre en Galéries Lafayette liggen op 5 km afstand. Diane Arbus Tram Stop ligt op 9 minuten wandelen en naar Metrostation Porte de Clignancourt is het 11 minuten wandelen.