Aparthotel

Charming Apartment - 2bd/6p - Port Royal

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Charming Apartment - 2bd/6p - Port Royal

Een slaapkamer met een stenen plafond, een bed met witte lakens, een nachtkastje, een klein plantje en een radiator.
Een moderne woonkamer met een stenen plafond, een bank met kussens, een klein krukje en een glazen balustrade.
Een wenteltrap met houten treden en metalen leuningen in een kamer met stenen muren, een flatscreen televisie en potplanten.
Een moderne woonkamer met een stenen muur, een houten eettafel, een groene bank en een groot raam dat voor natuurlijk licht zorgt.
Een moderne keuken met donkere kastjes, een inbouwoven en een eethoek met een houten tafel en stoelen.

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
De huidige prijs is € 394
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Charming Apartment - 2bd/6p - Port Royal

  • Aparthotel vlak bij Jardin du Luxembourg
  • Charming Apartment - 2bd/6p - Port Royal bevindt zich vlak bij Catacomben van Parijs en heeft veel te bieden.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Charming Apartment - 2bd/6p - Port Royal zorgen voor veel comfort met laptopwerkplekken.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met haardrogers en shampoo
    • (kleer)kasten, koelkasten en vaatwassers

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit aparthotel ligt in Parijs in het stadscentrum. Notre-Dame en Opéra Garnier zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Île Saint-Louis en Champ de Mars. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Accor Arena of Parc des Princes. Bekijk onze reisgids voor Parijs
Meer aparthotels in Parijs
Kaart
Paris, Île-de-France

In de buurt

  • Een stadsplein met een fontein, omringd door bloemen, gebouwen en een boom.
    Rue Mouffetard
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een groot klassiek gebouw met twee koepels, omringd door een verzorgde tuin met verschillende bloemen en bomen.
    Place d'Italie
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Een verzameling versteende schedels.
    Catacomben van Parijs
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Een statig neoclassicistisch gebouw met een grote koepel en zuilen, versierd met de Franse nationale vlag.
    Panthéon
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Een grote stenen leeuwenbeeld in een park, met een historisch gebouw op de achtergrond.
    Jardin du Luxembourg
    18 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Les Gobelins - 6 min. wandelen
  • Station Paris Port-Royal - 11 min. wandelen
  • Luchthaven Orly (ORY) - 27 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    4 min. wandelen
  • Café Paulette Brasserie Restaurant
    3 min. wandelen
  • Cafe Lilou
    4 min. wandelen
  • Sadaharu Aoki
    3 min. wandelen
  • Val Café
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Charming Apartment - 2bd/6p - Port Royal?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Charming Apartment - 2bd/6p - Port Royal?

Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Charming Apartment - 2bd/6p - Port Royal van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 394, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Charming Apartment - 2bd/6p - Port Royal inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Charming Apartment - 2bd/6p - Port Royal uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Charming Apartment - 2bd/6p - Port Royal?

Dit aparthotel ligt in 13e arrondissement, op 15 minuten wandelen van Place d'Italie en Catacomben van Parijs. Ook Jardin du Luxembourg en Notre-Dame liggen op 3 km afstand. Metrostation Les Gobelins ligt op 6 minuten wandelen en naar Metrostation Censier - Daubenton is het 8 minuten wandelen.