Aparthotel
Bright Apartment - 2br-4p - Belleville
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Place de la Bastille
Fotogalerie voor Bright Apartment - 2br-4p - Belleville





Aparthotel
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 458 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Bright Apartment - 2br-4p - Belleville
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Place de la Bastille
Dit rookvrije aparthotel beschikt over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit aparthotel biedt een wasmachine/droogkast, een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer in dit aparthotel is voorzien van een wasmachine/droogkast en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

The Upper Marais Superb Apartment for 6 People
The Upper Marais Superb Apartment for 6 People
- Wasmachine
- Droogkast
- Parking inbegrepen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 15.93 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bright 2br 4p Belleville Paris
Bright Apartment - 2br-4p - Belleville Paris
Bright Apartment - 2br-4p - Belleville Aparthotel
Bright Apartment - 2br-4p - Belleville Aparthotel Paris
Over deze buurt
Paris, Île-de-France








