dit aparthotel ligt in de buitenwijken en vlak bij een metrostation in Vanves. Bewonder de natuur bij Île Saint-Louis en Canal Saint-Martin, terwijl Musée du Louvre en Opéra Garnier culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stade Roland Garros of Parc des Princes. Bekijk onze reisgids voor Vanves
5 Rue Aristide Briand, Vanves, Hauts-de-Seine, 92170
In de buurt
Paris Expo Porte de Versailles
12 min. wandelen - 1.1 km
Seine
8 min. rijden - 4.0 km
Stade de la Plaine
16 min. wandelen - 1.4 km
Aquaboulevard
7 min. rijden - 3.0 km
Palais des Sports
7 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
Station Vanves-Malakoff - 6 min. wandelen
Metrostation Malakoff - Rue Étienne Dolet - 13 min. wandelen
Luchthaven Orly (ORY) - 19 min. rijden
Restaurants
Maison de la pizza
15 min. wandelen
Milhane'o
12 min. wandelen
La Girafe
8 min. wandelen
La Maison
8 min. wandelen
Sushi Do
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Aparthotel Adagio Access Paris Vanves Porte de Chatillon
Dit rookvrije aparthotel beschikt over parking, een wasserij en gratis kranten in de lobby. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een tuin, een kluis bij de receptie en meertalig personeel. Dit aparthotel beschikt over gratis wifi en gratis kabelinternet en een televisie met satellietzenders. Geniet daarnaast van de kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een koffiezetapparaat/waterkoker, een kluis en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Dit aparthotel heeft 79 kamers met een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Er is een televisie met premium satellietzenders. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gratis gratis wifi en kabelinternet voor gasten. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Een koelkast en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Gelijkaardige accommodaties
Aparthotel Adagio Access Paris Vanves Porte de Versailles
Aparthotel Adagio Access Paris Vanves Porte de Versailles
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 18 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 14 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Slaapkamers
Extra bed (toeslag)
Wekker
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met premium satellietzenders
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 6 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Huishoudservice op verzoek
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
In de buitenwijken
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
4 etages
79 units
Bioafbreekbare rietjes beschikbaar
Bioafbreekbare roerstaafjes beschikbaar
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geluiddichte muren
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 07.00 uur en 21.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 14.00 uur en 18.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
In het weekend en op feestdagen is het onthaal geopend van 07.30 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 18.00 uur.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 6 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 15 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.53 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
Schoonmaakkosten variëren op basis van verblijfsduur
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 18 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 6 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur.
Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De rate plans waarbij ontbijt is inbegrepen, zijn enkel inclusief ontbijt voor volwassenen. Ontbijt voor kinderen van 4 -16 jaar dient afzonderlijk bij de accommodatie te worden betaald. Ontbijt voor kinderen van 0 - 3 jaar wordt niet in rekening gebracht.
Bij een verblijf van 8 nachten of langer is een wekelijkse schoonmaakservice inbegrepen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Aparthotel Adagio Access Porte Châtillon
Aparthotel Adagio Access Porte Châtillon House
Aparthotel Adagio Access Porte Châtillon House Vanves
Aparthotel Adagio Access Vanves Porte Châtillon
Aparthotel Adagio access Vanves Porte Châtillon House
Adagio access e Châtillon
Aparthotel Adagio access Vanves Porte de Châtillon
Aparthotel Adagio Access Paris Vanves Porte de Chatillon Vanves
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Aparthotel Adagio Access Paris Vanves Porte de Chatillon?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 6 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Aparthotel Adagio Access Paris Vanves Porte de Chatillon?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Aparthotel Adagio Access Paris Vanves Porte de Chatillon van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 18 per dag.
Hoe laat kan ik bij Aparthotel Adagio Access Paris Vanves Porte de Chatillon inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Aparthotel Adagio Access Paris Vanves Porte de Chatillon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Aparthotel Adagio Access Paris Vanves Porte de Chatillon?
Dit aparthotel ligt in de buitenwijken, op 5 km afstand van Paris Expo Porte de Versailles, Seine en Maison des Examens. Ook Tour Montparnasse en Beaugrenelle liggen op 5 km afstand. Metrostation Malakoff - Rue Étienne Dolet ligt op 13 minuten wandelen en naar Metrostation Malakoff - Plateau de Vanves is het 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aparthotel Adagio Access Paris Vanves Porte de Chatillon
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
7,4
Locatie
8,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 123 van 356 beoordelingen
10 - Uitstekend
123
Gastenscore: 8 - Goed. 164 van 356 beoordelingen
8 - Goed
164
Gastenscore: 6 - Redelijk. 40 van 356 beoordelingen
6 - Redelijk
40
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 356 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 356 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
8/10 – Goed
B. J.
Reisde met partner
8 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
Aardig personeel, nette kamer in een rustige omgeving van Parijs
B. J.
3 nachten verbleven in april 2024
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
16 aug 2016
Negatief: Personeel en service
Wij zijn van donderdag avond tot en met maandag ochtend in dit hotel verbleven. Het begon al vreemd, we moesten vanuit een ander hotel de code van de voordeur en de kluis ophalen want hierin lag de sleutel van onze kamer. Een maal in de kamer zag het er prima uit alleen hadden wij maar 1 douchehanddoek terwijl wij met twee personen verbleven in deze kamer. Uiteindelijk hebben wij een tweede handdoek gekregen op de derde dag van ons verblijf. Ook is tijdens het verblijf de kamer niet één keer schoongemaakt. Wij zouden helaas niet meer terug gaan naar dit hotel
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Ton, NL
8 feb 2014
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rustig hotel dichtbij Paris expo Porte de Versaill
Zeer ruim appartement. Geen sfeervol centrum in de buurt. Maar alles wat je nodig hebt is binnen redelijke afstand te vinden.
Ton
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
26 aug 2013
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Leuke studio van alle gemakken voorzien
Prima voor bezoek aan Parijs.metro in de buurt,supermarkt ook.
Vriendelijk personeel,behulpzaam.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Titia, Waddinxveen, Nederland
4 jun 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima en betaalbaar hotel in buitenwijk Parijs
Fijn hotel in de rustige wijk Vanves van waar uit je Parijs goed kan bereiken. Hotel is vrij simpel, maar basis dingen zijn er. Parkeergarage (10 euro per dag) en ontbijtzaal (hebben wij geen gebruik van gemaakt). De kamers zijn netjes en hebben een keuken met koelkast/ vriezer, koffiezetapparaat en 2 pitten. Koken deden we daar niet, maar wel koffie/ thee zetten en ontbijten. Douche is prima en dagelijkse schoonmaak met nieuwe zeepjes en handdoeken. Wij zaten op de 4e verdieping; daar heb je een balkon met uitzicht (in de verte) op de Eiffeltoren. Het 2-persoonsbed is smal (1.40 meter) maar ligt verder goed. Tv heeft alleen Franse zenders. Vanaf hotel is het een kwartier lopen naar Metro Malakoff Plateau de Vanves. Van daar uit heb je een directe lijn naar de Champs Elysees (20 a 25 minuten). Wij zijn ook 2 dagen naar Roland Garros geweest. Dan stap je over op halte Duroc. Van hotel tot ingang stadion Roland Garros doe je er circa 55 minuten over. Is goed te doen. Tip: koop een pakket van 10 tickets voor 13,30 (2 zone-kaartjes) waar je een eind mee komt en stuk goedkoper. Enkele reis hotel-Roland Garros is dan 1 ticket. In Vanves zit een supermarkt dat 7 dagen open is en er zijn ook 2 bakkers, wat restaurants en een Mac Donalds. Wij hebben de avonden echter in Parijs gegeten, waar je voor goede prijs kan eten (3 gangen menu € 19,50). De wijk Saint Germaines is een leuke plek om te eten 's avonds. Op de 1e zondag van de maand is het gratis toegang tot het Louvres.
Titia
10/10 – Uitstekend
Anthony, Amsterdam
2 jan 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prettig verblijf in een appartement/hotel
Ik heb een zeer prettig verblijf gehad in deze hotel. Ik ben met de auto geweest en kon de auto onderin het hotel parkeren voor maar 10 euro per dag. De ruimte op de kamer is ongekend groot voor Parijse begrippen, ik schat minstens 20 vierkante meters. Badkamer en WC zijn apart van de slaap gedeelte. In de Kitchenette zit een ijskast/water koffie apparaat/magnetron met grill en voldoende bestek en servies. De internet verbinding werkte naar behoren.
Als ik 1 negatief ding moet zeggen dan is dat alleen maar voor het warm water wat met een boiler is geregeld. Het kan zijn dat je in de nacht geen warm water hebt. Maar in de ochtend is dit probleem verholpen.
Anthony
10/10 – Uitstekend
Stig, Belgium, Antwerp
30 dec 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
very nice hotel!
Zeer net, proper en goedkoop hotel! Kamers niet heel groot maar voldeden zeker! Vlak aan treinstation, 4x per uur treinen naar Montparnasse (5 minuten) vanwaar je met de Metro makkelijk heel Parijs kan bezichtigen! Vooral vriendelijke mensen aan Balie! Zou zeker nog eens terug durven gaan!
Very nice clean rooms with kitchen utility's etc in the room. Close to trainstation 5 minutes to Montparnasse where al major subways come too visit all of Paris easy and cheap! Great hotel for a great price!
Stig
10/10 – Uitstekend
monique, amsterdam nederland
13 mei 2009
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heerlijk rustig en goed verzorgd
Het is een geweldig hotel, handig met een kitchenette erin. De omgeving van het hotel was heel rustig, alles in het hotel zag er nieuw en verzorgd uit en aardig personeel Wij waren met de auto en die kon notabene nog gratis voor de deur geparkeerd staan. Het enige minpuntje is dat de metro nog wel een stuk lopen was.
monique
10/10 – Uitstekend
Gemma
1 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A nice area to stay in that is away from the busy parts of the city but still very well connected by Metro and train. My room was spacious and I liked that there was a balcony too. Good water pressure in the shower and clean apartment. I used the communal space downstairs to do some work - wifi connection was strong and there was a coffee machine available for free use. The staff were friendly and made me feel welcome.
Gemma
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Soffien
Zakenreiziger
24 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Soffien
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Gisele
18 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
O quarto espaçoso, banheiro também. A localização também é boa, ônibus e metrô próximos.
Personnel agréable, commerces et transports à proximité ...
Pascal
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Remi
Reisde met partner
29 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personnels accueillants et très gentils
Remi
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Melek Pinar
18 sep 2025
Melek Pinar
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Juan de Alba
14 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente relación calidad - precio
Juan de Alba
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Veronique
Reisde met familie
4 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Veronique
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
steve
3 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
steve
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Shane
Reisde met familie
26 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was welcoming, clean and in a very lovely part of town. Idir at the front desk was incredibly accommodating and friendly, and for our first time in France we feel we couldn't have made a better choice.
Shane
5 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Brigitte
Reisde met familie
11 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Gutes Preis/Leistungsverhältnis
Wir haben schöne Tage verbracht. Da wir I Erdgeschoss waren, konnten wir direkt auf die Terrasse gehen und frühstücken- optimal !
Die Lage ist gut = man erreicht innerhalb von einem 15 Minuten zu Fuß die nächste U-Bahn Station der Linie 13 und man ist 20 Minuten später mitten im Paris.
Die Bäckerei fürs Frühstück ist auch schnell erreicht.
Brigitte
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Maria Monserrat
Reisde met familie
11 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buen hotel y muy bien ubicado. El personal del hotel ha sido super agradable. Nos ha gustado mucho estar ahí.