Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 015146-LNI-11066, IT015146C242IILA5U
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Barona, een wijk in Milaan. Museum Cenacolo Vinciano en Castello Sforzesco zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Kathedraal van Milaan en Galleria Vittorio Emanuele II. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Via L. il Moro Cavalcavia Don Milani Tram Stop - 12 min. wandelen
Luchthaven Linate (LIN) - 31 min. rijden
Restaurants
Altatto
6 min. wandelen
Ittolittos
8 min. wandelen
Ristorante Sale Rosa
9 min. wandelen
Gocce Di Caffè
9 min. wandelen
Bar Stefano
7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Civic8-Navigli-Iulm?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Civic8-Navigli-Iulm?
Vandaag, 23 jul. 2026, kost een verblijf bij Civic8-Navigli-Iulm van één nacht voor twee volwassenen op 26 jul. 2026 min. € 140, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Civic8-Navigli-Iulm inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Civic8-Navigli-Iulm uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Civic8-Navigli-Iulm?
Dit appartement ligt in Barona, op 0,8 km van Domus Academy en op 5 km afstand van Piazza del Duomo en Kathedraal van Milaan. Ook Galleria Vittorio Emanuele II en Teatro alla Scala liggen op 5 km afstand. Via L. il Moro Cavalcavia Don Milani Tram Stop ligt op 12 minuten wandelen en naar Via L. il Moro Via Guintellino Tram Stop is het 14 minuten wandelen.