Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Accommodation located 26 km from Milan, 9.9 km from Como and 15 km from Switzerland.
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt 2 badkamers en een wasmachine, naast een microgolfoven en een televisie. Een kookplaat, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van airconditioning. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Eten en drinken
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 013133-LNI-00004, IT013133C2R94CWSZF
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Lomazzo. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Giuditta Pasta en Il Chiostro hedendaagse kunst. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Chiesa di San Francesco d'Assisi en Santuario della Beata Vergine dei Miracoli. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Circuit van Monza of Monza Circuit. Bekijk onze reisgids voor Lomazzo
Internationale luchthaven Malpensa (MXP) - 38 min. rijden
Restaurants
Bar Burghè
18 min. wandelen
Pasticceria "Anna
4 min. rijden
Burmet
4 min. rijden
Bar Stazione
12 min. wandelen
La’ Pizzeria
14 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Accommodation located 26 km from Milan, 9.9 km from Como and 15 km from Switzerland.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Accommodation located 26 km from Milan, 9.9 km from Como and 15 km from Switzerland. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Accommodation located 26 km from Milan, 9.9 km from Como and 15 km from Switzerland. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Accommodation located 26 km from Milan, 9.9 km from Como and 15 km from Switzerland.?
Dit appartement in Lomazzo ligt op 4,4 km van Parco del Lura en op 10 km afstand van Teatro Giuditta Pasta en Ospedale di Saronno. Ook Chiesa di San Francesco d'Assisi en Santuario della Beata Vergine dei Miracoli liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Accommodation located 26 km from Milan, 9.9 km from Como and 15 km from Switzerland.