Fotogalerie voor Hotel Regina





VIP Access
Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Populaire voorzieningen
Als lid krijg je meer
- Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
- Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
- Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven
Alle foto's voor Klassieke eenpersoonskamer laden

Klassieke eenpersoonskamer
9,8 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
Hoogtepunten
Een koer
Geluidsisolatie
Airconditioning
Aangrenzende kamers beschikbaar
Flatscreentelevisie
Kussenkeuzemenu
Een donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Alle foto's voor Klassieke kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden laden

Klassieke kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden
8,6 van 10
Voortreffelijk
(7 beoordelingen)
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Airconditioning
Aangrenzende kamers beschikbaar
Flatscreentelevisie
Kussenkeuzemenu
Een donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Alle foto's voor Economy tweepersoonskamer, 1 queensize bed laden

Economy tweepersoonskamer, 1 queensize bed
8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Airconditioning
Aangrenzende kamers beschikbaar
Flatscreentelevisie
Kussenkeuzemenu
Een donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Alle foto's voor Superior tweepersoonskamer laden

Superior tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Airconditioning
Aangrenzende kamers beschikbaar
Flatscreentelevisie
Kussenkeuzemenu
Een donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Misschien vind je dit ook leuk

Matilde Boutique Hotel
Centrum van Milaan
- Ontbijt inbegrepen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
9.2 van 10, Fantastisch, 124 beoordelingen
De prijs is € 612
inclusief belastingen en toeslagen
5 okt - 6 okt
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Hotel Regina bevindt zich in Centrum van Milaan, een wijk in Milaan, en ligt vlak bij een metrostation. Museo della Scienza e della Tecnologia Leonardo da Vinci en Museum Cenacolo Vinciano zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Zuilen van San Lorenzo en Darsena. Ook Chiesa Santa Maria Presso di San Satiro en Basilica di Sant'Ambrogio zijn zeker een bezoekje waard.

Via Cesare Correnti 13, Milan, MI, 20123
In de buurt
- Museo della Scienza e della Tecnologia Leonardo da Vinci - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Piazza del Duomo - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Kathedraal van Milaan - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Museum Cenacolo Vinciano - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Castello Sforzesco - 16 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Enrico Rizzi - 2 min. wandelen
- Hamerica's - 2 min. wandelen
- Pasta D'Autore - 3 min. wandelen
- Materia - 2 min. wandelen
- MAG La Pusterla - 2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Regina
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Brunelleschi
Hotel Brunelleschi
- Ontbijt inbegrepen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
8.8 van 10, Uitstekend, 1.233 beoordelingen
De prijs is € 273
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
- Betaald parkeren: EUR 28 per dag
- Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor babybed: EUR 50.0 per dag
- Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 015146-ALB-00308, IT015146A1LZS38E6Z
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 16 april tot 15 oktober.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Regina Milan
Regina Milan
Hotel Regina Hotel
Hotel Regina Milan
Hotel Regina Hotel Milan