Hotel Flora bevindt zich in Stazione Centrale, een wijk in Milaan, en ligt vlak bij een metrostation. Kathedraal van Milaan en Teatro alla Scala zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Corso Buenos Aires en Via Montenapoleone. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Circuit van Monza. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak, met Centraal station op 3 minuten wandelen en Via Filzi Via Pirelli Tram Stop op 4 minuten. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Via Torriani Napo 23, Milan, MI, 20124
In de buurt
Piazza della Repubblica
6 min. wandelen - 0.6 km
Corso Buenos Aires
9 min. wandelen - 0.8 km
Porta Venezia
12 min. wandelen - 1.1 km
Grattacielo Pirelli
2 min. wandelen - 0.2 km
Piazza Lima
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Milaan (XIK-Station Milano Centrale) - 3 min. wandelen
Centraal station - 3 min. wandelen
Luchthaven Linate (LIN) - 23 min. rijden
Restaurants
McDonald's
3 min. wandelen
Moebius Milano
3 min. wandelen
Pianeta Luna
2 min. wandelen
Nico Quick Bite
1 min. wandelen
Osteria Italiana
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Flora
Hotel vlak bij Corso Buenos Aires
Hotel Flora biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice en een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), valetparkeerservice en snelle uitcheckservice
Een 24-uurs receptie, een kluis bij de receptie en een kruier/portier
Conciërgeservice, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 50 kamers bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Overdekt valetparkeren ter plaatse (EUR 30 per dag)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 16 voor volwassenen en EUR 16 voor kinderen
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
6 etages
Gebouwd in 1960
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Gratis babybed
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Lcd-tv met premium kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 16 voor volwassenen en EUR 16 voor kinderen
Valetparkeerkosten: EUR 30 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT015146A1SA8JK4RF
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 15 mei tot 30 september.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Flora Milan
Hotel Flora Milan
Hotel Flora Hotel
Hotel Flora Milan
Hotel Flora Hotel Milan
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Flora?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Flora?
Vandaag, 17 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Flora van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 115, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 30 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Flora inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Flora uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Flora?
Dit hotel ligt in Stazione Centrale, op 10 minuten wandelen van Piazza della Repubblica en Corso Buenos Aires. Ook Piazza del Duomo en Kathedraal van Milaan liggen op 3 km afstand. Centraal station en Via Filzi Via Pirelli Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Flora
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,8
Locatie
8,6
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 450 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
450
Gastenscore: 8 - Goed. 360 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
360
Gastenscore: 6 - Redelijk. 125 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
125
Gastenscore: 4 - Matig. 43 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
43
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 22 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
22
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Aartje van
Reisde met een groep
17 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schone kamer, vriendelijk personeel goed ontbijt.
Op loopafstand van de metro
Aartje van
4 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Michon
19 okt 2025
Positief: Netheid
Voldoende keuze, fruit, broodjes
Michon
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Jeanine
20 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vlakbij het centraal station van Milaan
Het hotel ligt vlakbij het centraal station van Milaan; je bent op een paar minuten aan station, metro en de bussen naar de luchthaven Linate. Heel vriendelijk personeel, gezellige lobby, goed ontbijt. De kamer was prima in orde. Een minpuntje is dat er geen geluidsisolatie is tussen de kamers en het dus redelijk lawaaierig kan zijn.
Jeanine
2 nachten verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Maria Elisabeth-Johanna
1 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Maria Elisabeth-Johanna
3 nachten verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Wilma J. van der
Reisde met een groep
1 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles ok, helaas geen waterkokertje op de kamer en in de lounge/bij de receptie geen plattegrondje van Milaan.
Wilma J. van der
3 nachten verbleven in april 2022
8/10 – Goed
Jan
28 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel ligt op paar minuten lopen van centraal station.Hotel is eenvoudig maar prima prijs/kwaliteit.Kamer was klein maar schoon,badkamer was prima.Ontbijt was gratis en was basic,maar prima om de dag te starten.
Jan
2 nachten verbleven in oktober 2021
8/10 – Goed
Jean Louis
Zakenreiziger
8 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jean Louis
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
PAUL FRANCIS
14 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
good value, close to everything
a nice 3* hotel with good staff, nice rooms and close to Central Station, metro and busses. In walking distance to shops, terraces, bars and restaurants...
PAUL FRANCIS
2 nachten verbleven in mei 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
12 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Easy acces for travelers
Close to Central Station, metro and other public transportation. Valu for money, breakfast is little bleak when you stay more as 1 or 2 nights...
Good staff.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2021
10/10 – Uitstekend
PAUL FRANCIS
12 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice, great value and close to Central Station
Hotel Flora is one of those little gems hidden in all the mediocre hotels in this 3* tier.
Good welcoming reception, nice clean room and good bathroom. Nice touch is the second door to block out noises from hallway... Breakfast is basic without fresh cuts or cheese, but the breakfast lady is very welcoming, nice and helpful. Very close to Central station, all kind of busses and the main metro line...
Will stay again.
PAUL FRANCIS
1 nacht verbleven in mei 2021
8/10 – Goed
Marai
Reisde met een groep
26 jan 2020
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gemengde gevoelens
Op de kamer is er gerookt geweest door een voorganger en dit heeft men willen wegwerken met een geurder, was niet echt een meevaller.
Marai
1 nacht verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service
De inschrijving verliep correct en de 1-persoonskamer was klein, praktisch ingericht,schoon en met een goed bed. Badkamer was keurig, goed onderhouden en voorzien van een heerlijke douche. Het eenvoudige ontbijt was voldoende voor een goede start van de dag. Kortom...voor een herhaling vatbaar.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Carmen
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is a clean hotel, very convenient because it is very close to the train station, so you don’t need to walk a long distance with your suitcase.
Nice and quiet.
Small bathroom, common in Europe so not a big deal.
The only thing is that the bed and pillows are so hard for my preference :(
In general, it was good.
Carmen
2 nachten verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
shingo
Reisde met familie
13 apr 2026
部屋の換気がよくなかったので窓を開けていました
shingo
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
dena
Reisde met partner
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was fantastic. Walkable.
dena
1 nacht verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Shu
Reisde met familie en kleine kinderen
4 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service
Small rooms
Shu
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
SHOICHI
Reisde met partner
1 apr 2026
Positief: Personeel en service
朝食無し。タオルの交換がなかった。
SHOICHI
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
YAOYU
25 mrt 2026
Negatief: Voorzieningen
YAOYU
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Ana Rosa
22 mrt 2026
Ana Rosa
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Benedetto
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten