Geheel appartement

GuestHost - Modern Apartment Milano Lancetti

Fotogalerie voor GuestHost - Modern Apartment Milano Lancetti

Een moderne keuken met witte kastjes, een eettafel en stoelen.
Een meerlaags woongebouw met balkons, een inkom op de begane grond en geparkeerde auto's langs de straat.
Een hotelkamer met een bed, een witte kaptafel en een spiegel.
Een moderne woonkamer met een eettafel, stoelen, een grijze bank, een televisie en een wandplank.
Een moderne keuken met witte kasten, een houten aanrecht en een gasfornuis.

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

GuestHost - Modern Apartment Milano Lancetti

  • Modern appartement van 65 m², perfect voor 4 personen, op de 4e verdieping van een gebouw met lift (bereikbaar via een trap).

    De woning ligt in de wijk Derganino-Lancetti, op slechts een paar minuten lopen van metrostation Maciachini (lijn M3) en het treinstation Milano Lancetti.

    De locatie is superhandig, met alle belangrijke voorzieningen zoals bars, restaurants en supermarkten binnen handbereik.

    Het appartement bestaat uit een woonkamer met kitchenette, een slaapkamer, een badkamer en een balkon.

    REGIONALE CODE: 015146-CIM-11486

    NATIONALE CODE: IT015146B4ZI5C9TBI

    De indeling is als volgt:

    - WOONKAMER met tweepersoonsslaapbank, 40-inch tv, eettafel met stoelen, stoel met bureau, split-airco en toegang tot het balkon;

    - KEUKENHOEK met gasfornuis, oven, koelkast, vriezer, vaatwasser, waterkoker, mokapot, wijnglazen en keukengerei;

    - SLAAPKAMER met tweepersoonsbed, nachtkastjes, ladekast, inloopkast en split-airco;

    - BADKAMER met verhoogde douchecabine, wastafel, bidet, toilet en wasmachine;

    - BALKON toegankelijk vanuit de woonkamer, ingericht met tafel en stoelen.

    OVERIGE VOORZIENINGEN VOOR GASTEN:

    Onbeperkt wifi, split-airco en verwarming (in de woonkamer en slaapkamer), centrale verwarming met radiatoren, stofzuiger, haardroger, strijkijzer en strijkplank, droogrek en kleerhangers.

    LET OP:

    - Trappen om binnen te komen;

    - Verhoogde douchecabine;

    - Openingstijden conciërge: maandag t/m vrijdag 8.00-12.00 en 14.00-17.00 / zaterdag 8.00-12.00;

    - Rusttijden: 22.00 uur - 08.00 uur.

    Om de veiligheid van je persoonlijke gegevens te waarborgen, krijg je 7 dagen voor je aankomst instructies om je documenten via ons gastenportaal te registreren.

    We hebben deze procedure nodig om je identiteitsbewijzen en documenten te controleren en om informatie door te sturen naar de politiedienst Alloggiati Web, wat de Italiaanse procedure is voor het ontvangen van gasten in Italië.

    Je vindt alle informatie op de officiële website alloggiatiweb.poliziadistato

    Het in- en uitschakelen van airconditioning en verwarming moet gebeuren volgens de geldende Italiaanse wetgeving (DPR 16/04/2013 nr. 74, DM 383 - 6/10/2022).

    Zomer: de gemiddelde luchttemperatuur mag voor alle soorten gebouwen niet onder de 26 °C (78,8 °F) komen

    Winter: het gewogen gemiddelde van de luchttemperaturen mag niet hoger zijn dan 19 °C (66,2 °F). De tijd en de periode waarin het systeem in werking is, zijn afhankelijk van de klimaatzone die in de norm is vastgelegd.

    Klimaatzone E in Milaan: 14 uur per dag van 15 oktober tot 15 april.

    We laten je weten dat hulp bij eventuele problemen met het geautomatiseerde Smartlock-deursysteem (op afstand) mogelijk is tot 22.00 uur

    Let op: je moet je registratie ABSOLUUT voltooien om de instructies te ontvangen en toegang te krijgen tot het appartement.

    Dit appartement heeft een geautomatiseerd Smartlock-deursysteem; de instructies om toegang te krijgen tot het appartement worden pas automatisch verstuurd nadat je de registratie hebt voltooid, 7 dagen voor de aankomstdatum.

    Je moet toeristenbelasting betalen.

    Het appartement ligt in de wijk Derganino-Lancetti, op slechts een paar minuten lopen van de wijk Isola, waar moderne, innovatieve gebouwen met extravagante architectuur naast historische winkels en uitgaansgelegenheden staan. Een wandeling van 10 minuten brengt je naar het gele metrostation Maciachini (lijn M3), waarmee je naar het Piazza Duomo kunt reizen.

    Vanaf hier is het een korte wandeling naar veel van de topattracties van Milaan, zoals het Sforza-kasteel, het Sempione-park en de Arco della Pace, of de wijk Brera, of, als je je wilt onderdompelen in het bruisende nachtleven van Milaan, Moscova en Corso Como.

    Het treinstation Milano Lancetti ligt ook op slechts enkele minuten van de accommodatie.

    Belangrijkste bezienswaardigheden:

    - Piazza Duomo: 26 minuten met het openbaar vervoer;

    - Castello Sforzesco en Parco Sempione: 25 minuten met het openbaar vervoer;

    - Pinacoteca di Brera: 30 minuten met het openbaar vervoer;

    - Navigli: 35 minuten met het openbaar vervoer.

    - Ristorante Troisi: 4 minuten lopen;

    - Caffetteria Augusto (café): 4 minuten lopen;

    - Carrefour Market (supermarkt): 6 minuten lopen.

    - Vanaf de luchthaven Milaan-Linate neem je de blauwe metrolijn M4 en stap je uit bij halte Milano Dateo. Neem vanaf daar de voorstadstrein naar het station Milano Lancetti, op 5 minuten lopen van de accommodatie.

    - Vanaf de luchthaven Milaan Malpensa kun je het appartement bereiken door de Malpensa Express-shuttle te nemen naar station Milano Bovisa. Neem vanaf daar de voorstadstrein naar het station Milano Lancetti, op 5 minuten lopen van de accommodatie.

    - Vanaf het centraal station van Milaan neem je de gele metrolijn M3 naar de halte Maciachini, op 10 minuten lopen van de accommodatie.

    - Als je met de auto reist, kun je tegen betaling parkeren op de blauwe parkeerplaatsen in de buurt van de accommodatie (geen garantie).

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Zona Lancetti, een wijk in Milaan. Castello Sforzesco en Teatro alla Scala zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Kathedraal van Milaan en Porta Venezia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Meer appartementen in Milaan
Kaart
Milan

In de buurt

  • Een modern stadsplein met een gebogen gebouw, een hoge woontoren en een commercieel gebouw met glazen gevel.
    Piazza Gae Aulenti
    5 min. rijden - 2.5 km
  • Een geplaveid straatje met terrassen, een hoog modern gebouw en een historisch pand met een bord voor een pizzeria.
    Corso Como
    6 min. rijden - 2.8 km
  • Alcatraz Milano
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Polytechnische Universiteit van Bovisa
    3 min. rijden - 1.4 km
  • 10 Corso Como
    7 min. rijden - 3.5 km

Lokaal vervoer

  • P.le Nigra Tram Stop - 3 min. wandelen
  • Station Milano Bovisa - 18 min. wandelen
  • Luchthaven Linate (LIN) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Bar Dynasty
    3 min. wandelen
  • Nuovo Armenia
    7 min. wandelen
  • Mogo
    9 min. wandelen
  • Faro - Caffe' E Cucina
    8 min. wandelen
  • Rob De Matt
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij GuestHost - Modern Apartment Milano Lancetti?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij GuestHost - Modern Apartment Milano Lancetti inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij GuestHost - Modern Apartment Milano Lancetti uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat GuestHost - Modern Apartment Milano Lancetti?

Dit appartement ligt in Zona Lancetti, op 0,9 km van Alcatraz Milano en op 5 km afstand van Piazza del Duomo en Kathedraal van Milaan. Galleria Vittorio Emanuele II ligt op 4,1 km. P.le Nigra Tram Stop en Piazzale Nigra Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

7,8

Goed