Geheel appartement
Easylife - Exclusive refuge in the Duomo area
Dit appartement met een keuken ligt op 4 minuten stappen van Piazza del Duomo
Fotogalerie voor Easylife - Exclusive refuge in the Duomo area





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 336 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 301
inclusief belastingen en toeslagen
22 feb - 23 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Italianway - Cannobio 8 - Traviata
Italianway - Cannobio 8 - Traviata
- Gratis wifi
- Woonruimte/eetruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 015146-LIM-00980, IT015146B4BQFYA26V
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
easylife_641
Over deze buurt

Milano, Mi
In de buurt
Kathedraal van Milaan5 min. wandelen - 0.4 km
Piazza del Duomo5 min. wandelen - 0.4 km
Galleria Vittorio Emanuele II8 min. wandelen - 0.7 km
Teatro alla Scala11 min. wandelen - 0.9 km- Ziekenhuis Milano Policlinico5 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
- Missori M3 Tram Stop - 3 min. wandelen
- Station Milano Nord Cadorna - 20 min. wandelen
- Luchthaven Linate (LIN) - 20 min. rijden
Restaurants
- Hotel dei Cavalieri3 min. wandelen
- Ca'puccino3 min. wandelen
- Jollibee3 min. wandelen
- Yokohama Flavour Journey Cuisine1 min. wandelen
- Time Café3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Easylife - Exclusive refuge in the Duomo area
Beoordelingen
9,2








