DibraLuxurySuites ligt in Centrum van Milaan, een wijk in Milaan. Kathedraal van Milaan en Galleria Vittorio Emanuele II zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via Montenapoleone en Corso Buenos Aires. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Affittacamere vlak bij Galleria Vittorio Emanuele II
DibraLuxurySuites ligt op een steenworp van Piazza del Duomo en Kathedraal van Milaan. De accommodatie biedt een terras en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij DibraLuxurySuites hebben volop comfort met (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken, naast leuke bijkomstigheden zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Balkons of terrassen, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Geluiddichte kamers
Minikoelkast
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisjes
Reisgidsen
Virtuele receptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Kinderpantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Minikoelkast
Restaurantgidsen
Meer
(Laptop)kluis
Apart zitgedeelte
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Mobiele toegangssleutel
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 17
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 06.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 9.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: EUR 35 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT015146C2CG526V35, 015146-LNI-13267
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij DibraLuxurySuites?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van EUR 35 per verblijf. Er wordt tevens een toeslag van EUR 15 aangerekend. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij DibraLuxurySuites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij DibraLuxurySuites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat DibraLuxurySuites?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Centrum van Milaan, op 10 minuten wandelen van Via Torino, Kathedraal van Milaan en Piazza del Duomo. Ook Galleria Vittorio Emanuele II en Teatro alla Scala liggen op 10 minuten wandelen. Duomo M1 M3 Tram Stop en Via Torino Via Palla Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.