Casa da Suite Cadorna ligt in Milaan in het stadscentrum. Kathedraal van Milaan en Santa Maria delle Grazie zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Galleria Vittorio Emanuele II en Via Montenapoleone. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Bergamo Orio al Serio Airport (BGY) - 65 min. rijden
Restaurants
Maria Marinoni
1 min. wandelen
Majestic Café & Bistrot
3 min. wandelen
A Café
1 min. wandelen
Chocolat Milano
3 min. wandelen
Miscusi
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Casa da Suite Cadorna
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en vaatwasser. Er zijn gemakken als een wasmachine en een waterkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een balkon.
Casa da Suite Cadorna heeft 5 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en een bidet.
In dit appartement in Milaan is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Elke kamer is voorzien van ledtelevisie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Keuken
Afwasmachine
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Zeep
Entertainment
Led-tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 45 als je incheckt tussen middernacht en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 9.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 120 per voertuig (enkele reis, voor maximum 8 personen)
Toeslag voor late check-in: EUR 45 als je incheckt tussen middernacht en 02.00 uur
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT015146B4Y8CFPVDX, 015146-CIM-04293, IT015146B42KKVTQAX, 015146-CIM-04738, IT015146B4KYYVWIP4, 015146-CIM-05107, IT015146B4JDY2RH8P, 015146-CIM-04336
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa da Suite Cadorna?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa da Suite Cadorna inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 45 kun je bij deze accommodatie tussen middernacht en 02.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa da Suite Cadorna uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Casa da Suite Cadorna een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 120 per voertuig.
Waar staat Casa da Suite Cadorna?
Dit appartement ligt in Centrum van Milaan, op 10 minuten wandelen van Piazzale Cadorna en Santa Maria delle Grazie. Ook Piazza del Duomo en Kathedraal van Milaan liggen op 2 km afstand. Metrostation Cadorna en Milaan (XNC-Station Cadorna) liggen op 2 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa da Suite Cadorna
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 27 van 46 beoordelingen
10 - Uitstekend
27
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 46 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 46 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 46 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 46 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kim E
7 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Close to transit and walkable to tourist area. Close to a beautiful park and safe.
Kim E
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Chris
3 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken en communicatie
Hotel in great location. Train station isn’t to noisy just needs abit of TLC
Chris
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andres
24 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Hashan was very helpful. The location is great.
Andres
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Renata
9 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Excellent location, comfortable & personal kind
Renata
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fortino
3 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Good location
Fortino
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Iliana
8 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Wonderful property and staff.
I will recommend this property to friends and family and definitely I’ll be back next year
Iliana
3 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arkadiy
20 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Kitchen was fully equipped, good washing machine.
Arkadiy
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Craig
25 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The staff was very friendly and helpful!
Craig
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
28 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, comfort kamer en communicatie
We had a fantastic stay in Casa Da Suite. Hashan was a fabulous host and always welcomed us with a smile. It was a perfect location and very comfortable.
John
10 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karina
27 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Este lugar me encantó, tenía todo de fácil acceso como el tren y el metro, el departes muy cómodo y la atención fue excelente.
Karina
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alan
22 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Wonderful property in wonderful location with every type of transportation just a few steps away
Alan
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tomoko
14 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good location to access to anywhere since there are metro & Nationsl railroad stations just front of the apartment
Tomoko
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hoan
1 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great location right next to the train station. Nice to have your own kitchen.
Hoan
3 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fernanda
31 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Localização ótima, comunicação com anfitrião facil e responde rápido, ajudou com dicas. Padaria ótima embaixo do prédio, estação de metrô também. Apartamento estava limpinho e bem completo.
Fernanda
3 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Irina
4 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Milano
Bra läge, nära till Metron. Tryggt område.
Stor och luftig lägenhet. Rent.
Rekommenderar!
Irina
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Isabelle
1 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, comfort kamer en communicatie
Nice welcome at our arrival. We were there early, and we could leave our luggage in our room. Well located, walkable distance from the Du omo cathedral and the fashion district. Easy to find restaurants near by.
Isabelle
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jose
13 aug 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Me gustó pero deberían mejorar el piso y algunos detalles de la propiedad se ve deteriorada y algo sucia aunque el piso está un poco deteriorado
Jose
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jeanette
7 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Centralt boende i Milano som är toppen
Så bra ställe. Allt som man önskar. Värden kontaktade på
Samma dag jag skulle komma på whatsup så jag kände mig både omhändertagen och välkommen
Och hade t banan alldeles utanför
Jeanette
3 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emilio
6 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Communicatie
Bien ubicada, muy básico
Habitación ruidosa pornesyar cerca de la estación de tren Pero en general tolerable
Es incómodo tener que cargar un manojo de llaves y que no haya recepción 24 hrs
Emilio
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Christine
22 nov 2024
Negatief: Voorzieningen
Great walking distance to Duomo and other attractions. Room could use a paint job. The walls were scuffy. White curtains with dirt stains, not a good look.
Christine
5 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
9 sep 2024
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Description says a balcony. Well, that suddenly disappeared, as we had windows towards a noisy train station.
Safety was very good, though.
It was clean, but a dish cloth and a tea towel would have been nice, in order to do the dishes and clean the tables.
Location was perfect and would be the reason for us to return.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Leticia
16 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The feind desk guy was very nice and helpful.
Leticia
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Walter
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Location is outstanding. Plentiful electrical outlets, compared to typical older European buildings. The Carrefour Express across the street was convenient for groceries.
Walter
5 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
10 feb 2026
Positief: Voorzieningen
Room, perfect
Wifi perfect
Location perfect
Tv not perfect
James
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Perirose
29 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The room was spacious. Hashan was very helpful. We were able to get in before our check in time which was great. The apartment was very convenient as it is easily accessible for everything: train, food and shopping.