Geheel appartement

Brunacci Suite - 5 min dai Navigli

Fotogalerie voor Brunacci Suite - 5 min dai Navigli

Een woonkamer met een bank, een eettafel met een glas en een potplant.
Een moderne eetruimte met een houten tafel, vier stoelen en een wit plafond.
Een moderne woonkamer met een flatscreentelevisie, een witte console tafel en een eetgedeelte met een ronde tafel en stoelen.
Een moderne slaapkamer met een houten trap, een behang met patroon en een bed met geometrische kussens.
Een moderne kamer met een wit bureau, een stoel en een spiegel. Twee planken met potplanten en een muur met bladpatroon.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Brunacci Suite - 5 min dai Navigli

  • Ontdek deze exclusieve loft in Milaan, in de levendige wijk Navigli. De loft is gerenoveerd met luxe afwerkingen en beschikt over een grote eetkamer, 2 slaapkamers en een modern ingerichte keuken. Met airco en parketvloeren combineert deze loft comfort en stijl. Perfect voor gezinnen of vrienden die op zoek zijn naar een onvergetelijk verblijf in het hart van de stad, waar design en comfort samenkomen om een gastvrije en verfijnde sfeer te creëren. Geniet van Milaan vanuit een bevoorrechte locatie, met alles wat je nodig hebt om je thuis te voelen.
    De ruimte.
    Ontdek de unieke charme van deze gloednieuwe loft aan de Via Brunacci, in het hart van de levendige wijk Navigli in Milaan. Zodra je over de drempel stapt, word je meteen verwelkomd: een hal komt uit op een lichte woonruimte, omgeven door elegante parketvloeren die zich door het hele huis uitstrekken en hoogwaardige, moderne meubels. Links nodigt een grote badkamer met een comfortabele douche je uit om te ontspannen, terwijl rechts de woonruimte zich ontvouwt, verlicht door een groot raam dat de hele dag voor natuurlijk licht zorgt. De eethoek wordt verrijkt door een comfortabele slaapbank voor een 50-inch tv, perfect voor avonden vol puur vermaak.

    De keuken, modern uitgerust met een inductiekookplaat, waterkoker en oven, biedt alles wat je nodig hebt om de lokale gastronomie te ontdekken of je hand te wagen aan internationale gerechten. Het unieke aan deze loft is de bijzondere indeling over drie niveaus, met een elegante wenteltrap die naar de slaapkamer op de mezzanine leidt. Deze is voorzien van een comfortabel tweepersoonsbed en bevindt zich boven de eethoek, met een maximale hoogte van 170 cm. Op het lagere niveau vind je een ruime slaapkamer met een bureau, ideaal voor wie op zoek is naar een rustige en inspirerende werkplek.

    Deze loft is de perfecte keuze voor wie het comfort van een warm en gezellig thuis wil combineren met modern en stijlvol design, en zo een onvergetelijke ervaring wil beleven in het kloppende hart van Milaan.

    Toeristenbelasting: € 9,50 per persoon per nacht, te betalen bij het inchecken voor maximaal 14 nachten


    Extra: Kinderbedje € 25,00 per verblijf (op aanvraag), extra beddengoed € 25,00 per persoon (op aanvraag), huisdieren toegestaan € 50,00 per huisdier (op aanvraag)
    Huisdieren - toegestaan

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Ticinese, een wijk in Milaan. Teatro alla Scala en Castello Sforzesco zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Via Montenapoleone en Galleria Vittorio Emanuele II. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum. Bekijk onze reisgids voor Milaan
Meer appartementen in Milaan
Kaart
Milano

In de buurt

  • Een modern architectonisch complex met gebogen constructies en zonnepanelen.
    Università Commerciale Luigi Bocconi
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • A street mural with a sign reading "CORSO DI PORTA TICHESE".
    Porta Ticinese
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Parco Segantini
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Darsena
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Via Torino
    9 min. rijden - 2.1 km

Lokaal vervoer

  • Largo Mahler Tram Stop - 1 min. wandelen
  • Station Milano Porta Genova - 19 min. wandelen
  • Luchthaven Linate (LIN) - 28 min. rijden

Restaurants

  • Sole D'Oriente
    3 min. wandelen
  • Le Fontanelle Rosticceria Cinese Take Away
    3 min. wandelen
  • Locanda Da Vinci pub Piccola Cucina
    4 min. wandelen
  • Pasticceria Caravaggio
    1 min. wandelen
  • PicoBrew Station
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Brunacci Suite - 5 min dai Navigli?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Brunacci Suite - 5 min dai Navigli inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Brunacci Suite - 5 min dai Navigli uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Brunacci Suite - 5 min dai Navigli?

Dit appartement ligt in Ticinese, op 15 minuten wandelen van Porta Ticinese en Università Commerciale Luigi Bocconi. Ook Piazza del Duomo en Kathedraal van Milaan liggen op 3 km afstand. Largo Mahler Tram Stop ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Viale Tibaldi - Via Meda Tram Stop is het 2 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Brunacci Suite - 5 min dai Navigli

8,6

Uitstekend

8,0

Netheid

4,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, inchecken en communicatie
Negatief: Locatie
Es ist laut, da die Straßenbahn in unmittelbarer Nähe vorbeifährt.Parken ist krass... es gibt nur Bezahlparkplätze und die sind i.d.R. besetzt. Wir hatten Glück und konnten in der Straße auf den in blau gekennzeichneten Flächen parken und es hatte dort auch niemand kontrolliert.
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

3 nachten verbleven in juni 2025