Appartement vlak bij Università Commerciale Luigi Bocconi
BnButler - Alessandria 4 ligt in de buurt van Santa Maria delle Grazie en Museum Cenacolo Vinciano en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij BnButler - Alessandria 4 bieden voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en espressoapparaten.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Regendouches en bidets
Flatscreentelevisies van 50 inch met satellietzenders
(kleer)kasten, kitchenettes en waterkokers
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 50 inch met satellietzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
In een winkelgebied
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 5 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 9.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT015146C2FM9HTNQ7, 015146-LNI-04921
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Navigli, een wijk in Milaan, en ligt in een winkelbuurt. Kathedraal van Milaan en Galleria Vittorio Emanuele II zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via Montenapoleone en Corso Buenos Aires. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij San Siro-stadion of Mediolanum Forum. Bekijk onze reisgids voor Milaan
C.so Colombo P.le Cantore Tram Stop - 2 min. wandelen
Station Milano Porta Genova - 3 min. wandelen
Luchthaven Linate (LIN) - 31 min. rijden
Restaurants
Woodstock 3
3 min. wandelen
Meatball Family
3 min. wandelen
Toyama
2 min. wandelen
Da Teresa e Patrizia
4 min. wandelen
Biliardi Eurojolly
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij BnButler - Alessandria 4?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij BnButler - Alessandria 4 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij BnButler - Alessandria 4 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat BnButler - Alessandria 4?
Dit appartement ligt in Navigli, op 2 km afstand van Darsena, Piazza del Duomo en Kathedraal van Milaan. Ook Università Commerciale Luigi Bocconi en Santa Maria delle Grazie liggen op 2 km afstand. C.so Colombo P.le Cantore Tram Stop ligt op maar 2 minuten wandelen en naar P.le Cantore Tram Stop is het 2 minuten wandelen.